פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מאי 10, 2017

קוברה -מותג בגדי ים ישראלי משיק בגדי ים וחוף קיץ 2017 הכי הכי יפים...

תמונה
קוברה -מותג בגדי ים ישראלי משיק בגדי ים וחוף קיץ 2017:
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

קוברה הינה אחת החברות המובילות בתחום בגדי הים והחוף.   ההתייחסות לגוף הנשי, לגזרות המחמיאות ולמבנה הגוף של האישה  הישראלית, כל אלו נתנו לה מקום מכובד בין יצרני בגדי הים.
קוברה לוקחת אותך הקיץ לחופשה טרופית חלומית, הרחק הרחק לאיים רחוקים, לארצות רחוקות להשתחרר מהעומסים היומיומיים, מהעיסוקים האינסופיים ומזמינה אותך ללבוש את בגדי הים של קוברה, להתחבר אל עצמך ולהרגיש בחופשה פראית ומרתקת בספארי ובג'ונגלים, באוקיינוסים ובקאריביים, בהפלגות ובטיסות וליהנות מחופש אמיתי.
את בגד י הים של קוברהאורזים לחופשה בסטייל, הרי בינינו בסוף החופשה נשארות רק התמונות. קולקציית בגדי הים של קוברה מציעה מבחר עצום של דגמים וצבעים המתאימים ומעניקים מראה נשי ואופנתי לכל חופשה. בחופשה טרופית בתיאלנד בה החול לבן, ים טורקיז, שיזוף בולט וקוקטייל אננס כדאי ללכת על גוונים זרחניים, צבעוניים המדגישים את השיזוף. בחופשה מרגיעה בקפריסין בה השמש חזקה והשקט שולט, מבנים בהירים וגבוהים, יש חשק לצבעים רגועים כמו לבן, כחול ותכלת המשתלבים…

קרסו מוטורס משיקה בישראל את רכב הכביש - שטח דאצ'יה דאסטר עם תיבת הילוכים אוטומטית EDC.

תמונה
Dacia_71143_global_en
חדש בישראל: רכב כביש-שטח בר השגה. DACIA DUSTER עם תיבת הילוכים אוטומטית EDC מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
DACIA ישראל משיקה את דאצ'יה דאסטר, סיפור ההצלחה של דאצ'יה בישראל, מעתה עם תיבת הילוכים אוטומטית דו-מצמדית (EDC).
מעתה, הנהיגה בדאסטר תהיה פשוטה ומהנה יותר עבור הקהל הישראלי. הגרסה האוטומטית תשווק עם מנוע טורבו דיזל 1.5 ליטר 110 כ"ס והנעה  4X2.
גרסת ה EDC   מצויידת במערכת סיוע לזינוק בעלייה  Hill Start Assist  לסיוע בזינוק בעליות תלולות.
מחיר לצרכן – החל מ 99,990 ₪
קרסו מוטורס משיקה בישראל את רכב הכביש - שטח דאצ'יה דאסטר עם תיבת הילוכים אוטומטית EDC. גרסת ה-EDC מצטרפת לסיפור ההצלחה של מגוון הגרסאות הידניות של הדאסטר, שקנה לעצמו אוהדים רבים מאז תחילת שיווקו בארץ ובעולם.
הדאסטר האוטומטי יושק בגרסת מנוע הטורבו דיזל 1.5 ליטר בהנעת 4X2 ובשתי רמות איבזור: לוריאט ופרסטיז'.