פוסטים

מציג פוסטים מתאריך דצמבר 13, 2015

הממשלה אישרה היום רפורמה בתחום ההגנה על בעלי חיים ורווחתם

הממשלה אישרה היום רפורמה בתחום ההגנה על בעלי חיים ורווחתם מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com הממשלה אישרה הבוקר את המלצות הצוות הבין משרדי לבחינת האחריות המיניסטריאלית על תחום צער בעלי חיים. הצוות, בראשות מנכ"ל משרד ראש הממשלה, ובהשתתפות מנכ"לי משרד החקלאות, הגנת הסביבה, הכלכלה, המשפטים והאוצר, המליץ על ביצוע רפורמה בתחום, במסגרת אחריות משרד החקלאות. הרפורמה שאושרה כוללת את כל שלבים הנחוצים לקידום הטיפול בתחום צער בעלי חיים: 1.הקמת וועדה ציבורית מייעצת לתחום צער בעלי חיים, שתייעץ לשר החקלאות בגיבוש מדיניות, בקידום חקיקה ובהתקנת תקנות, לשם חיזוק השקיפות והגברת המעורבות של גופים חוץ ממשלתיים בתחום. הוועדה המייעצת תבחן הצעות חקיקה ותקנות בראי אינטרס ההגנה על בעלי חיים, לצד התייחסות ליתר השיקולים הרלוונטיים כך שיינתן משקל ראוי לכל האינטרסים ותמליץ לשר ולממשלה בעניין. הוועדה, שהרכבה מאוזן, תכלול 20 נציגים ביניהם: נציגי משרדי הממשלה (חקלאות, הגנת סביבה, משפטים, אוצר, כלכלה, בריאות, דתות, משרד הפנים ומשטרת ישראל), נציגי אקדמיה ונציגי ציבור ביניהם נציגי הארגונים להגנה על זכויות ב…

תערוכת האור

תערוכת האור – התערוכה הגדולה בישראל למיסטיקה והוליסיטיקה תתקיים בחודש דצמבר בתל אביב
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

"תערוכת האור" הכנס והתערוכה הגדולה ביותר בתחום המיסטיקה וההוליסטיקה תתקיים ב 17-18/12/15 בגני התערוכה תל אביב.

"תערוכת  האור" מציעה  יומיים מלאים כל טוב עם עשרות הרצאות, סדנאות ודוכני מטפלים במגוון תחומיםמרכז אליו מגוון עשיר ומרתק של מאות מומחים ומטפלים בתחומים רבים בהם: הילינג, תקשור, נומרולוגיה, קלפי טארוט, קריסטלים, אסטרולוגיה, מדיטציה, תטא הילינג, גופנפש,ריפוי עצמי, קריאה בקפה, מודעות עצמית, ריפוי אנרגטי, צמחי מרפא, שחזור גלגולים ועוד.

במקביל לביתני התצוגה במקום, יתקיימו הרצאות וסדנאות מקצועיות בשלושה מושבים מקבילים עם מיטב המרצים המובילים את התחום בהם: מירב אסיא, דניאל כהן גולדנברג, שרית חכמה, ענבל לו, ירון זפרן, דודי אדלר, נחשון מזרחי, גילה בוים, חיותה אפשטיין, אסנת בן ברוך, נורית אלדר, יעל צור, עדי רוזן, ריקי וייסמן, חנן וטלי זוהר, ד"ר מימי עזריאלי, קלייר מסיאס, עופר קיסרי, אוריאלה פז מורין.

"תערוכת האור" מאפשר לעוסקים בת…
תמונה
"חתונה מנייר" החל מה- 24 בדצמבר בבתי הקולנוע

11/12/2015 16:43

מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com


"חתונה מנייר"
החל מה- 24 בדצמבר בבתי הקולנוע 

הסרט מספר על חגית, בחורה צעירה עם לקות שכלית קלה (רוזנבלט) החיה את חייה עם אמה (לוי) וחולמת להתחתן עם בנו של בעל המפעל לנייר טואלט בו היא עובדת. ההודעה על סגירת המפעל מטלטלת את חייה של חגית ומעמידה בסכנה את סיפור אהבתה, אולם היא מתעקשת להמשיך ולהיאבק באמה על עצמאותה ועל שייכותה לחברה.

"חתונה מנייר" 

סרט הביכורים של ניצן גלעדי

בהשתתפות: אסי לוי, מורן רוזנבלט ,רועי אסף, אריה צ'רנר ונוספים
· זוכה שני פרסי אופיר (השחקנית הראשית הטובה ביותר- מורן רוזנבלט ועיצוב התלבושות הטוב ביותר)
· זוכה שלושה פרסים בפסטיבל הקולנוע ירושלים 2015 (סרט הביכורים הטוב ביותר ע"ש ענת פרחי ז"ל, פרס חג'ג לשחקנית הטובה ביותר- אסי לוי וציון לשבח מאת לסרט ביכורים מאת תא המבקרים הבינלאומי FIPRESCI).

שחקנים: אסי לוי, מורן רוזנבלט ,רועי אסף, אריה צ'רנר, אביבה גר, אודי פרסי, יהודה נהרי, עודד לאופולד, תומר קפון, לילך בירט, הדר רצון רו…