פוסטים

מציג פוסטים מתאריך דצמבר 15, 2016

רשת מסעדות Tarantino יוצאת במיתוג מחודש ורענן: משיקה תפריט חדש מבית היוצר של מיכאל גרטופסקי

תמונה
Tarantino  Happy Italian Food


capreza
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

רשת מסעדות Tarantino יוצאת במיתוג מחודש ורענן: משיקה תפריט חדש מבית היוצר של מיכאל גרטופסקי
רשת מסעדות Tarantino (מתחם יס פלנט ראשל"צ, וקניון הסינמול בחיפה), יוצאת במיתוג מחודש. במסגרת המיתוג משיקה הרשת תפריט חדש, טעים ומפתיע מבית היוצר של השף מיכאל גרטופסקי, תחת הסלוגן, Tarantino  Happy Italian Food.
לתפריט נכנסו כ- 40 מנות חדשות, והוא מחולק לפי קטגוריות של: מנות אנטיפסטי, מנות PRIMI, סלטים, מנור על תנור אבן, פסטות, פיצות כולל פיצות להרכבה אישית, ומנות SECONDI (עיקריות). התפריט העסקי של המסעדה עודכן בהתאם.
עוד במסגרת המיתוג, הוחלף הלוגו של המסעדות והמסעדות החלו בתהליך של מתיחת פנים במקום.
השף מיכאל גרטופסקי, שף מסעדת "מיכאל" בלימן ומסעדת צ'יקטי בת"א , נבחר להוביל את המהלך וייצר עבור הרשת את התפריט המחודש.
בין המנות המיוחדות שנכנסו לתפריט: צלחת טעימות מאיטליה הכוללת מוצרלה, פקורינו, פלפלים מהאש, ארטישוק אה לה רומנו, שעועית בובס בשמן זית ועשבים וזוקיני בלימון ומיורן, ממרח כבדי עוף טוסקנים ו…

חברת ש.ד.י אהרוני ובניו מתמחה בייצור ועיצוב כחול לבן של ארונות אמבטיה בהתאמה אישית, מרחיבה את פעילותה ומשיקה בימים אלה, סדרת ארונות לאמבטיה עמידים בפני מים, מחומרים ירוקים וממוחזרים

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
חברת ש.ד.י אהרוני ובניו מתמחה בייצורועיצוב כחול לבן של ארונות אמבטיה בהתאמה אישית, מרחיבה את פעילותה ומשיקה בימים אלה: סדרת ארונות לאמבטיה -עמידים בפני מים, מחומרים ירוקים וממוחזרים עם אחריות מוצר לכל החייםצילום רועי טוכבנד
חברת ש.ד.י אהרוני ובניו מתמחה בייצורועיצוב כחול לבן של ארונות אמבטיה בהתאמה אישית, מרחיבה את פעילותה ומשיקה בימים אלה, סדרת ארונות לאמבטיה עמידים בפני מים, מחומרים ירוקים וממוחזרים עם אחריות מוצר לכל החיים. אנשי הפיתוח בחברה חקרו במשך כארבע שנים והצליחו לפצח את הנוסחה לבעיה הקיימת והנפוצה בחדרי הרחצה. התוצאה הנה, סדרת ארונות אמבטיה מעוצבים באיכות גבוהה ביותר, המיוצרים מחומר פולימרי שעבר שינויים שיותאמו לחדרים רטוביםעם כל ההתקנים  הדרושים. ייחודם של חומרים אלו, מתבטא בכך שהם מיוצרים בתהליכי ייצור מוקפדים המותאמים לסביבה לחה, כמטבחים וחדרי רחצה.H.C.Pהנו חומר ידידותי לסביבה. בנוסף צוידו כל המגירות בארונות האמבטיה במסילותהכוללות סגירה שקטה ושליפה כפולה.
לדברי יהודה אהרוני מנכ"ל קבוצת ש.ד.י אהרוני ובניו: "השוק הישראלי חוו…

העין השלישית The Third Eye Fashion , מובילת הבוהו שיק בישראל, מציגה קולקציית שמלות מידי

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


אופנת  העיןהשלישית The Third Eye Fashion 

מובילת הבוהו שיק בישראל, מציגה קולקציית שמלות מידי 
השמלה היא הפריט הנשי ביותר בארון. היא קלה, היא נוחה והיא תמיד מחמיאה ומרשימה.
שמלות על גזרותיהן הרבות לעולם יהוו חלק מסוים מהגרדרובה הנשית ועל כן המגוון הרחב שקיים. את השמלות ניתן ללבוש לאורך כל היום ונדמה שהן מצילות את הסטייל של הנשים החדשות.
את קולקציית חורף 2017 החליטה רשת העיןהשלישית להקדיש לפריט הנצחי – השמלה. העונה הכינו מגוון רחב ביותר של שמלות על טהרת הבוהו שיק עם נגיעה בטרנדים העונתיים.