פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אוגוסט 22, 2016

כללים לטיפול בחום בקיץ -בתינוקות ובילדים

תמונה
התמודדות עם מחלות חום של ילדים בקיץ גם בקיץ סובלים הילדים ממחלות המלוות בחום. חשוב שההורים ישימו לב לסימנים ויטפלו בהתאם מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

עבור הורים רבים, הקיץ מבשר, לכאורה, הפוגה מבורכת מהתמודדות סוחטת אנרגיות עם מחלות החורף בקרב ילדים. השמש, הים, הבריכה, החופש - כל אלו הם סימנים ברוכים שופעי בריאות, המאפיינים את הקיץ וצורבים עונה זו בתודעת הציבור כימים בטוחים ממחלות ילדים.

בפועל, הורים רבים מתמודדים גם בקיץ עם מחלות המתבטאות בחום גבוה .הקיץ מאופיין במחלות זיהומיות רבות במערכת העיכול: חום, שלשולים, הקאות וכאבי בטן. אמנם זיהומי מערכת הנשימה מאפיינים את החורף, אך בשנים האחרונות אנו עדים להופעת זיהומים רבים במערכת הנשימה גם בקיץ, כולל דלקות ריאה רבות.  

מספר תסמינים עשויים להצביע על קיומו של חום גבוה אצל תינוק או ילד, ביניהם: סומק בפנים, עור חם, אי שקט, ישנוניות, תיאבון ירוד, אפאתיות וחולשה כללית. כאשר נתקלים באחד הסימפטומים, או בכמה מהם, מומלץ למדוד את חומו של הילד.

מאחר שיש לעונתיות השפעה, הן על הגורמים למחלה והן על אופן הטיפול בה, חשובה המודעות לשיטות הטיפול המומלצ…
תמונה
GIVENCHY
הבושם החדש לגבר מבית ג'יבנשי
GENTELMEN ONLY GIVENCHY ASSOLUTE או דה פרפיום חדש לגבר מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
בעקבות ההצלחה חסרת התקדים , בושם אוריינטלי עצי ומתובל, הג'נטלמן המפואר. עם הבושם הראשון לגברים שהושק על ידי הובר דה ג'יבנשי בשנת 1975 חי בעוצמה עמוקה, ומשיק כעת או דה פרפיום חדש, המשלב את תחכום עוצמתי עם חושניות גברית ומפוארת. לגברים בלבד !
הבושם: תווים מודגשים של ברגמוט עם שלישייה של תבלינים חמים (זעפרן, אגוז מוסקט וקינמון) ורמז לוניל עבור השובל החושני. ניחוח עצי עשיר, העוטף את העור עם חותם שובה לב. ג'נטלמן עד סוף הלילה. יש רגע שבו עניבת הפרפר מתבטלת בסופו של דבר אבל הוא נשאר נאמן לסגנון האופנתי, מינימליסטי וגברי.
עיצוב הבקבוק היוקרה, והתחכום באים לידי ביטוי גם בבקבוק השחור מט. המעלה זיכרונות של בדים יוקרתיים, עם תווית המשי האדומה . הפקק השחור והמבריק,  מביא קורטוב של ניגוד נוסף  ועֲדִינוּת. הקודים של חתימת המותג.האדום והשחור.