פוסטים

מציג פוסטים מתאריך נובמבר 24, 2016

telavivi.net: טיפים לאיטום הגג ולקירות יבשים

telavivi.net: טיפים לאיטום הגג ולקירות יבשים: מאת:שולמית אטיאס   shulamit.atias@gmail.com רגע לפני שהחורף מגיע ועימו הגשמים,  ערן הרנשטט, מנהל הייעוץ הטכני  בנירלט  מספ...

טיפים לאיטום הגג ולקירות יבשים

תמונה
מאת:שולמית אטיאס   shulamit.atias@gmail.com


רגע לפני שהחורף מגיע ועימו הגשמים, ערן הרנשטט, מנהל הייעוץ הטכני בנירלט מספק כמה טיפים שיעזרו לכם לאטום את הגג נכון וישאירו את הגשם בחוץ ולא אצלכם בסלון.
סתו ברחובות - התקופה הטובה ביותר לאטום את הגג היא התקופה הנוכחית, תקופת הסתיו, לפני תחילת הגשמים כאשר הטמפרטורה  בחוץ אינה גבוהה מידי. התנאים האידיאליים לאיטום הגג הינם כאשר משטח הגג יבש ואינו חם.
עדיף להקדים תרופה למכה - אחת מהטעויות הנפוצות היא להתחיל לטפל בגג רק אחרי שמגלים נזילה. כאשר יש נזילה, המים שחלחלו מהגג עלולים להיות כלואים בין שכבת האיטום ויציקת הגג ולהמשיך להשפיע על הרטיבות בתוך הבית לזמן ארוך כך שגם אם נטפל בנזילה בגג, לא בהכרח תיפתר בעיית הרטיבות בבית באופן מידי. דליפה של מים יכולה להיגרם ממספר סיבות, כמו: שיפועים לא נכונים, פתחי ניקוז סתומים, סדקים או פגיעות ברצפת הגג. כל אלו עשויים לגרום להצטברות מים עומדים בגג המובילים לחלחול מים ולנזילה המתבטאת ברטיבות בתקרה מתחת.
שלוש-ארבע ולעבודה: בשלב הראשון יש לנקות את הגג משאריות צבע ולכלוך. יש לבצע שטיפה של הגג ולהבריש עם מטאטא כביש לקבל…

telavivi.net: מופע החנוכה של חצי חינם "סינדרלה" עם כוכבי הענק במ...

telavivi.net: מופע החנוכה של חצי חינם "סינדרלה" עם כוכבי הענק במ...: מאת:  Shulamit Atias המחזמר "סינדרלה" בהשתתפות רינת גבאי, אילנית לוי, שי מיקה וטום באום צפוי להוביל את שוק הצגות חנוכה בתשע&...

מופע החנוכה של חצי חינם "סינדרלה" עם כוכבי הענק במחיר מיוחד ללקוחות הרשת- 49 ₪ בלבד

תמונה
מאת: Shulamit Atias
המחזמר "סינדרלה" בהשתתפות רינת גבאי, אילנית לוי, שי מיקה וטום באום צפוי להוביל את שוק הצגות חנוכה בתשע"ז ומבטיח חוויה מהנה לצד תכנים איכותיים וערכיים אורית שלום בג מנהלת השיווק של חצי חינם: "השנה בחרנו בהצגת חנוכה שתעניק ללקוחותינו חוויה מהנה ומרהיבה, וכמדי שנה שמנו את הדגש על מחיר שווה לכל כיס. בהצגה משתתפים כוכבים גדולים אבל יחד עם זאת ניתנה תשומת לב רבה גם לתכנים איכותיים וערכיים לכל המשפחה וזו הבשורה שלנו עם "סינדרלה", סיפור הילדים האהוב".
מיד לאחר חופשת הסוכות (26/10) תיפתחנה קופות חצי חינם למכירת הכרטיסים הבלעדית של ההצגה "סינדרלה" שתעלה בחופשת החנוכה החל מה-6/12. מחיר ההצגה בקופות עומד על  149 ש"ח, אך חצי חינם נותנת החסות למופע, תציע ללקוחותיה הטבה בלעדית קניית הכרטיסים במחיר של 49 שקל בלבד, מותנה בקניה מעל 100 שקלים ברשת חצי חינם ועד 5 כרטיסים ברכישה אחת. רכישת כרטיסים דרך פשבר במספר *8023 .
ההצלחה של ההצגה "המכבים" שהייתה בחג חנוכה שעבר, גם היא בחסות חצי חינם, הוכיחה כי הקהל הישראלי צמא שוב לתוכן איכו…