לימור בן יוסף המלבישה הרשמית של תחרות מלכות היופי משיקה בימים אלו את מתחם היופי הגדול והמקצועי בישראל

המעצבת לימור בן יוסף
המלבישה הרשמית של תחרות מלכות היופי
משיקה בימים אלו את מתחם היופי הגדול והמקצועי בישראל
המשתרע על פני כ-400 מ"ר
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
בימים אלו, משיקה מעצבת שמלות הכלה לימור בן יוסף את מתחם היופי שלה המשתרע על פני 400 מ"ר ומציעה את כל מה שכלה צעירה (והמלווה שלה) צריכות ביום הכי חשוב שלה החל מעיצוב אישי לשמלת כלה, דרך תסרוקת ערב מותאמת ועד לאיפור מקצועי ומושלם. לימור אינה פוסחת גם על מלוותיה של הכלה שנבחרו על ידה בקפידה ומציעה להן שמלות ערב מעוצבות, שירות איפור מקצועי וכמובן – תסרוקות מותאמות.


להשלמת החוויה ניתן גם למצוא במתחם מגוון טיפולי יופי, ספא מפנק וקוסמטיקה.      
מאז שלימור בן יוסף, 43,  זוכרת את עצמה, רוב חייה סבבו סביב עולם היופי והאופנה. לימור הינה אוטודידקטית ואמנית בנשמתה. עוד בתקופת התיכון, עיצבה וטיפחה תסרוקות לחברותיה, איפרה אותן ובשיעורים הייתה מציירת ללא הפסקה. את סלון היופי הראשון שלה "פתחה" בגיל 15 על גג ביתם של הוריה. השמועה עשתה לה כנפיים וכל השכונה החלה להגיע לגג להסתפר ולהתאפר לקראת חתונות, אירועים משפחתיים ובכלל....

מאז ועד היום, המון ריגושים ואתגרים מקצועיים צלחו על ידה ורק לאחרונה החליטה למסד את מרבית כישרונותיה תחת מתחם אחד המשתרע על פני 400 מ"ר והיחיד בארץ!! והמספק מענה לכל עולם התוכן של הכלה הטריה– החל מעיצוב שמלת הכלה ושמלות הערב של מלוותיה, דרך תסרוקות ותספורות ועד פדיקור-מניקור, ספא מפנק ושאר פינוקים המתקשרים ליום הכי מיוחד בשנה אשר יחד הופכים תהליך מתיש ליום מלכותי עתיר בפינוקים.  
קולקציית שמלות הכלה של לימור בן יוסף נתפרות בקפידה ובתפירת עילית בעבודת יד בלבד ומעוצבת בהתאם להשראות שלימור מקבלת מקהל לקוחותיה ומהיכרותה עם עולם התוכן הנשי, רצונותיו מנסיעותיה בעולם וביקוריה התכופים בתערוכות בזירות האופנה הבינלאומיות.
את שמלות הערב לימור מייבאת בלעדית מזירות האופנה הבינלאומיות כשהקו המנחה שלה הינו לבוש נוח, אלגנטי ונחשק ובעל גזרות מחמיאות ומותאמות לכל גוף.
עיקר עיצוביה מושתתים על איורים וציורים פרי דמיונה ואת השראותיה הרבים מקבלת לימור לרוב מקהל לקוחותיה. הקולקציות שלה מגיעות בגרסת LIMITED EDITION, שום קולקציה אינה דומה לקודמתה ואין רפיטים.
לאחרונה, העניקה חסות לטקס מלכות היופי לשנת 2016  ונבחרה להלביש את 16 המועמדות הסופיות בעיצוביה הייחודיים והאלגנטיים, דבר שהתווסף להכרה הבינלאומית שלה ועורר בה בסקרנות והתעניינות רבה מקניינים רבים ברחבי העולם ובכללותם מארה"ב ומוסקבה.

טווח מחירי השמלות: 8,000 ₪ - 18,000 ₪  
ניתן להשיג במתחם לימור בן יוסף - דרך רמתיים 91, הוד השרון.
קרדיט צילום תמונות: תומר הרמן


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

עשרות פעילים דוברי עברית וערבית, מסניף יפו של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' חגגו 'מסדר כנפיים' רב תרבותי

הסטודיו של טיבה נוף ביפו, יארח את הגלריה הנודדת של עמותת הבית לחולי טרשת נפוצה, במסגרת אירועי סטודיו פתוח של "אוהבים אומנות – עושים אומנות" שמארגנת עיריית תל אביב השנה יתקיימו אירועי "סטודיו פתוח" בתאריכים 19-20 באוקטובר 2018, במהלך שישי שבת