כנס "סודות ושקרים" של מרכז המרצים לישראל יתקיים ביום שני 12.3 בבית ציוני אמריקה.


מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.comPictures\Or Kaplan"זה לא שקר אם אתה מאמין בזה"


(מתוך: סיינפלד)
המסר הזה ועוד רבים כמוהו עומדים בבסיסו של כנס "סודות ושקרים" של מרכז המרצים לישראל שיתקיים ביום שני 12.3 בבית ציוני אמריקה.
בכנס יופיעו מיטב המרצים כגון: ד"ר רפי קישון, ציפי ביידר, יואב ולאון ועוד. 
בית ציוני אמריקה | יום שני 12.3.18 | 9:30-13:30

מרכז המרצים לישראל, בראשותה של הגב' דליה הוכברג, יקיים כנס ייחודי בנושא "סודות ושקרים" בו מיטב המומחים והמרצים יעניקו הרצאות בתחומם תחת הכותרת המסקרנת. במסגרת הכנס נתוודע לכוחם של סודות ובשימוש בשקרים באופנה, בסיפורים, בזוגיות ואפילו בכסף.
את הערב ינחה מנהל גל"צ לשעבר והמגיש ירון דקל וילוו אותו מרצים מהשורה הראשונה: צמד הסטייליסטים המצליח, יואב ולאון, ילמדו אותנו מה לא ללבוש; השחקנית דורית פלד הרפז תלמד כיצד לרקום את השקר ולרתום אותו למטרות משחק; הפסיכולוגית, הסופרת והעיתונאית ורדה רזיאל ז'קונט תציג לנו את מחולל השקרים השכיח ביותר בחיינו והעיתונאי צבי יחזקאלי יעניק לנו "זהות בדויה" (לרשימת המרצים המלאה כנסו כאן).
הגב' דליה הוכברג, מנהלת מרכז המרצים לישראל: "בבסיס הכנס, קצת כמו בחיינו, עומדים שני אלמנטים: הסוד והשקר. אנחנו חיים את חיינו עם מגוון רחב של מידע, אבל מה מזה אנחנו שומרים לעצמנו, האם זה אפשרי בעידן שבו הכול פתוח לראווה ובכלל- כיצד משתמשים בסודות ושקרים בחיי היום-יום. אני שמחה לפתוח את קהל לקוחותינו לרעיונות חדשים באמצעות צוות המרצים הנהדר של המרכז. יהיה מעניין".

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

המעצב דרור קונטנטו עיצב לדיווה העל זמנית סטלה עמר, שמלה ייחודית לאירועי נשף ה- Life Ball המתקיים זאת השנה 25, בעיר וינה שבאוסטריה.

אירוע השנתי של עמותת אור למשפחות– "בכבוד אחי" ל – 350 אבות ואחים שכולים נערך במלון דן פנורמה.

רשת "מחסני הנמל" מציעה בימים אלו קרנבל מכירות מטורף מעולם השינה !