קניון רמת אביב מציג את תערוכת "ברלין- תל אביב" של האמנית והצלמת, שרון בק,11-20.7.2017מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


קניון רמת אביב מציג:
תערוכת צילומים של האמנית והצלמת שרון בק.
אוסף פורטרטים ייחודי של אייקונים, מובילי דעת קהל ואנשי תרבות, שחלקו ייחשף לראשונה במעמד התערוכה

גל גדות, רונית אלקבץ ז"ל, יעל אבקסיס ובנה מורי, איילת זורר, עופר שכטר, מירי מסיקה, יוסף סוויד, נשיא גרמניה פרנק וולטר-שטיינמאייר ועוד, ייחשפו ברגעים אישיים ומיוחדים.

התערוכה "תל אביב-ברלין" חושפת צילומים של אייקונים, מובילי דעת קהל וגיבורי תרבות משתי הערים האורבניות, תל אביב וברלין, מנקודת מבטה של הצלמת, שחילקה את חייה הצעירים והבוגרים ביניהם. הקו המחבר בין כל התמונות הוא הקשר האישי של הצלמת עם הדמויות המצולמות והיכולת שלה להוציא אותם מהקונטקסט והתדמית היומיומית שלהן אל תוך עולם חדש ומאתגר.

טלי בראל, מנהלת השיווק של קניון רמת אביב:
אנו שמחים להציג בפני קהל לקוחותינו את העבודות הייחודיות של האמנית שרון בק."
קניון רמת אביב מאגד את מיטב המותגים המובילים ושוקד להביא ניחוח בינלאומי לתל אביב, כך שמדובר בחיבור טבעי לתערוכה מגוונת המשלבת צילומי אופנה, אנשי תרבות ואומנות."

קניון רמת אביב גאה להציג את תערוכת "ברלין- תל אביב" של האמנית והצלמת, שרון בק,שתציג אוסף פורטרטים ייחודיים מכל שנות הקריירה שלה, חלקו נחשף לראשונה במעמד התערוכה. בק מצליחה לשמור על חותם אישי תוך שילוב של אסתטיקה רעיונית וכבוד למצולם ולערכים השונים אותם הוא מייצג. 

בין המצולמים אפשר למצוא את גל גדות בתמונה נדירה שצולמה לכתבה הראשונה שלה ב-7 ימים של "ידיעות אחרונות" בה היא מצולמת ישובה בתוך האמבטיה הפרטית שלה, את עופר שכטר במראה ג'נטלמן קלאסי עם שפמפם דק, את רונית אלקבץ ז"ל במחוך מעוטר וסקסי, את יעל אבקסיס ואת בנה מורי בתמונה נדירה בה צולמו לראשונה יחד למטרת אוסף פרטי.

עוד ברשימת המצולמים: איילת זורר, לירז צ'רכי, מירי מסיקה, יוסף סוויד, אגם רודברג, מירי בוהדנה, סמדר קלצינסקי, דנה ספקטור, יעל דיין, ריקי גל, ששי קשת ויונה אליאן ומהצד הגרמני שמות כמו ג'ניפר היין השחקנית הראשית מהסרט המדובר "נער קריאה", ג'ניפר אולריך ונשיא גרמניה, פרנק וולטר- שטיינמאייר אשר פינה זמן לעמוד מול מצלמתה של שרון לכדי יצירת פורטרט אישי עבור ספר צילומים חדש העוסק ביחסים הדיפלומטיים בין ישראל וגרמניה וייצא לאור לקראת חגיגות 70 שנה למדינת ישראל.

הצלמת ואוצרת התערוכה שרון בק על הצילומים הייחודיים של המשתתפים:
"אני אוהבת לפגוש אנשים בצורה נקייה, לפני שאני יודעת עליהם משהו ולשאוב את המידע וההתרשמות בעצמי ,ככה אני מצלמת הכי נקי ללא כל התערבות חיצונית. כך קרה עם רוב המצולמים הגרמנים המוצגים כאן בתערוכה, לא ידעתי את מי אני הולכת לפגוש ומה תפקידו, ידעתי שמדובר בשחקנים או אנשים מפורסמים, אך לא ידעתי דבר על פועלן"

את התערוכה יזמה והפיקה טל לביא אשר בבעלותה חברת  ההפקות "לביטה". לביא פגשה את בק בברלין ונחשפה לעושר הצילומי המיוחד שלה והחליטה להביא את התערוכה לקניון רמת אביב.

התערוכה תוצג בין התאריכים 11-20.7.2017
ברחבה המרכזית בקומת הכניסה.
הכניסה חופשית

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

עשרות פעילים דוברי עברית וערבית, מסניף יפו של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' חגגו 'מסדר כנפיים' רב תרבותי

רשת "מחסני הנמל" מציעה בימים אלו קרנבל מכירות מטורף מעולם השינה !