פיליפס משיקה בישראל את המסך הראשון בעולם עם טכנולוגיית הצבע Quantum Dot

מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com 

·         המסך החדש, בגודל  27 אינטש, מציע תצוגת צבע ברמה מקצועית במחיר נוח
·         מציע חסכון של 25% בצריכת החשמל בהשוואה למסכי צבע אחרים
·          מתאפיין בעיצוב אלגנטי שמותאם למרחב המשרד והבית

חברת MMD, המפיצה המורשית של מותג מסכי פיליפס, השיקה בישראל את מסך המחשב הראשון המשלב את טכנולוגיית הצבע המתקדמת ביותר בעולם Quantum Dot Color , המספקת צבעים חיים, עקביים ומציאותיים יותר מכל מה שנראה בעבר.    

המסך החדש, בגודל 27 אינטש  (דגם 276E6ADSS ממשפחת E-Line)  מספק תצוגת צבע ברמה מקצועית עם תמיכה של 100% ב-NTSC וברמה של 99% ב-Adobe RGB  - וכל זאת במחיר נוח לצרכן בהשוואה למסכים מקצועיים אחרים.

המסך מיועד למשתמשים ביתיים בעלי דרישות גבוהות וכן לאנשי מקצוע כמו צלמים, עורכי ווידיאו, מעצבים ועוד. בנוסף לאיכויות ועושר הצבע מתאפיין המסך בעיצוב אלגנטי, דק ונקי, ללא כל כפתורים פיסיים בולטים.מסך קוואנטום דוט


30% יותר צבעים
Quantum Dot Color היא טכנולוגיית nanomaterial חדשנית המפיקה צבעים רוויים ומדויקים יותר, במגוון צבעים עשיר יותר בשיעור של 30% בהשוואה לסקלת הצבעים sRGB   של מסכי ה-LEDבנוסף, מחירה נמוך בסדרי גודל בהשוואה לטכנולוגיות צבע קריטיות אחרות וצריכת החשמל שלה נמוכה יותר בשיעור של 25%.כדי למנף את איכויות הצבע שולבו במסך החדש טכנולוגיית IPS-ADS לשדרוג חדות התמונה, רזולוציית ה-Full HD ברמת אבחנה של 1920 x 1080 וטכנולוגיה שמרחיבה את זוויות הצפייה עד ל-178 מעלות.

כמו כן שולבו מספר טכנולוגיות 'חכמות' של פיליפס לשיפור נוסף של איכויות הצבע: טכנולוגיית SmartImage Lite החלוצית מבית פיליפס שמנתחת את התוכן המוצג במסך ובהתאם לתרחיש שהמשתמש בוחר היא מעלה באופן דינמי את רמת הניגודיות, את רמת הריווי וחדות התמונות וקטעי הווידיאו. כל זאת בזמן אמת, בלחיצת כפתור בלבד. טכנולוגייתSmartColor Lite   שמאפשרת כיול קל ומהיר של כל הפרמטרים של התצוגה. טכנולוגיית SmartContrast  שעוקבת אף היא אחר התוכן המוצג ושולטת על עוצמת האור האחורי באופן שמאפשר התאמה מיטבית של הניגודיות בתמונות ובווידיאו. לצורך ביצועים גבוהים יותר שולבה טכנולוגיית5 ms SmartResponse  המציעה זמן תגובה מהיר ברמה של משחקי מחשב.

תכונה חיונית נוספת למשתמשים ביתיים היא קישוריות  MHL (Mobile High Definition Link) שמאפשרת חיבור סמרטפונים ומכשירים ניידים אחרים למסך ותצוגת התמונות במסך גדול ברזולוציית Full HD. כן מוצעים רמקולים פנימיים באיכות גבוהה. 

דגם 276E6ADSS Philips זמין בישראל במחיר של כ-  2,300 ₪ (כולל מע"מ)


אודות MMD
חברת MMD היא חברה בבעלות מלאה של TPV, אשר נוסדה בשנת 2009 בעקבות הסכם עם פיליפס. היא משווקת ומוכרת באופן בלעדי את מסכי ה-LCD של פיליפס ברחבי העולם. על ידי שילוב המותג המוכר של פיליפס ומומחיות הייצור של TPVבתחום הצגים, MMD פועלת בגישה מהירה וממוקדת על מנת להביא מוצרים חדשניים לשוק. החברה משרתת את השווקים במערב אירופה, המזרח התיכון ואפריקה מהמטה שלה באמסטרדם, והמשרד המקומי בפראג משרת את מדינות מזרח אירופה ומדינות חבר העמים. החברה פועלת, באמצעות רשת של צוותי מכירות מקומיים, עם כל המפיצים והספקים הגדולים באירופה בתחום המחשבים. מרכז התכנון והפיתוח של החברה ממוקם בטייוואן.  www.lcdmonitors.philips.com

תגובות

  1. wow! תראה מה שצבע יכול לעשות!כל הכבוד לפיליפס!

    השבמחק

הוסף רשומת תגובה

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

המעצב דרור קונטנטו עיצב לדיווה העל זמנית סטלה עמר, שמלה ייחודית לאירועי נשף ה- Life Ball המתקיים זאת השנה 25, בעיר וינה שבאוסטריה.

אירוע השנתי של עמותת אור למשפחות– "בכבוד אחי" ל – 350 אבות ואחים שכולים נערך במלון דן פנורמה.

רשת "מחסני הנמל" מציעה בימים אלו קרנבל מכירות מטורף מעולם השינה !