פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אוגוסט 23, 2016

הטרנדים הצפויים לסתיו –חורף 2016-17 מאת- עדי פרג'י, מדריכה ראשית של מותג הקוסמטיקה הבינלאומי לוריאל פריז

תמונה
כך נתאפר בחורף הקרוב כל מה שרצית לדעת על הטרנדים הצפויים לסתיו –חורף 2016-17
דוגמנית מראה: דוטצן קרוז


צילום:לוריאל פריז חו"ל 


מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

השנה, מותג האיפור הבינלאומי לוריאל פריז מציגים מספר טרנדים שהולכים להשתלט על הרחובות, לאחר שכבר נצצו על מסלולי התצוגות של מעצבי האופנה הנחשבים.
אז מה הולך להיות חם בסתיו - חורף הקרוב? ועל מה כדאי להתחיל להתאמן? צילום: מוטי פישביין שפתי אומברה – לא מה שחשבת! כן, כבר ראינו פה ושם שילובי שפתונים בסגנון האומברה המוכר: כהה יותר בצדדים ובהיר יותר במרכז. בחורף הקודם עשינו את זה עם שילובים של בורדו ואדום, סגול וורוד וגוונים דומים אחרים. העונה, תתאמני על אומברה מסוג קצת אחר: נגיעת צבע במרכז השפה וטשטושה, עד שהגוון נעלם לחלוטין בשולי השפתיים. זה יכול להזכיר לך את השפתיים שהיו לך כשהיית ילדה, אחרי שאכלת קרטיב דובדבן . תראו איך הכוכבת ההוליוודית דוטצן קרוז עושה את זה.

אייליינר גרפי ואמנותי. דמיינו אייליינר מושלם, מחודד וחתולי... שמצוייר במרחק של כסנטימטר מהעין.

5 טיפים תזונתיים לילדים שחוזרים לבית הספר

שנת הלימודים החדשה בפתח- 5 טיפים תזונתיים לילדים שחוזרים לבית הספר   מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com רמות גבוהות של קשב, ריכוז, פיתוח יכולות חברתיות ויכולת ביצוע מטלות בצורה מיטבית הם רק חלק מהדברים המושפעים מתזונה לא נכונה של ילדך. לרגל פתיחת שנת הלימודים, 5 טיפים קריטיים לתזונה חשובה רונית דוייב, דיאטנית קלינית ומנהלת מדעית באבוט, יצרנית סימילאק לתזונת ילדים יש השפעה מכרעת על ההתפתחות הקוגניטיבית ועל יכולות לימודיות ואישיות. מחקרים מראים כי ילדים שסובלים לאורך תקופה מחוסרים תזונתיים, כגון ברזל או נמנעים מפירות או ירקות, עוף או בשר, יתקשו לממש את הפוטנציאל המלא שלהם במגוון תחומים בחיים, לרבות התחום השכלי.   מעקב ארוך טווח אחרי ילדים אשר בשנים המוקדמות סירבו לאכול, הראה כי תופעה זו נמשכת עד גיל 9 ובמקרים מסוימים אף יותר. ההשלכות האפשריות של תזונה לוקה מתמשכת בקרב ילדים כוללות סיבוכי גדילה, התפתחות קוגניטיבית ירודה, חסכים תזונתיים, עלייה במחלות כרוניות, וסיכון מוגבר להפרעות אכילה בגיל מבוגר יותר. כמו כן, מצב זה עלול לעתים להוביל גם לבעיות רגשיות וחברתית כגון הימנעות ממגע, נרפות, וח…

מבצע מיוחד בבריטיש איירווייס: מגוון הנחות בכל המחלקות ליעדים נבחרים ברחבי העולם

תמונה
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com בוסטון החל מ-676$ / טורונטו החל מ-686$ מבצע מיוחד בבריטיש איירווייס: מגוון הנחות בכל המחלקות ליעדים נבחרים ברחבי העולם
20% הנחה לנוסעים במחלקת עסקים 30% הנחה לנוסעים במחלקה הראשונה כולל מסים, היטלים ודמי שירות לקראת עונת הסתיו המתקרבת, הודיעה חברת התעופה בריטיש איירווייס על מבצע חובק עולם, למגוון יעדים נבחרים בארה"ב, בקנדה, בדרום אמריקה ובמזרח הרחוק, החל מ-23 באוגוסט, 2016. מבצע מיוחד זה יאפשר לנוסעי כל המחלקות ליהנות משירות חסר פשרות ומחוויית טיסה איכותית, גם ליעדים הרחוקים ביותר. מחירי המבצע במחלקות תיירים (World Traveller) ותיירים פלוס (World Traveller Plus) של בריטיש איירווייס מוצעים לרוכשים כרטיסי טיסה, הלוך ושוב, ליעדים בארה"ב ובקנדה, החל מהיום ועד 20.09.2016, לטיסות החל מתאריך 07.09.2016 ועד 08.12.2016, או בין התאריכים  10.01.2017 – 28.03.2017. כרטיסי הטיסה מוצעים ב-20% הנחה ללקוחות מחלקת העסקים (Club World), וב-30% הנחה לנוסעים במחלקה הראשונה (First), החל מהיום

חב' ''שבירו חולון'' משיקה מותג חדש בלעדי בישראל: ''שבירו לייט''- זכוכית שמתחלפת משקופה לאטומה ולהפך – בלחיצת כפתור!

תמונה
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com ''שבירו לייט'' הינן יריעות PVC  בהן שתול נוזל קריסטל ובאמצעות חיבור למתח חשמל נמוך ניתן בלחיצת כפתור או באמצעות שלט להפוך את הזכוכית לשקופה או אטומה.
יאיר שבירו :החברה הקימה מרכז לוגיסטי בשטח 500 מ"ר באיזור התעשיה חולון והשקעה של 700,000 שקלים ליבוא,עיבוד ושיווק – "שבירו לייט" .

צפי המכירות של מוצרי "שבירו לייט" בשנה הקרובה בשוק המוסדי(מלונות, קניונים ומשרדים) בשוק הפרטי 9 מיליון שקל.


חב' ''שבירו חולון'' משיקה בימים אלה מותג חדש בלעדי בישראל- ''שבירו לייט'':  זכוכית שמתחלפת משקופה לאטומה ולהפך – בלחיצת כפתור! ''שבירו לייט'' הינן יריעות PVC  שקוף שבהן שתול נוזל קריסטל (שממנו מייצרים מסכי LCD) ובאמצעות חיבור למתח חשמל נמוך ניתן בלחיצת כפתור או באמצעות שלט רחוק להפוך את הזכוכית לשקופה או אטומה ולהפך. יאיר שבירו מנכ''ל חב' ''שבירו חולון'' מציין, שההדבקה לחלונות קלה מאד . 'שבירו לייט'' ניתן להדבקה מבפנים או מבחוץ בכל זכוכית …

טו באב מקגרוגר וד"ר נונה

תמונה
שת"פ מקגרגור -  ד"ר נונה מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

חג האהבה- מקגרגור וד"ר נונה יוצאים לפעילות משותפת של אהבה וטיפוח לחג האהבה היהודי, טו באב 2016, 100 מתנות יחכו לכם בחנויות מקגרגור בעזריאלי וארנה, עם מוצרי הטיפוח של ד"ר נונה, עם דיילות ומייצגים מרהיבים בחנויות.
100 הלקוחות הראשונים שיגיעו לסניפים יזכו בשובר בסך 100 ₪ לקניה במקגרגור מקולקציה חדשה ובמתנה של מוצר קוסמטי של ד"ר נונה בשווי 200 ₪, בתמורה להצטרפות למועדון הלקוחות של ד"ר נונה ובחוויית קניה של אופנה וטיפוח.
הצרכנים יצטלמו עם פריט של מקגרגור ומוצר של ד"ר נונה, התמונה תעלה ברשתות החברתיות, התמונה שתזכה להכי הרבה שיתופים תזכה בשובר בסך 1,000 ₪ מקולקציית החורף של מקגרגור + ערכת טיפוח מלאה של ד"ר נונה בשווי שייבחר מראש.

המבצע האמור יהיה מותנה בקנייה ברשת מקגרגור בסך 300 ₪. המבצע יתקיים בין התאריכים: 18-19.8 בקניון עזריאלי, ת"א. 19-20.8 בקניון ארנה, הרצליה.