פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מאי 26, 2016

telavivi.net: מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.comלקראת הק...

telavivi.net: מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
לקראת הק...
: מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com לקראת הקיץ, אסם משיקה מהדורה מיוחדת של במבה חצי-חצי בטעמי מוקה-וניל לאור ההצלחה הרבה ...
תמונה
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
לקראת הקיץ, אסם משיקה מהדורה מיוחדת של במבה חצי-חצי בטעמי מוקה-וניל
לאור ההצלחה הרבה של מהדורת  במבה חצי  פונץ'  חצי בננה, שהושקה בשנה שעברה  ולכבוד הקיץ  המתקרב, אסם החליטה גם השנה להפתיע את הצרכנים וחוזרת עם קונספט החצי - חצי במהדורה מיוחדת במילוי קרם בטעמי מוקה ווניל  קיציים.
חצי מהבמבות בשקית הן במילוי קרם מוקה וחציין במילוי קרם וניל.
המוצר מביא חדשנות מעניינת לשוק החטיפים,שילוב ייחודי בין מתוק ומלוח שמייצר חוויה סנסורית יוצאת דופן.  
סגמנט הבמבה במילוי  הוכיח את עצמו כהצלחה ומהווה כיום למעלה מ-15% ממכירות במבה בישראל
לדברי ליאת קידר פייגין, מנהלת פעילות החטיפים באסם: " במבה, החטיף הפופולארי והאהוב ביותר בקרב הצרכנים בישראל, ממשיך לגוון גם השנה. בעקבות הפופולאריות הרבה לה זכתה מהדורת החצי-חצי במילוי פונץ' בננה, שהשקנו בקיץ שעבר, החלטנו לחזור על הקונספט גם השנה בטעמים חדשים ומפתיעים".  


כשרות בד"צ ירושלים העדה החרדית טווח מחיר מומלץ לצרכן: 4.5-5.5 ₪ מכיל 60  גרם להשיג ברשתות השיווק

telavivi.net: חברת ביופט משיקה את בונזו Healthy Choice סנסיטיב ה...

telavivi.net: חברת ביופט משיקה את בונזו Healthy Choice סנסיטיב ה...: מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com בדיוק מה שהכלב שלך צריך חברת ביופט משיקה את בונזו  Healthy Choice  ס...

חברת ביופט משיקה את בונזו Healthy Choice סנסיטיב המותאם במיוחד לכלבים בעלי עור וקיבה רגישים ובונזו Healthy Snack חטיפי בריאות לפינוק ולאילוף כלבים.

תמונה
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

בדיוק מה שהכלב שלך צריך חברת ביופט משיקה את בונזו Healthy Choice סנסיטיב המותאם במיוחד לכלבים בעלי עור וקיבה רגישים על בסיס דגים, ללא עוף. חברת ביופט, יצרנית ומשווקת בונזו, משיקה את בונזו Healthy Choice סנסיטיב:   מזון יבש מלא לכלבים בוגרים על בסיס דגים. בונזו Healthy Choice  סנסיטיב מותאם במיוחד לכלבים בעלי עור וקיבה רגישים, מכיל דגים כרכיב ראשון, ללא עוף ומועשר בסיבים פרה ביוטיים מסוג FOS  לעיכול קל.
בונזו Healthy Choice סנסיטיב פותח על מנת לתת מענה לצרכנים המחפשים מזון יבש באיכות גבוהה, על בסיס דגים וללא עוף במחיר אטרקטיבי. בונזו Healthy Choice סנסיטיב מכיל אחוז חלבון גבוה (26%), מועשר באומגה 3 ובאומגה 6 לבריאות העור והפרווה ומכיל סיבים פרה ביוטיים מסוג FOS  התורמים לעיכול קל.
בת אל ישי, מנהלת שיווק ביופט: "אנו בבונזו, כחברה מובילה בתחומה, דואגים  כל הזמן לחדש ולתת מענה רחב יותר לצרכנים שלנו. בונזו Healthy Choice סנסיטיב מציע פתרון לכלבים הרגישים לחלבון עוף וסובלים מבעיות עיכול. מוצר זה מהווה חדשנות בקטגורית המיינסטרים בארץ". ביופט נוסד…