פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יולי 28, 2016
תמונה
תפריט קונספט חדש במהדורה מיוחדת בלחם ארז
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

לחם ארז_טעמים מהכפר 2016_מגש השדה צילום בן יוסטר -סטיילינג דלית רוסו
רשת בתי הקפהוהמעדנייה "לחם ארז", החוגגת 20 שנה להיווסדה, יוצאת בשיתוף פעולה עם "משק צוריאל" ומשיקה תפריט קונספט חדש "טעמים מהכפר" במהדורה בלעדית לחודשיים
טיול בכפרים מעלה זיכרון וגעגוע לטעמים של העבר, לניחוחות של ירקות טריים מן האדמה ובישולים אותנטיים מהתפוצות, והוא זה שהיווה את ההשראה לרשת בתי הקפה והמעדנייה "לחם ארז", החוגגת 20 שנים להיווסדה, להשיק את תפריט הקונספט "טעמים מהכפר"בשיתוף עם "משק צוריאל".
תפריט "טעמים מהכפר" יושק בתחילת חודש אוגוסט למשך חודשיים, ויוצע בנוסף לתפריט הקבוע של הרשת בסניפי "לחם ארז" המשלבים מסעדה ומעדנייה. התפריט כולל 5 מנות כפריות עשירות בטעמים עזים של הטבע וחומרי גלם טריים, אותן הרכיב שף הרשת, יניב עדן בשיתוף שף "החברה המרכזית", ברק חי חורש.
לחם ארז_טעמים מהכפר 2016_סלט פאטוש  המנות בתפריט "טעמים מהכפר": vקדאיף עיזים…
תמונה
חוזרים לבית הספר עם קרביץ
כל הטרנדים והחידושים של השנה בתחום ציוד חזרה לבית הספר


מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
לקראת עונת החזרה לבית הספר, קרביץ  הרשת המובילה בישראל בתחום הציוד לביה''ס חושפת את הטרנדים והחידושים השונים של השנה עם אלפי פריטים במגוון קטגוריות.
בקטגוריית תיקי בית הספר מציעה קרביץ את המותגים המובילים והחמים של השנה בשיתוף עם החברות המובילות בשוק ובהן אדידס, נייק, ג'אנספורט, איסטפק, אאוטדור, ואנס ועוד וכן תיקים של המותגים והשמות החמים והפופולריים בישראל, מקבוצות הכדורגל האהודות בעולם ועד ללהיטי הקיץ בקולנוע ובהם
תמונה
סדרה חדשה מבית ניוטרוג'ינה
Visibly Clear Correct & Perfect
הסדרה כוללת תרחיץ קרם יומי וקרם CC מייקאפ רב תכליתי, לכיסוי מושלם ויצירת גוון אחיד, שיפור פגמי עור והפחתת פצעונים

מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
מותג הטיפוח ניוטרוג'ינה מציג סדרה חדשה לתיקון גוון עור הפנים, שיפור פגמי עור והפחתת פצעונים - סדרת Correct &Perfect .
עור פנים שומני, פגמי עור ופצעונים הנן בעיות נפוצות. נשים ונערות שסובלות מבעיות אלו  מנסות לכסות את הפצעונים ופגמי העור על ידי שימוש חוזר במייק אפ, מה שעלול להשיב את הפצעונים לעור הפנים.
סדרת Correct &Perfect החדשה מבית ניוטרוג'ינה עם טכנולוגיית המיקרו קליר, מסייעת בהפחתת פצעונים ושיפור פגמי עור ומעניקה גוון עור אחיד ומראה עור נקי ובריא יותר.
הסדרה כוללת : קרם מייק אפ רב תכליתי - קרם CC  - מכסה במיידית פצעונים,  סימנים של פצעונים ופגמי עור נוספים, תוך כדי שמסייע בשיפורם וזאת בצעד אחד פשוט: שיפור פגמי עור והפחתת פצעונים: נוסחה נטולת השומן בעלת טכנולוגיית MicroClear® המסייעת בהפחתת פצעונים ושיפור פגמי עור. כיסוי מושלם: מרקם קרם קליל ונושם המת…