פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מרץ 8, 2017

הרמטכ"לים סדרה דוקומנטרית חדשה בת חמישה פרקים בערוץ הראשון ,מיום ראשון 19 במרץ!

הרמטכ"לים
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

המלחמות והשלום, החללים והפצועים, האימהות והמחאות, הבדידות והאחריות, ההחלטות והביקורות, המטכ"ל והקבינט, הפוליטיקאים והאינטרסים, הכיבוש ומחירו, האיומים והסיכונים, הדילמות הנסיגות ההתנתקות והתוצאות, גורל המדינה ומשפט ההיסטוריה.

עשרים רמטכ"לים מאז 1948 עיצבו את ביטחון ישראל בפיקוד על מערכות ומבצעים, ועל מאות אלפי לוחמים. נושאים בליבם ועל כתפיהם את אלה ששלחו לקרב ולא ישובו עוד. עשרים רמטכ"לים במאבקים מול הדרג המדיני ותוך ניסיון לשמור על קוד אתי מוסרי וערכי בתקופות מורכבות ומציאות מסובכת. שישה רמטכ"לים החיים בינינו ואחרים שכבר אינם, פורשים לפני הציבור את הרגעים שהשפיעו על חיי כולנו. את תחושותיהם ואת החלטותיהם ברגעי מבחן, הצלחה וכישלון.
לראשונה, בסדרת טלוויזיה ייחודית מבית היוצר של מחלקת התעודה בחטיבת התכניות של הערוץ הראשון, בשילוב ראיונות בלעדיים עם 6 הרמטכ"לים האחרונים, ייחשפו הצופים למערכת השיקולים, ההחלטות ודרכי הפעולה של הרמטכ"לים בעדות ממקור ראשון . עדותם של מי שנשאו במשא התפקיד, ואת הקשר הגורדי בינם ל…

אלדד בן משה מנכ"ל קבוצת אינרום תעשיות ובכירי חברת אלוני חגגו בבירת הנגב עם צמרת האדריכלים והקבלנים ערב בסגנון לטיני, לרגל פתיחת אולם התצוגה החדש של אלוני, בבאר שבע!

תמונה
מימין אלדד בן משה מנכ"ל קבוצת אינרום תעשיות עם הקבלן ג'קי אביסרור, וציון גניש - סמנכל בכיר בחברת אלוני . צילום אלעד גוטמן


מימין האדריכל יובל סמואלוב עםיוספה זהבי - סמנכלית בכירה בחברת אלוני ואלדד בן משה מנכ"ל קבוצת אינרום תעשיות צילום אלעד גוטמן
אלדד בן משה מנכ"ל קבוצת אינרום תעשיות ובכירי חברת  אלוני חגגו  בבירת הנגב עם צמרת האדריכלים והקבלנים ערב בסגנון לטיני מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
כ – 450 אורחים, בניהם: אדריכלים, מעצבים, בכירי ענף הנדל"ן, קבלנים ואנשי עסקים, הדרימו אתמול בערב (יום שלישי ה- 7.3) לבירת הנגב, באירוע חגיגי, בסגנון לטיני,  לרגל פתיחת אולם התצוגה החדש של אלוני,  בבאר שבע ולרגל השקת הקולקציות החדשות לשנת 2017.
אורחי הכבוד באירוע היו בכירי חברות הקרמיקה מהמובילות באירופה, שהגיעו במיוחד מספרד ומאיטליה, לאירוע, בניהם: חוזה לואיס קאבלר מחברת בוקט - אדריכל וגורו עם שם בינלאומי בתחום העיצוב, אינדראס דילגדו מחברת ניו קר, ג'וליאנו אלטבילה סמנכ"ל בכיר בחברת  רוקה,

שרון גוברין מונה למנכ"ל החדש של מלון ממילא בירושלים.

תמונה
שרון גוברין מנכל מלון ממילא צילום גולן  קריאו
שרון גוברין מונה למנכ"ל החדש של מלון ממילא
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

קבוצת אלרוב הכריזה כי שרון גוברין מונה לתפקיד מנכ"למלון ממילא בירושלים.
לגוברין קשר הדוק עם מלון ממילא – בשנת 2008 ניהל במשך שנה וחצי את פרויקט הקמתו של המלון, ולאחריה היה המנהל התפעולי. גוברין מביא איתו נסיון רב בניהול בתחום המלונאות: ב-6 שנים האחרונות עבד ברשת פתאל במספר תפקידים בכירים - היה מנכ"ל "מלון לאונרדו סיטי טאואר" .
לפני כן כיהן כמנכ"ל "מלון לאונרדו בוטיק, רחובות" עוד משלבי הקמתו. במלון "דן פנורמה, תל אביב" עבד כאחראי על תקציב כ"א של המלון ומנהל משאבי אנוש ופיתוח ארגוני, וכן כראש אגף מזון ומשקאות.
מנכ"ל מלון ממילא, שרון גוברין: "אני מודה על ההזדמנות לשוב למלון ממילא, וגאה לעמוד בראשו של מלון העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן בארץ והן מחוצה לה והזוכה לאין ספור תארים ופרסים. בכוונתי להמשיך ולהוביל את המלון בדרך המלך בה הוא צועד מיום הקמתו ולהצעיד אותו להישגים נוספים.
על מלון ממילא: מלון…

השקת הספר ינוש בלטרון!

תמונה
במלאת שנה לפטירתו של האלוף במיל.ינוש בן גל מי שהיה מפקד חטיבה 7 בקרבות יום הכיפורים בגולן, אלוף פיקוד הצפון ומפקד גייס במלחמת לבנון הראשונה, יור התעשיה האוירית ועוד ועוד. הספר נכתב על ידי אילן כפיר ודני דור, להשקת הספר התכנסו בלטרון בני המשפחה וחברים ופקודים של ינוש.בין השאר האלופים אביב כוכבי ואייל זמיר.אלופים במיל - אמנון רשף, גקי אבן, יוסי בן חנן.עמוס ירון , עמוס מלכא,אורי אור ועוד.פנל חברים על האיש ודמותו המיוחדת כלל את תא"ל מיל יוםטוב תמיר שהלך איתו כל הדרך מסג" מ ועד תת אלוף.תאל מיל. אביגדור קהלני ששרת כמגד תחת ינוש במלחמת יום הכיפורים.אלוף מיל חיים ארז שהיה סגנו של ינוש באוגדה 36.אל" מ מיל. ורדה פומרנץ מי שהיתה קצינת הח"ן באוגדה 36 ו" נקנתה" מחטיבת גולני תמורת 10 נגמשים.תא"ל מיל שלמה איליה מי שהיה קצין המודיעין אצל ינוש באוגדה 36 ובפיקוד הצפון. את הערב הנחה תא"ל מיל. יוס אלדר מי שהיה מגד בחטיבה 7 במלחמת יום הכיפורים. הספר מקיף את פועלו ודמותו של האיש מיתמות ושואה ועד צמרת צהל, תעשיות ועוד.