מועדון ה'פאטיו' וארגון פתחון לב יערכו מסיבה ייחודית במטרה לגייס ארוחות חג למשפחות נזקקות במוצאי שבת (18.8.18)
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

מרכז הסיוע של ארגון פתחון לב - צלם יקי צימרמן.

מסיבת ענק למטרה ענקית!
מועדון ה'פאטיו' וארגון פתחון לב יערכו מסיבה ייחודית במטרה לגייס ארוחות חג למשפחות נזקקות

במוצאי שבת (18.8.18), מועדון ה'פאטיו' יערוך מסיבה ייחודית בשיתוף ארגון פתחון לב במטרה לגייס ארוחות חג למשפחות נזקקות. ההכנסות מהאירוע יבטיחו כי עוד משפחות נזקקות יוכלו ליהנות מארוחת חג ויפתחו את השנה בכבוד המגיע להם.
מתי? פתיחת שערים בשעה 21:00.
איפה? הירקון 114, תל אביב.
כמה עולה? עלות הכרטיס שיועבר לתרומה במלואה: 10 ש"ח

אלי כהן מנכ"ל ארגון פתחון לב: "לכל מי שיגיע לאירוע צפוי רווח כפול- גם בילוי וגם תרומה שתעזור למשפחות נזקקות לעבור את החג ולקיים את ארוחת החג בכבוד הראוי להן. אני מודה למועדון ה'פאטיו' שפתח בפנינו את שעריו ומארח את הקהל הרחב למטרה חשובה זו."

כמו לפני כל חג במהלך 20 שנות פעילותו של ארגון פתחון- לב גם השנה יקיים הארגון מרתון חלוקת סלי מזון למשפחות נזקקות לקראת חגי תשרי במסגרתו יחולקו כ- 9000 סלי מזון. ההכנסות ממופע זה, יחד עם ההכנסות מאירועים נוספים שיתקיימו בהמשך יועברו במלואן לטובת רכישת סלי מזון לנזקקים.

אודות ארגון פתחון לב
ארגון פתחון-לב פועל כ- 20 שנים למען שבירת מעגל העוני הבין דורי בישראל ומסייע מדי שנה לכ- 160,000 נפשות בישראל. לשם הגשמת החזון פועל הארגון בשלושה מישורים המשלימים זה את זה לטיפול היקפי בהתמודדות עם העוני בחברה הישראלית: בטווח מידי: סיוע הומניטרי – חלוקת סלי מזון, ביגוד, הנעלה וכדומה מדי שבוע לאלפי משפחות נזקקות במרכזי הסיוע. בטווח ארוך: המפעל החינוכי "לגעת באופק" מבית פתחון-לב – הפעלת "תכנית 7", תכנית חינוכית בת 7 שנים רצופות מכיתה י' ועד שנה לאחר הצבא. בטווח האסטרטגי: קידום "חוק פתחון לב למאבק בעוני" -  החזרת האחריות לטיפול בעוני לידי הממשלה והובלת חוק פתחון לב, למיגור העוני.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

המעצב דרור קונטנטו עיצב לדיווה העל זמנית סטלה עמר, שמלה ייחודית לאירועי נשף ה- Life Ball המתקיים זאת השנה 25, בעיר וינה שבאוסטריה.

אירוע השנתי של עמותת אור למשפחות– "בכבוד אחי" ל – 350 אבות ואחים שכולים נערך במלון דן פנורמה.

רשת "מחסני הנמל" מציעה בימים אלו קרנבל מכירות מטורף מעולם השינה !