פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מאי 12, 2017

חב' "בריקסטון" יוצאת במבצע לזוגות המתחתנים – כספות בהנחה של כ-50% לאחסון הצ'קים ומתנות יקרות ערך.

בשורה לזוגות המתחתנים לקראת עונת החתונות שמתחילה בל"ג בעומר. _________________________________ חב' "בריקסטון" יוצאת במבצע לזוגות המתחתנים – כספות בהנחה של כ-50% לאחסון הצ'קים ומתנות יקרות ערך. _________________________________
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


כידוע ל"ג בעומר מסמן את תחילת עונת החתונות ובתקופה זו יש גידול של עשרות אחוזים באירועי החתונות. חב' "בריקסטון" שבבעלותה מתחם הכספות הפרטי הראשון בישראל הכולל 2,400 כספות וממוקמות בקומת הקרקע בבית רובינשטיין בת"א, מתחם שבמהלך השנתיים האחרונות עבר חיזוק בקונסטרוקציות פלדה ומוקף בתשתיות אבטחה אלקטרוניות מהחדשות והמתקדמות בעולם, יוצאת במבצע לזוגות המתחתנים –השכרת כספות לתקופה של יום 1 עד 30 יום בהנחה של כ-50%. כדי לאפשר לזוגות הצעירים לאחסן את הצ'קים ומתנות יקרות הערך שקיבלו בחתונה, בכספת מאובטחת עד להתארגנות, פתיחת חשבון משותף, חזרה מירח הדבש וכו'... הזוגות יקבלו גם פוליסת ביטוח פרטנית של חב' "LLOYD'S" בשווי של 5,000 דולר. תעריף השכרת כספת יומית הינו 19 ₪ (ל…

המעצבת לילך אלגרבלי בחרה בדוגמנית קטיה סאבצ'יק להצטלם לקולקציית הקיץ החדשה לשנת 2017

תמונה
המעצבת לילך אלגרבלי בחרה בדוגמנית קטיה סאבצ'יק להצטלם לקולקציית הקיץ החדשה לשנת 2017

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
קטיה סאבצ'יק, דוגמנית חובבת אופנה ,לייף סטייל , מוזיקה , כושר וטיולים מסביב לעולם. לילך אלגרבלימעצבת אופנה עם ותק של שנים בתחום הטקסטיל והאופנה המקומית. בעלת המותג  שנושא את שמה LILACH ELGRABLY . המותג הפך  להצלחה מסחררת והוא נמכר בכ-60 חנויות ברחבי הארץ. וגם בחנות המותג בדיזינגוף בתל אביב לצד חנות אונליין משגשגת.
צילום: גלעד בר שלו

רוסלנה רודינה טסה לוונציה לצילום קמפיין שמלות כלה של המעצבת שלומית אזרד.

תמונה
שלומית אזרד, מעצבת שמלות הכלה והערב יחד עם החברה הטובה רוסלנה רודינה טסו לוונציה לצילומי הקמפיין החדש של מותג שמלות הכלה שלה בכיכובה של רוסלנה .
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
מדובר בקמפיין ראשון לאחר הפרידה המתוקשרת מאייל גולן, אך עניינים פרטיים לחוד ועסקים לחוד. ברגע שנתבקשה על ידי חברתה הטובה המעצבת להתייצב לנסיעת עבודה וימי צילום , נרתמה רודינה למשימה בהצלחה מרובה. 
שלומית אזרד, מעצבת שמלות הכלה והערב יחד עם החברה הטובה רוסלנה רודינה טסו לוונציה לצילומי הקמפיין החדש של מותג שמלות הכלה שלה בכיכובה של רוסלנה . רוסלנה משמשת השראה למעצבת שחולמת לראות את הפרזנטורית שלה בשמלת כלה בעיצובה. החברות הטובות רוסלנה ושלומית ,שמרבות לבלות ביחד משלבות חברות עם עבודה משותפת של השתיים בצילומי קולקציית שמלות הכלה בעיצובה של שלומית אזרד . צילום: רונן פדידה ,  קרדיט: קמפיין למעצבת שמלות הכלה והערב שלומית אזרד .