פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מרץ 13, 2017

בכירי רשת קפה גרג, בראשם: אהד ארנרייך - מנהל רשת קפה גרג וכוכבי קבוצת FOX מכבי תל-אביב, הגיעו אתמול בצהריים (יום שני ה- 13.3.17) למחלקת הילדים בתל השומר לחגוג עם הילדים המאושפזים במחלקה, את חג הפורים.

תמונה
ד


גיא פניני,  פרופסור אשר ברזילאי גו אלכסנדר  אוהד אירנרייך ,גל מקל,צלם_אלעד גוטמן.

ווין סמית,פרופסו ... לעדדווי
דווין סמית,פרופסור גידי פורת, מנהל מחלקת טיפול נמרץ ילדים  ואהד ארנרייך - מנהל רשת קפה גרגצלם_אלעד גוטמן


מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

ן סמיבכירי  קפה גרג ושחקני מכבי תל אביב
עושים שמח במחלקת הילדים בתל-השומר: מעניקים משלוחי מנות, בלונים, מסכות  ואזני המן   מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

בכירירשת קפה גרג, בראשם: אהד ארנרייך - מנהל רשת קפה גרג וכוכבי קבוצת FOX מכבי תל-אביב, הגיעו אתמול בצהריים (יום שני  ה- 13.3.17) למחלקת הילדים בתל השומר  לחגוג עם הילדים המאושפזים  במחלקה, את חג הפורים.  
צוות הרופאים הבכיר של בית החולים בראשותו של המנהל, פרופסור אשר ברזילאי  הצטרפו לחגיגה. פרופסור ברזילאי פתח את האירוע ובירך את הנהלת קפה גרג על היוזמה המבורכת והיפה ואיחל לשחקני מכבי תל אביב הצלחה בהמשך העונה ושיחזרו לככב כקבוצה של מדינת ישראל. לדבריו: "מכבי תל אביב נותנת אמביציה ותקווה לילדים ומהווה מודל לחיקוי עבורם בשאיפתם למצוינות וניצחונות".
לאחר האירוע עברו …

הדוגמנית קורל סימנוביץ', נחתה מחגיגות לניצחונו של בן זוגה סרג'י רוברטו, היישר לסט צילומי קמפיין של רשת אופנת GONG לנשים!

תמונה
הדוגמנית המצליחה קורל סימנוביץ', נחתה היישר מברצלונה לסט הצילומים של רשת אופנת הנשים והצעירות GONG.

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
סימנוביץ', נבחרה להוביל את קמפיין הרשת לאופנת אביב קיץ 20177 לצד הדוגמניות קים אדרי, מריה דומרק ואדלה. הדוגמנית המצליחה סיפרה על החגיגות האינסופיות עם החברים בסוף השבוע לרגל זכייתה של קבוצת הכדורגל בארסה והרגע ההיסטורי בהבקעת הגול האגדי של בן זוגה סרג'י רוברטו, במשחק ליגת האלופות בתוצאה של 6-1 נגד הקבוצה פריז סאן ז'רמיין. סימנוביץ' סיפרה שהיא נהנית מאוד לחיות על קו ישראל -ברצלונה ושהספרדית שלה השתפרה בעשרות מונים תוך כדי תרגול יומיומי. בואנוס דיאס ישראל.

צילום: שוקה כהן.

ביה"ס לאמנויות הבמה במכללת סמינר הקיבוצים מציג: המחזה "הסוחר מונציה" בימוי: יהושע סובול!

תמונה
הצגה חדשה של בית הספר לאמנויות הבמה במכללת סמינר הקיבוצים. 'הסוחר מונציה', בבימויו של יהושע סובול.


קרדיט צילום: עדי ויצמן
ביה"ס לאמנויות הבמה במכללת סמינר הקיבוצים מציג: המחזה "הסוחר מונציה" בימוי: יהושע סובול מאת: וויליאם שייקספיר
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
ההצגה מבוססת על תפיסתו של סובול את המחזה כשיקוף מצבו של היהודי בחברה אנטישמית שנתונה לשלטון טוטליטארי של דיקטטור, הוא הדוכס במחזהו של שייקספיר.  כדי להציג את המחזה בקונטקסט היסטורי מוכר לנו, סובול ממקם את עלילת המחזה בוונציה, באיטליה הפאשיסטית של שנת 1938, כאשר הדוכס הוא לא אחר מאשר הדוצ׳ה מוסוליני.  ב-1938 אימץ הפשיזם האיטלקי את חוקי הגזע והפך לפשיזם נוקשה, ואז גם החלה באיטליה רדיפת יהודים והומוסקסואלים.  מבלי לשנות דבר בטקסט השייקספירי, סובול מלהק את ההצגה כמו שלוהקה בזמנו של שייקספיר, כאשר את פורשיה שיחק גבר צעיר, שמתחזה לאישה בשלושת המערכות הראשונות ונגלה כגבר במערכה הרביעית כדי לחזור ולהתחזות לאישה במערכה החמישית.  במציאות של פאשיזם נוקשה נאסר על נשים לעסוק במקצועות גבריים, הנשים נשלחו למלא את ייע…