פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מרץ 1, 2017

הסרת שיער בלייזר מאת המומחים של רשת פרופורציה- מומחים לרפואה אסתטית!

תמונה
כל מה שצריך לדעת על הסרת שיער בלייזר מאת המומחים של רשת פרופורציה- מומחים לרפואה אסתטית
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

מעניין מאוד לגלות כל פעם מחדש עד כמה תופעת שיער הגוף יכולה להיות עניין מטריד עבור רבים מאיתנו והדבר כולל גם את ההתעסקות בבחירת הפתרונות המוצלחים ביותר להסרת שיער הגוף, כאלה שיעניקו מענה איכותי ולאורך זמן.
מזג האוויר הישראלי והעובדה כי אנו מבלים את חלקה הגדול של השנה בבבגדים קלילים וחשופים יוצרים ביקוש רב לפתרונות בני-קיימא  ואין זה מפתיע כי רבים מפתרונות הסרת השיער המקצועיים ביותר שיש מקורם בפיתוחים של טכנולוגיות ישראליות מתקדמות.
אם בעבר הביקוש להסרת שיער מאזורי הגוף השונים, הייתה נחלתן בעיקר של שחקניות הוליוודיות ודוגמניות-על, הרי שהיום נדמה כי נפרצו כל המחסומים האפשריים, גם מבחינת עלות הטיפולים, אשר מנגישים את הטיפולים עבור כל אחד.
הסרת שיער בלייזר ברשת פרופורציה    
הסרת שיער בלייזר היא השיטה היסודית והטובה ביותר להיפטר משיער לא רצוי בגוף. הסרת השיער ברשת פרופורציה מתבצעת ברמה גבוהה ביותר, במקום בעל וותק של 28 שנים. טיפולי הסרת השיער בלייזר נעשים בסדרה …

אלקטרו קנול,השיקה היום את אולם התצוגה וההדרכות החדש, הנמצא ברח' יגאל אלון בת"א.

תמונה
מאת שולמית אטיאס
חברת אלקטרו קנול נוסדה בשנת 1939 על ידי דויד קנול ונמצאת בבעלות משפחת קנול מאז ועד היום. בעלי החברה ומנהליה, יורם ורפי קנול, הם דור שני וממשיכי חזונו של אביהם - מייסד החברה. כיום הדור השלישי הצעיר השתלב בחברה במטרה להובילה קדימה אל חדשנות בתחום מכשור הקוסמטיקה וטיפולי הגוף.

אלקטרו קנול היא החברה הוותיקה והגדולה ביותר בארץ לייצור ולשיווק של ציוד קוסמטי וריהוט קוסמטיקה למכוני יופי, ספא ובתי מלון, מרפאות אסתטיקה וכד' .
כחברה מובילה באספקת ריהוט ומכשור למכוני יופי,  באלקטרו קנול מחוייבים לספק ללקוחותיהם את הציוד האיכותי ביותר עם שירות בלתי מתפשר. המכשירים עוברים בדיקות איכות ותפקוד  ומקבלים תו תקן ישראלי במכון התקנים להבטחת איכות ובטיחות המוצרים. איכותם הגבוהה של המוצרים מבטיחה ללקוחותיהם שקט נפשי ומאפשרת ביטוח מקצועי למכון היופי. מעבדת התיקונים שלהם בעלת ניסיון רב ומחוייבת לתת שירות מהיר ויעיל ככל האפשר.
בעת הרכישה באלקטרו קנול, הלקוח עובר הדרכה פרטנית מעמיקה  על המוצר שרכש כך שיוכל לתפעל אותו ולמקסם את תוצאותיו על הצד הטוב ביותר.
באלקטרו קנול מבצעים התאמות של מגוון המוצרים…