פוסטים

מציג פוסטים מתאריך ספטמבר 8, 2016

telavivi.net: חברת הנקל סוד מציעה: מארזים חדשים ואטרקטיביים לכב...

telavivi.net: חברת הנקל סוד מציעה: מארזים חדשים ואטרקטיביים לכב...: חברת הנקל סוד מציעה: מארזים חדשים ואטרקטיביים לכבוד החגים מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com מ...

חברת הנקל סוד מציעה: מארזים חדשים ואטרקטיביים לכבוד החגים

תמונה
חברת הנקל סוד מציעה:
מארזים חדשים ואטרקטיביים לכבוד החגים
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
מארז פרסיל ג'ל 3 ליטר+ מרכך מרוכז סודSoft & Oils פרסיל ג'ל הכביסה מספר 1 בישראל יחד עם מרכך מרוכז סוד סופט אנד אוילז החדשעם שמנים ארומתרפיים מטפחים לבישום יוקרתי ורכות מפנקת.
פרסיל ג'ל פרסיל ג'ל מבוסס על טכנולוגיה ייחודית של ג'ל כביסה מרוכז המתפרק בעוצמה הישר לתוך הכביסה המלוכלכת והכתמים ומבטיחה ניקיון בוהק תוך שמירה על הבגדים. פרסיל ג'ל מתמוסס ומנקה היטב גם בתוכניות קצרות ובטמפרטורות נמוכות .
מרככים מרוכזים סוד Soft & Oils הסדרה מחברת בין עולם הטיפוח והביוטי לבין עולם הכביסה. הסדרה החדשה עם שמנים ארומתרפיים מבשמים  המזינים את סיבי הבגד ומעניקים בישום יוקרתי ורכות מפנקת. הסדרה מציעה 3 ניחוחות שונים: זהב, ורוד וכחול.
במגוון 3 סוגים של מארזים: פרסיל ג'ל 3 ליטר עם שלושת סוגי המרככים: 1.זהב 2.ורוד

telavivi.net: לקראת תקופת החגים הקרובה חברת אקספלור toys- יבואני...

telavivi.net: לקראת תקופת החגים הקרובה חברת אקספלור toys- יבואני...: "מתנה שהיא גם מהנה וגם מפתחת"   משחקי חשיבה וצעצועים – אקספלור toys מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com לקראת תקו...

לקראת תקופת החגים הקרובה חברת אקספלור toys- יבואנית משחקי חשיבה ויצירה לילדים, מציגה את משחקי הקופסא המומלצים לראש השנה 2016.

תמונה
"מתנה שהיא גם מהנה וגם מפתחת"   משחקי חשיבה וצעצועים – אקספלור toys

מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com


לקראת תקופת החגים הקרובה חברת אקספלור toys- יבואנית משחקי חשיבה ויצירה לילדים, מציגה את משחקי הקופסא המומלצים לראש השנה 2016.
TRIPOLO – משחק רפלקסים מהיר לכל המשפחה! טריפולו יאתגר את מהירות התפיסה והחדות שלכם. המשחק מפתח זיכרון, אבחנה מהירה וזריזות - לכל המשפחה. הוכיחו שיש לכם את העיניים החדות ביותר והידיים הזריזות ביותר בשולחן. מהר ככל האפשר הניחו את הקלפים על השולחן, על-פי צבע, צורה ואות. היו מהירים ויצרו "טריפולו"- טור, שורה או אלכסון בעלי מאפיין זהה.  הראשון לסיים את קלפיו מנצח! מיועד לשניים עד ארבעה משתתפים. המשחק מגיע באריזת מתכת קומפקטית קלה לאכסון ונוחה לנסיעות. פשוט לשחק, קל לנשיאה ופשוט להבנה.  מתאים לגילאי : 6 -99. מחיר מומלץ לצרכן : 59 ₪. ניתן להשיג בפריסה ארצית ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות. מבוך דיגיטלי  – משחק היגיון מרחבי מסדרת משחקי המבוך של Think Fun. המשחק מבוך דיגיטלי מסייע בפיתוח מיומנות של הגיון מרחבי.משחק זה מבוסס על רב המכר הקלאסי Rush Hou…