המוצרים החדשים של סנו -לכבוד חג האביב -חג ההתחדשות וההתרעננות !


מאת :שולמית אטיאס
shulamit.atias@gmail.com


צלם: מוטי פישביין 
מחיר: 18.90 שקלים (לפי אתר זאפ)

סנו סושי שקיות אשפה XL חזקות במיוחד
מתאימות לפחים גדולים

חברת סנו מציעה לפסח את סנו סושי שקיות אשפה XL חזקות במיוחד, שיקלו על כל אירוח, מפגש, ניקוי וארגון של הבית.השקיות גדולות ומתאימות לפחים גדולים במיוחד, המצויים בבתים רבים בישראל.
סנו סושי - שקיות אשפה XL חזקות במיוחד ועמידות מאד בהעמסת משקל ונפח, מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת, המוסיפה חומרים פלסטיים עמידים בשילוב גמישות מירבית לשקית האשפה. התוצאה – טקסטורה שמאפשרת מתיחה ולכן, חור בשקית אינו גורם לקריעתה.

�.    באריזה 30 שקיות, הנשלפות ללא תלישה – עם שרוך לקשירה ונשיאה.
�.    מידות השקית: אורך - 75 ס"מ ורוחב - 65 ס"מ.


סרטון המדגים את חוזק ועמידות השקית -

להשיג ברשתות השיווק

סנו מציעה את סנו סושי ספוג הפלא EXTRA

לחידוש קירות הבית ללא צביעה סנו ספוג הפלא אקסטרא עם הבסיס הירוק צלם מוטי פישביין.
חברת סנו, החברה הישראלית המובילה למוצרי טיפוח ואחזקה לבית, מציגה את סנו סושי ספוג הפלא EXTRA, בעל השכבה הירוקה המחזקת.


סנו סושי ספוג הפלא EXTRA הוא המהדורה המשודרגת לספוג הפלא המוכר והאהוב שמנקה בקלות כל משטח ומסיר כל לכלוך עיקש. החידוש טמון בשכבה נוספת אמצעית (ירוקה) שהיא הבסיס המחזק לספוג והיא שעוזרת לשמור על צורתו, כך שהוא נשאר מהודק ונח לשימושים נוספים.


סנו סושי ספוג הפלא EXTRA מצטיין בשטח פנים גדול ורחב לנוחות מירבית והוא קל ונוח לשימוש: מרטיבים במים, סוחטים קלות ומסירים את הלכלוך העיקש ביותר.


·        באריזה 6 יחידות.

·        מאושר מטעם הבד"ץ העדה החרדית ירושלים (מאושר לשימוש בפסח).


טיפ לניקוי כתמים עיקשים מקירות – "קירות הבית לא חסינים מכתמים, בעיקר במקומות שחשופים למגע ידיים ומקבלים כתמים שחורים, וכמובן קשקושי צבע, כתמים שמשאירים רהיטים או כיסאות וכתמים מנעליים. המנקה האולטימטיבי לקירות הוא ספוג הפלא EXTRA, המסיר כמעט כל כתם, גם כאלה שהם ישנים במיוחד" (מתוך אתר סנו:http://bit.ly/2A6dh1E).


להשיג ברשתות השיווק סנו מציעה
מטלית מיקרופייבר בעלת מארג כריות 3D לניקוי יסודי ומטלית מיקרופייבר מקצועית לריצפה גדולה במיוחד עם פתח למגב
 


צלם – מוטי פישביין
מחיר – 9.90 שקלים (לפי אתר מייסופרמרקט)
חברת סנו, החברה הישראלית המובילה למוצרי טיפוח ואחזקה לבית, מרחיבה את סדרת מטליות הפלא של 'סנו סושי' עם שני מוצרים מקצועיים: מטלית מיקרופייבר מקצועית לניקוי יסודי בעלת מארג כריות D3 לספיגה מוגברת וללכידת לכלוך קשה ומטלית מיקרופייבר מקצועית לניקוי הריצפה במהדורה משודרגת, גדולה ב- 20% וכוללת פתח להשחלה נוחה על המגב כך שבזמן השימוש המטלית נשארת על המגב ולא נופלת ממנו.

סנו סושי מטלית מיקרופייבר מקצועית בעלת מארג כריות 3D, הלוכדת ביעילות לכלוך קשה, גדולה מהרגיל ומידותיה 35X 35 ס"מ. מעולה לניקוי, ניגוב וספיגה לכל סוגי המשטחים ואינה משאירה סימנים וסיבים.
סנו סושי מטלית מיקרופייבר מקצועית לריצפה, המגיעה עם פתח להשחלה נוחה על המגב כך שבזמן השימוש המטלית נשארת על המגב ולא נופלת ממנו, גדולה מהרגיל ומידותיה 60X80 ס"מ. המטלית עשויה מבד מיקרופייבר איכותי, סופגת את המים במהירות וביעילות ואינה משאירה סימנים וסיבים.


להשיג בכל רשתות השיווק
חברת סנו התחדשה באתר ובו טיפים ומידע על מוצרים, שימוש נכון והדרכה בעולמות התוכן.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

המעצב דרור קונטנטו עיצב לדיווה העל זמנית סטלה עמר, שמלה ייחודית לאירועי נשף ה- Life Ball המתקיים זאת השנה 25, בעיר וינה שבאוסטריה.

אירוע השנתי של עמותת אור למשפחות– "בכבוד אחי" ל – 350 אבות ואחים שכולים נערך במלון דן פנורמה.

רשת "מחסני הנמל" מציעה בימים אלו קרנבל מכירות מטורף מעולם השינה !