פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אוגוסט 15, 2016
תמונה
אהבה בעיר הגדולה- אתרים מדברים אהבה
ערב ט"ו באב | יום ה', 18 באוגוסט | ת"א –חולון


סיור תיאטרלי בטמפלרים בשרונה- צילום- עסקי במה

מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
ערב האהבה העברי השנתי ייחגג כמיטב המורשת בשלל אירועי תרבות רומנטיים,
בהם שירה ושירה בציבור, סיורים והרצאות, תיאטרון ומוזיקה, במגוון אתרי מורשת קסומים בתל אביב וסביבתה וביוזמת המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל.
המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל, בשיתוף עם עיריית תל־אביב-יפו, תקיים זו השנה השישית את אירועי "אהבה בעיר הגדולה" לרגל ט"ו באב, במסגרתם יתקיימו במיטב המוזיאונים ואתרי המורשת באזור תל אביב יפו חגיגות תרבות ייחודיות בטעם של פעם.  הצגות, הרצאות, סיורים, תערוכות, אירועי שירה, ומופעים מוזיקליים הם נחלתם של ערב זה, שייתן הצצה לסיפורי האהבה הגדולים השזורים במורשת הארץ-ישראלית. האירועים יתקיימו כולם בערב ט"ו באב, יום חמישי ה-18 באוגוסט, במחירי כניסה סמליים הכוללים ביקור תיירותי באתר והשתתפות באירוע המיוחד.

האתרים והאירועים:  בית בן גוריון  20:00 "הנערה במרפסת ממול" - מופע מוזיקלי אודו…
תמונה
לרגל יום הנוער הבנ"ל,
המוכר ע"י האו"ם, ושחל ביום שישי, 12 באוגוסט   בדקנו ומצאנו: למה חשובה התזונה של בני הנוער? מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
מאת: ליטל פיינגרץ, דיאטנית קלינית בסטודיו סי, הרשת הנשית, המובילה בישראל לחיטוב, לעיצוב, לכושר ולהרזיה, www.studioc.co.il, 5045* לקראת יום הנוער הקרב, שאלנו את ליטל פיינגרץ, דיאטנית קלינית בסטודיו סימדוע חשוב לשמור על הרגלי תזונה נכונה בבני הנוער? מהן ההשלכות של דיאטה בגיל ההתבגרות? ומה באשר לסוגי המזון השונים והשפעתם על אקנה (פצעי בגרות)?
"תקופת גיל ההתבגרות היא תקופת המעבר בין הילדות לבגרות בה חלים שינויים פיזיולוגיים, קוגניטיביים, רגשיים וחברתיים. המתבגרים מפתחים מודעות גבוהה יותר למראה החיצוני, ועסוקים ביכולת לבטא את עצמם בצורות שונות, אם זה בלבוש מסוים או בדרכים אחרות. ההתעסקות שלהם במראה החיצוני גוברת, וישנו רצון להדמות למסרים שהם מקבלים מהרשתות החברתיות ומאמצעי התקשורת השונים. הנוער חשוף למסרים כמו, "רזה זה יפה", ומסרים המלווים בשיטות שונות להרזיה כמו: איך אפשר לרדת במשקל הכי מהר? וכדומה", אמרה…

"ניו- פארם 365" מפנקת אתכם במבצעים אטרקטיביים לרגל ט"ו באב 1+ 2 במתנה במחלקת הקוסמטיקה והנחות מטורפות על בשמים לחמישה ימים בלבד 16-20.8.16

מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

ט"ו באב יתקיים רק ביום שישי הקרוב, אבל ברשת ניו-פארם הוא מתחיל עוד לפני. הרשת יוצאת במבצעים שיימשכו חמישה ימים, כאשר במחלקת הקוסמטיקה יתקיימו מבצעי 2+1 מתנה על מותגים שונים שמשתתפים במבצע כגון רבלון, ניטרוג'ינה, ג'ייד ברוזואה, פאיו, ניוואה, פישר, סופט טאץ', קרליין, רימל. איפור, טיפוח ובישום של החברות המובילות שבמבצע! (ניתן לערבב בין המוצרים)   *הזול מביניהם. בנוסף, יתקיימו מבצעים על הבשמים  40% + 40%  כאשר במסגרת המבצע ניתן יהיה לשלב את כל הבשמים המובילים כגון, וואן מיליון, לה וי א בל, אינוויקטוס ועוד.

המבצעים  בתוקף בין התאריכים   16-20.8.16  בלבד

חגיגות הקיץ של דומינו'ס פיצה נמשכות: שת"פ בין דומינו'ס פיצה למותג סיטרואן: "משפחתית עם כל התוספות"- מזמינים פיצה משפחתית ויכולים לזכות במכונית משפחתית סיטרואן פיקאסו חדשה ובמגוון פרסים נוספים!

תמונה
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
במסגרת התחרות תוגרל המכונית המשפחתית סיטרואן פיקאסו וגם שלוש חופשות משפחתיות בחו"ל ומנויי פיצה! לאחר ההזמנה בדומינו'ס פיצה יש להיכנס לאתר ,Game.citroen.co.il לענות על חידון קצר וכייפי ולהירשם להגרלה ע"י הזנת מספר חשבונית קניה השת"פ יתקיים בין התאריכים 15/8-12/9 כשכל הזמנה תכנס להגרלה!

דומינו'ס פיצה, רשת משלוחי הפיצה הגדולה והמובילה בישראל והמותג סיטרואן במבצע קיץ משותף במסגרתו בין ה-15 לאוגוסט ועד ה-12/9, כל המזמין באחד מסניפי דומינו'ס יוכל לזכות בסיטרואן פיאקסו 5 מקומות מתנה, בחופשות משפחתית לחו"ל או במנויי פיצה . תהליך הרישום להגרלה הוא פשוט וקל - לאחר הזמנה בדומינו'ס פיצה יש להיכנס לאתר Game.citroen.co.il לענות על חידון קצר וכייפי ולהירשם להגרלה ע"י הזמנת מספר חשבונית קניה.
סיטרואן פיקאסו, המוצעת במתנה לזוכה בהגרלה סיטרואן C4 פיקאסו -מיניוואן חמישה מושבים , מצויד באביזרי בטיחות מתקדמים, אבזור פנים עשיר ובעל מרווח מעולה לחמישה נוסעים. המושב האחורי מחולק לשלושה מושבים נפרדים עם עיגון ISOFIX בכל אחד מכיל בקלו…

RICOH THETA S - חוויה ב360 מעלות

תמונה
RICOH THETA S   חוויה ב360 מעלות


מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com


כשהדמיון הופך למציאות!

היום נערכה השקת מצלמת הדור הבא: מצלמת 360 מעלות מבית 

RICHO

צילום   ב-360 מעלות 

האירוע התקיים במשרדי חברת פוג'י רחוב הקישון 8 בני ברק .
לחוות את היופי ברגע שהוא קורה,להרגיש תמיד במרכז החוויה 

על ידי צילום 360 מעלות מלא .
אפליקציות ייחודיות לטלפונים ניידים ,טאבלטים ומחשבים ,


לצילום ,צפיה ועריכה.שיתוף ישיר למגוון פלטפורמות ורשתות חברתיות .