פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אוגוסט 25, 2016

מסיבת רחוב לקהל הרחב לכבוד 3 שנים לסניף חדרה -רשת ג'אפן ג'אפן

תמונה
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

חוגגת 3 שנים לסניף חדרה במסיבת רחוב של סוף הקיץלרגל חגיגות שלוש שנים לסניף חדרה, רשת ג'אפן ג'אפן, הרשת לאוכל אסייתי כשר, רוצה להודות לקהל הלקוחות הנאמן ועורכת מסיבת רחוב  בהשתתפות סלבס מובילים, דיג'יי, רחבת קרבות סומו נושאת פרסים למנצחים והפתעות נוספות לילדים!
שחר ניר בעלי רשת ג'אפן ג'אפן: "כבר שלוש שנים שסניף חדרה הינו חלק משגרת יומם של התושבים. אנו זוכים להיות חלק מהרגעים המאושרים בחייהם, מארוחות משפחתיות ועד פגישות ראשונות. זו ההזדמנות שלנו להודות לקהל הלקוחות שלנו. רגע לפני סוף הקיץ ופתיחת שנת הלימודים החדשה בואו ליהנות אתנו במסיבה שהיא כולה עבורכם."
יום ראשון 28.8.16 בין השעות 16:00-19:00 רחוב הלל יפה 11 חדרה הכניסה חופשית

telavivi.net: חוזרים לגנים ולבית הספר עם ראש נקי מדאגות, ד"ר פיש...

telavivi.net: חוזרים לגנים ולבית הספר עם ראש נקי מדאגות, ד"ר פיש...: קרדיט יחצ תמונה : יעל האן מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com אין הורה שלא מכיר את התופעה כאשר ילדו שב הביתה מ...

חוזרים לגנים ולבית הספר עם ראש נקי מדאגות, ד"ר פישר משיקה: סרקל ספריי רציף מתיר קשרים לילדים המוצר החדש מצטרף לסדרת סרקל המובילה של ד"ר פישר המציעה פתרון כולל ובדוק לטיפול ומניעת כינים

תמונה
קרדיט יחצ תמונה : יעל האן


מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
אין הורה שלא מכיר את התופעה כאשר ילדו שב הביתה מהגן או מבית הספר, מגרד בראשו במרץ וללא הפסקה כאשר בעקבות כך תתגלינה כינים קטנות המטיילות על ראשו. מחקרים מראים כי כ- 75% מהילדים בישראל נדבקים לפחות פעם אחת במהלך חייהם בכינים. על פי רוב, התופעה חוזרת על עצמה פעם אחר פעם ולא מסתכמת בהידבקות אחת. אך לא הכל אבוד! ישנן דרכים להקטין את סכנת ההידבקות וכמובן לטפל בבעיה. סדרת ד"ר פישר סרקל הינה הסדרה מס' 1 למניעה וטיפול בבעיית הכינמת המציעה מגוון תכשירים למניעה ולשמירה על היגיינת השיער וכן מציעה את סרקל אקטיב שהינו תכשיר המשלב גם שש תמציות ארומטיות טבעיות הידועות ביכולת הקטילה של כינים וביצי כינים.
לקראת החזרה לבתי הספר ולגנים, משיקה ד"ר פישר אתסרקל ספריי רציף מתיר קשרים - פיתוח חדשני לסירוק קל ונוח עוד יותר, שפותח על מנת לתת להורים מענה נוח, קל ומהיר יותר ולאפשר סירוק קל אך יסודי גם בשעות הבוקר הדוחקות והלחוצות, עת מתעורר הצורך להכין את הילדים לבית הספר תוך זמן קצר. פעולת הסירוק היומיומית מסייעת במניעת כינמת.
סרקל ספר…