פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אוגוסט 4, 2016
תמונה
זנלכל יכין: שימורים...לא מה שחשבתם.... מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com בסיור עיתונאים שנערך במפעל חברת זנלכל (יכין) הממוקם באזור תעשייה אלון תבור סמוך לעפולה נחשפנו למגוון עצום של כ- 240 סוגי מוצרים שונים שהחברה מייצרת. הפעילות העיקרית של החברה הינה בקטגוריות : שימורי פירות וירקות, רכזי עגבניות, רוטבי בישול, רטבים מוכנים(לפסטה, ללזניה, לשקשוקה, תבשילים ועוד...)תרכיזים לשתייה, חומץ ומיץ לימון לתיבול . כל מוצרי העגבניות והירקות מיוצרים מתוצרת חקלאית מקומית טרייה ומשווקים ללא חומרים משמרים.
קובי שיינפלד יו''ר החברה ציין, שהחברה שידרגה לאחרונה את טכנולוגיית הייצור ובנתה מחדש את כל התהליכים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בעולם בתעשייה זו באמצעות מכונות וציוד טכנולוגי חדשני שהובא במיוחד מצרפת ואיטליה . הטכנולוגייה החדשה מעלה את קצב הייצור השוטף בכ-70% עם חיסכון אנרגטי של כ-30% ליחידת מוצר. מחזור המכירות של החברה כ-200 מיליון ש''ח, מתוכם כ-3% ייצוא לארה''ב, גרמניה, אוסטרליה, יו זילנד, צ'ילי, ארגנטינה וצרפת. במפעל מועסקים באופן קבוע 170 עובדים ו-200 עובדים עונתיים. קוב…
תמונה
שת"פ מקגרגור -  ד"ר נונה מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

חג האהבה- מקגרגור וד"ר נונה יוצאים לפעילות משותפת של אהבה וטיפוח לחג האהבה היהודי, טו באב 2016, 100 מתנות יחכו לכם בחנויות מקגרגור בעזריאלי וארנה, עם מוצרי הטיפוח של ד"ר נונה, עם דיילות ומייצגים מרהיבים בחנויות.
100 הלקוחות הראשונים שיגיעו לסניפים יזכו בשובר בסך 100 ₪ לקניה במקגרגור מקולקציה חדשה ובמתנה של מוצר קוסמטי של ד"ר נונה בשווי 200 ₪, בתמורה להצטרפות למועדון הלקוחות של ד"ר נונה ובחוויית קניה של אופנה וטיפוח.
הצרכנים יצטלמו עם פריט של מקגרגור ומוצר של ד"ר נונה, התמונה תעלה ברשתות החברתיות, התמונה שתזכה להכי הרבה שיתופים תזכה בשובר בסך 1,000 ₪ מקולקציית החורף של מקגרגור + ערכת טיפוח מלאה של ד"ר נונה בשווי שייבחר מראש.

המבצע האמור יהיה מותנה בקנייה ברשת מקגרגור בסך 300 ₪. המבצע יתקיים בין התאריכים: 18-19.8 בקניון עזריאלי, ת"א. 19-20.8 בקניון ארנה, הרצליה.

תמונה
הוצאתהספרים העצמאית "מדיה 10",בבעלותו של  דורון קריספין ,שמרגיש סיפוק עליון כשהוא מסייע לסופר להוציא את ספרו ולהגשים חלום אמתי. "כסף הוא לא הכל בחיים", מעיד קריספין."רובנו חושבים שכשיהיה לנו כסף נהיה מאושרים, אבל אני מאמין שהפוקוס צריך להיות השלווה והאושר וכתוצאה מכך ליצור בריאות ושפע".

מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com מדיה 10היא הוצאת ספרים לאנשי עסקים, לאנשים בעלי מומחיות בתחומם (אנשי מכירות, אנשי שיווק, מומחי תזונה, מומחים בשיטות מיוחדות כלשהן ועוד), אשר רואה את עצמה כמקום להגשמת חלומות ספרותיים של כותבים: כותבי פרוזה, כותבי סיפורת מקורית, כותבי ספרי ילדים ועוד. להוצאה גם מחלקת שיווק שתפקידה להפיץ את הערך ואת הידע הטמונים בספרי הדרכה למיניהם, את ההנאה שבקריאת פרוזה, ואת ההעשרה הקולינרית מספרי מתכונים ייחודיים. ייחודה של "מדיה 10" הוא ביכולת להתאים לכל גוף באשר הוא את המארז המתאים, את הספרים הנכונים לפי תפיסת עולמו, משרתת את תפיסתנו לפיה ראוי להפיץ את הספרים בהתאמה למידות הלקוח, ובכך לקלוע לטעם הקוראים, לפי השקפתו.

אל ההוצאה מגיעים מדי …