פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מאי 25, 2016

telavivi.net: חגיגת ל"ג בעומר לכל המשפחה בקניון G צמרת

telavivi.net: חגיגת ל"ג בעומר לכל המשפחה בקניון G צמרת: מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com חגיגת ל"ג בעומר לכל המשפחה בקניון G צמרת קניון G צמרת בשיתוף עם המרכז הקהילתי פארק...

חגיגת ל"ג בעומר לכל המשפחה בקניון G צמרת

תמונה
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
חגיגת ל"ג בעומר לכל המשפחה בקניון G צמרת קניון G צמרת בשיתוף עם המרכז הקהילתי פארק צמרת, מזמינים את ילדי הגנים, ילדי בתי הספר היסודיים ומשפחותיהם לקחת חלק בתהלוכה מיוחדת, הפנינג חינמי והדלקת מדורה מסורתית. התהלוכה השכונתית, תכלול חלוקת כרזות חג ותלווה על ידי להקת ילדים מנגנים. בסיום התהלוכה ייערך הפנינג ענק ובו יוכלו המשפחות ליהנות מהמופע "הקרקסון" פעלולי אש והליכה על חבל, מתנה מיוחדת לכל ילד, הגרלת פרסים מיוחדים והדלקת מדורה לכבוד החג.
יום רביעי 25.5.16 ערב ל"ג בעומר בשעה 17:00 ניסים אלוני 10 תל אביב

telavivi.net: מתחתנים בל"ג בעומר -בואו להצטלם כמו בסרטים ביס פלא...

telavivi.net: מתחתנים בל"ג בעומר -בואו להצטלם כמו בסרטים ביס פלא...: מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com מתחתנים בל"ג בעומר -בואו להצטלם כמו בסרטים ביס פלאנט באר שבע לרגל פתיחתו הקרבה של מתח...

מתחתנים בל"ג בעומר -בואו להצטלם כמו בסרטים ביס פלאנט באר שבע

תמונה
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com מתחתנים בל"ג בעומר -בואו להצטלם כמו בסרטים ביס פלאנט באר שבע לרגל פתיחתו הקרבה של מתחם הקולנוע החדש יס פלאנט באר שבע מזמין את כלל הזוגות להנות מצילומי חתונה מהסרטים בדיוק כמו הכוכבים הגדולים עונת החתונות כבר כאן ומתחם הקולנוע החדש של יס פלאנט בבאר שבע שמח להזמין את כלל הזוגות הטריים העתידים להתחתן בל"ג בעומר לצילומי חתונה מהסרטים בחינם.
יום הצילום החגיגי למתחתנים הנרגשים יתקיים ביוםחמישי הקרוב, ה-26/5/2016, בין השעות 12:00-15:00, מספר המקומות מוקבל מהרו להירשם בהודעה פרטית בעוד הפייסבוק של הרשת.
מתחם הקולנוע החדש בבאר שבע צפוי להיפתח ביום חמישי הקרוב ה-26/5/2016, משתרע על שטח של כ-6,000 מ"ר וכולל 18 אולמות קולנוע הכוללים 2 אולמות VIP בטרקלין אקסקלוסיבי, אולם 4DX  קולנוע ב-4 ממדים, אולם דולבי אטומס (Dolby Atmos) המציע חוויית סאונד תלת ממד אמיתית על ידי מערכת סאונד מתקדמת החדשנית בישראל ואולם IMAX הדיגיטלי הגדול ביותר בישראל לחוויית הצפייה האולטימטיבית.
קבוצת תיאטראות ישראל הנה ממפעילות הקולנוע הוותיקות בעולם החל משנת ב- 1929. כיום הקבו…