סמסונג חושפת את הקונספט הנבחר למרתון סמסונג תל אביב 2018 משיקה מתחם חווייתי באקספו בכיכר רבין בין התאריכים18-22 בפברואר


 מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
\רון חולדאי ומר קריין קו___קרדיט___תומר פדר_

סמסונג חושפת את הקונספט הנבחר למרתון סמסונג תל אביב 2018
משיקה מתחם חווייתי באקספו

סמסונג הינה נותנת החסות הראשית של מרתון תל-אביב חמש שנים ברציפות

בחמש שנותיה כנותנת חסות ראשית למרתון, הקדישה סמסונג את הפעילות החויתית לקידום נושאים חברתיים

חברת סמסונג אלקטרוניקס ישראל, נותנת החסות הראשית הרשמית של מרתון סמסונג תל אביב, זו השנה החמישית, חושפת היום את הקונספט הנבחר לשנת 2018: "סמסונג פילטר מרתון"  ומשיקה מתחם חווייתי באקספו המרתון. גם השנה, יוצב מתחם האקספו בכיכר רבין בין התאריכים18-22  בפברואר 2018, הוא יתפרש על פני 400 מ"ר ויכיל מגוון פעילויות לכל המשפחה.

הקונספט מזמן הזדמנות חויתית יחודית לכל תושבי תל –אביב והסביבה בשבוע האקספו וביום המרתון, להגיע ולהשתתף בחג המרתון, בנוסף לרצים, לשתף ולתרום לקהילה

המתחם החווייתי "סמסונג פילטר מרתון", יכלול מגוון פעילויות לכל המשפחה. המבקרים במתחם יוכלו לעבור בין מגוון עמדות צילום מעוצבות, להצטלם ולשתף את התמונות ברשתות החברתיות, לצד התיוג #SamsunFilterMarathon. בנוסף, עמדת צילום מיוחדת תעמוד לרשות המבקרים שיוכלו להופיע על שלטי ענק ביום המרתון לאורך המסלול עם פילטרים שיקומו לתחיה ויעודדו את הרצים.

בנוסף, על כל תמונה שתשותף ותתויג באינסטגרם תחת שם הפעילות מתחייבת סמסונג לתרום לעמותת מאמאנט, לטובת פרויקט ייחודי בפנימיות ילדים ונוער בסיכון, שמטרתו הענקת מסגרת ספורטיבית חברתית ומקצועית לילדים, מאמאנט הינו ארגון ארצי ללא מטרות רווח, הפועל ב- 173 ישובים ברחבי הארץ ומאגד כ-16 אלף אמהות הלומדות, מתחרות ומלמדות את ענף המאמאנט.

לדברי מר קריין קו, מנכ"ל סמסונג ישראל: "סמסונג גאה על המשך שיתוף הפעולה עם עיריית תל אביב. שיתוף הפעולה בין שני הגופים הוכח כהצלחה משמעותית, ולראייה כמות המשתתפים במרתון שעולה משנה לשנה והופכת את האירוע ליום הפנינג ארצי. פעילויות התרומה לקהילה אותן מקדמת סמסונג מתקבלות באהדה בקרב רצי המרתון, ציבור המעודדים ומשתתפי האקספו ואנו מצפים לשבור שיאים חדשים של תרומה ומעורבות במרתון 2018".

# # #
סמסונג אלקטרוניקס בע"מ
סמסונג אלקטרוניקס בע"מ מעניקה השראה לעולם ומעצבת את העתיד עם טכנולוגיות ורעיונות מהפכניים, מגדירה מחדש את עולמות הטלוויזיות, הסמארטפונים, המכשור הלביש, טאבלטים, מצלמות, מכשירים דיגיטאליים, מדפסות, ציוד רפואי, מערכות רשת והמוליכים למחצה. כמו כן, אנו מובילים בתחום האינטרנט של הדברים באמצעות, בין השאר, יוזמות הבריאות הדיגיטאלית והבית החכם שלנו. סמסונג מעסיקה 319 אלף עובדים ב- 84 מדינות.


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

המעצב דרור קונטנטו עיצב לדיווה העל זמנית סטלה עמר, שמלה ייחודית לאירועי נשף ה- Life Ball המתקיים זאת השנה 25, בעיר וינה שבאוסטריה.

אירוע השנתי של עמותת אור למשפחות– "בכבוד אחי" ל – 350 אבות ואחים שכולים נערך במלון דן פנורמה.

רשת "מחסני הנמל" מציעה בימים אלו קרנבל מכירות מטורף מעולם השינה !