פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מאי 16, 2017

MIXiii-BIOMED 2017 23-25 במאי 2017, מלון דייוויד אינטרקונטיננטל, תל אביב

תמונה
כנס MIXiii-BIOMED 2017 מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
כנס MIXiii-BIOMED 2017, אחד מהאירועים המובילים בעולם בתחום הביומד והאירוע הגדול של תעשיית מדעי החיים הישראלית, ייערך זו השנה ה-16, בין התאריכים 23 – 25 במאי, 2017, בתל אביב. האירוע, שמיצב את עצמו במשך השנים כמקום המפגש העיקרי לאנשי מקצוע מתחום הבריאות מישראל ולרבים מן העולם, יכלול כנס בהשתתפות דוברים בכירים ביותר בתחומם. לצד הכנס תתקיים תערוכה של חברות מהתעשייה ומתחם ייחודי בו יציגו חברות סטארט אפ ישראליות את הפיתוחים האחרונים והחדשניים ביותר בתעשיית מדעי החיים. הכנס ישמש כפלטפורמה ייחודית לקשרים עסקיים בין חברות הזנק, משקיעים, חברות רב לאומיות, חוקרים ועוד. מבקרים מכל העולם יגיעו לכנס, ייחשפו לחידושים הרבים, ויחוו ממקור ראשון את הרוח היזמית שהיא הבסיס לקהילת מדעי החיים התוססת של ישראל. לצד ההזדמנות הייחודית להכיר את החידושים והפתרונות האחרונים בתעשיית מדעי החיים הישראלית והבינלאומית, השנה, בכנס MIXiii-BIOMED יתמקדו בין השאר בנושא ההתבגרות (Aging) וידונו בנושאים הבוערים ביותר בתחום: אורך חיים, לרבות גנטיקה וגורמים סביבתי…

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף הערב בטקס חתימת הסכם גג בעיר לוד.

תמונה
באירוע השתתפו גם שר האוצר משה כחלון, שר הבינוי והשיכון יואב גלנט  וראש העיר לוד יאיר רביבו.
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
ראש הממשלה בנימין נתניהו:
התעכבתי קצת כי באתי הנה מפגישה עם שגריר ארה"ב החדש, דיוויד פרידמן. פגישה טובה מאוד. דיברנו על הידידות העמוקה בין ישראל לארה"ב, לקראת הביקור של הנשיא טראמפ. דיברנו על האפשרויות וההתפתחויות באזור והשאיפה לביטחון ושלום, ואמרתי לו שהוא יכול לקצר את הטווח, כי צריך להעביר את השגרירות האמריקנית לירושלים, כמו את כל השגרירויות.
ירושלים, בעזרת השם, הולכת ונבנית, אבל אנחנו צריכים לבנות את כל הארץ, ויש פה מהלך גדול מאוד. המהלך הזה של הסכם גג  לבניית 20,000 יחידות דיור, זה לא סתם סימון מטרה, זה מתן אמצעים לממש את המטרה, כפי ששר האוצר הסביר לאחרונה בעיר אחרת שהיינו - בעכו. אתה רוצה לעשות את זה, אתה רוצה להתחייב, אתה מתחיל לבנות את השכונות היפות ואתה נתקע בלי תשתיות. הסכם הגג מבטיח שלא יהיה פער כזה, כי המדינה מתחייבת צעד בצעד, עם בניית מבנה הדיור היא נותנת את התשתיות. ואז אין פקק, העסק רץ.
מה שאתם רואים פה היום זה מהפכה בעיר לוד. העיר ל…

מפגש בינלאומי ענק ביום הראשון של כנס לטרון! הזדמנות אחרונה להירשם לתערוכת האמצעים!

תמונה
יושב ראש הכנס תא"ל מיל יוםטוב תמיר IMG-WA000  מפגש בינלאומי ענק ביום הראשון של כנס לטרון! הכנס התקיים בשתוף פעולה בין עמותת יד לשריון והמגזין ישראל דפנס.

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

הסתיים היום הראשון של כנס לטרון הרצו בכנס: רא"ל מיל השר לשעבר יעלון. אלוף מיל השר יואב גלנט. מפקד זרוע היבשה בצהל האלוף קובי ברק.  קצין השריון הראשי תאל גיא חסון. האלופים במיל -גיורא רום,גרשון הכהן ,גיא צור ,עמוס גלעד,  עוזי מוסקוביץ ויפתח רון טל. יאיר רמתי לשעבר ראש מנהלת חומה במשרד הבטחון  ( כיפת ברזל.שרביט קסמים.חץ 3) ד"ר גידי נצר ועוד נציגי  תעשיות. לייד הכנס נפרסה תערוכה של כלמעלה מ 25 חברות בטחוניות ישראליות. הכנס ממשיך מחר בדגש על טכנולוגיות ולוגיסטיקה וביום ה נושאי תקשוב!

הזדמנות אחרונה להירשם לתערוכת האמצעים העצומה!

עם תנור האידוי של גורנייה תוכלו לאפות בקלות את עוגת הגבינה והפשטידה האולטימטיבית לחג השבועות!

תמונה
תנור אידוי
ספיישל שבועות עם תנור האידוי של  Gorenje מאת:שולמית אטיאס
מוצר חדש של  'גורניה פלוס', מקו מוצרי היוקרה של המותג  Gorenje

עם תנור האידוי של גורנייה תוכלו לאפות בקלות את עוגת הגבינה והפשטידה האולטימטיבית לחג השבועות, ולוותר על הטיפים והמיתוסים הישנים.
\ חג השבועות בפתח, וכמו בכל שנה, כולנו מתלבטים איך לאפות את עוגת הגבינה העשירה ביותר? או פשטידת הגבינות האולטימטיבית? אז הפעם, לצד כל המיתוסים, הטיפים והחשש מכישלון, קבלו דרך נוספת ומושלמת להצליח ולבטא בקלות את רוח החג, גם אם אתם אופים מתחילים: תנור האידוי של חברת 'גורניה פלוס',מוצר חדש מקו מוצרי היוקרה של המותגGorenje, המציע תנור אידוי בשילוב תנור עם אוויר חם לאפייה ובישול חכם בשלושה שלבים בתוכנית אחת. הפונקציות השונות בתנור האידוי של גורנייה מתאימות לבשלנים מתחילים ומקצועיים וכמובן לחובבי אפייה, באמצעותם ניתן לשלוט בתהליך הבישול והאפייה במספר דרכים, כאשר כל ההגדרות  נבחרות על ידי המשתמש.
Automatic mode – מצב אוטומטי, תכנית המציעה מגוון רחב של מתכונים מוגדרים מראש אשר נבחרו על ידי שפים מקצועיים ומומחי תזונה. המכשיר יגד…

מוצר הטיפוח מס' 1 בארה"ב מגיע לישראל... ניוטרוג'ינה משיק: Hydro Boost® סדרת טיפוח בעלת טכנולוגיה ייחודית המסייעת לשחרור חומצה היאלורונית, לוכדת ברגע את הלחות בעור ומשחררת אותה בדיוק כשהעור זקוק לה!

תמונה
מוצר הטיפוח מס' 1 בארה"ב מגיע לישראל...
ניוטרוג'ינה משיק: Hydro Boost® סדרת טיפוח בעלת טכנולוגיה ייחודית המסייעת לשחרור חומצה היאלורונית, לוכדת ברגע את הלחות בעור ומשחררת אותה בדיוק כשהעור זקוק לה


מאת:שולמית אטיאס

מותג הטיפוח המוביל ניוטרוג'ינה, מרחיב את פעילותו בקטגוריית טיפוח הפנים בישראל ומשיק את סדרת Hydro Boost.
מוצרי סדרתHydro Boost  מביאים חדשנות אולטימטיבית בזכות טכנולוגיה ייחודית המסייעת לשחרור חומצה היאלורונית, לוכדת את הלחות בעור ומשחררת אותה בדיוק כשהעור זקוק לה. מרקם הג'ל המאפיין את מוצרי הסדרה, מסייע בהחדרת הלחות וכך משאיר את העור רך, חלק וגמיש. סדרת Hydro Boost כוללת 6 מוצרי טיפוח המעשירים את העור בלחות באופן מיידי ומלווים את שגרת הטיפוח היומית בזמן הסרת איפור, ניקוי הפנים ושימוש בקרם לחות:
קרם לחות ג'ל להזנה מיידית בלחות (Water Gel) -הקרם הנמכר ביותר בארצות הברית בתחום טיפוח הפנים*. בעל מרקם ג'ל קליל עם טכנולוגיה חדשנית המועשרת בחומצה היאלורונית הנמצאת בעור באופן טבעי. מסייע בחידוש שכבת האפידרמיס ע"י מתן לחות, לכידת ה…