פוסטים

מציג פוסטים מתאריך נובמבר 28, 2016

telavivi.net: ניוואה משיקה דאודורנט חדש לאישה ולגבר NIVEA PROTEC...

telavivi.net: ניוואה משיקה דאודורנט חדש לאישה ולגבר NIVEA PROTEC...: NIVEA DEODORANT מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com דאודורנט ניוואה   NIVEA PROTECT & CARE ...

ניוואה משיקה דאודורנט חדש לאישה ולגבר NIVEA PROTECT & CARE הגנה של 48 שעות ומגן על העור מפני גירויים

תמונה
NIVEA DEODORANT
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.comדאודורנט ניוואה  NIVEA PROTECT & CARE דאודורנט ללא פשרות, להגנה וטיפוח, מעניק הגנה בטוחה ותחושת רעננות לאורך זמן. הגנה מוגברת משולבת עם נוחות לאזור בית השחי. NIVEA PROTECT & CARE מעניק הגנה של 48 שעות ומגן על העור מפני גירויים. להגנה מושלמת ולהרגשה יבשה ונעימה.
הדאודורנט קיים עבור גברים ונשים  בגרסת ספריי ורול און.

דאדורנט ספריי מחיר: 16.90 ₪  , לתכולת: 150 מ"ל דאדורנט רול און מחיר: 16.90 ₪, לתכולת: 50 מ"ל תוקף מחיר ההשקה: 8.12-21.12.16   (מחיר מלא: 33 ₪)

להשיג ברשתות השיווק והפארם המובחרות.

telavivi.net: עוברים את החורף עם אף נקי ונשימה בריאה בעזרת Ste...

telavivi.net: עוברים את החורף עם אף נקי ונשימה בריאה בעזרת Ste...: shulamit.atias@gmail.com מאת :שולמית אטיאס Sterimar - סטרימר תרסיסי מי ים 100% טבעיים לשמירה יומיומית על היגיינת האף ולהקלה בגו...

עוברים את החורף עם אף נקי ונשימה בריאה בעזרת Sterimar - סטרימר

תמונה
shulamit.atias@gmail.com מאת :שולמית אטיאס

Sterimar- סטרימר תרסיסי מי ים 100% טבעיים לשמירה יומיומית על היגיינת האף ולהקלה בגודש, נזלת ויובש בנחיריים. התרסיס מתאים לשימוש כל המשפחה: תינוקות מגיל לידה*, ילדים ומבוגריםחפשו את האריזה עם הדולפין!

סטרימר הינו תרסיס מי ים 100% טבעי אשר מקל על מצבים של גודש באף, נזלת ,מניעת אלרגיות ואף הקלה על הנשימה. בנוסף, התרסיס מאפשר שטיפת אף יומיומית, ולחלוח של חלל האף לסיוע במצבים של יובש בנחיריים, החשובים באותה מידה כמו שמירה על היגיינת הפה. בסדרה תרסיסים המכילים ריכוזי מלחים שונים  בהתאם לצורך ולאופן הטיפול, ללא חומרים משמרים, ללא מרכיבים תרופתיים המכווצים את כלי הדם ולא גורמים להתמכרות. הודות לטכנולוגיית התזת micro diffusion ,המאפשרת התזה אחידה בלחץ מדוד, הטיפות הזעירות מצליחות להתפזר באופן אחיד בחלל האף, להגיע לעומק האף ליעילות מרבית ולניצול מושלם של התרסיס. הסטרימר בטיחותי  ונוח לשימוש בזכות מבנה אנטומי המאפשר התזת מי הים בכל זווית ובכל תנוחה ומשחרר כמות מדודה אופטימלית לצורך האף לילדים ולמבוגרים.
יתרונות המוצר: תרסיס מי ים 100% טבעי, ללא חומרים משמרים,…