פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מאי 17, 2017

'בוראים עולמות'- הכנס השנתי של המחלקה לעיצוב במכללת סמינר הקיבוצים יתקיים ב-21.5.17 אודיטוריום קמפוס אמנויות, ת"א.

'בוראים עולמות'- הכנס השנתי של המחלקה לעיצוב במכללת סמינר הקיבוצים יתקיים ב-21.5.17 בשעות 09:30-16:00 אודיטוריום קמפוס אמנויות, שושנה פרסיץ 3, ת"א. מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
בכנס ישתתפו בין היתר: אורנה גרנות, אלעד יאנה, מיכאל ששון, אלי גור אריה, טל גרנובסקי אמית, שושקה- זאב אנגלמאייר, פרופ' יונתן מזרחי, רובן קרפטיאן, יונתן רוזין, דר' אריה רודר, דר' ניעה ארליך, שלום עמידה.
כמעצבים אנחנו עוסקים בשני היבטים של העולם בו אנו חיים. מחד, בשיפור הקיים, ומאידך, ביצירת אלטרנטיבה לקיים. הכנס השנתי של המחלקה יעסוק בשני ההיבטים הללו. בחלקו  ראשון נתמקד בעולמות המקבילים לעולמנו שלנו, עולמות בדיוניים. נבחן אילו אלטרנטיבות מציעים יוצרים, מעצבים ואמנים לעולם המציאותי, מה טמון בהן וכיצד הופך רצף של עבודות   לכדי עולם מלא. בחלקו השני של הכנס נבחן טכנולוגיות עכשוויות המיועדות לשיפור ושכלול  חיינו. נשאל לאן מתקדם העולם שלנו, נעסוק במערכות חכמות, בעיצובים ובמוצרים המטמיעים יישומי מציאות מדומה ונעסוק בהשפעתם של מוצרים וטכנולוגיות על ההתנהגות וההתנהלות האנושית. הדוברים …

CND הרחיבה את סדרת CND® SPA והשיקה מוצרי טיפוח על בסיס מלפפונים לטיפוח כפות הרגליים

תמונה
חברת CND הרחיבה את סדרת CND® SPA והשיקה מוצרי טיפוח על בסיס מלפפונים לטיפוח כפות הרגליים
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

שגרת טיפוח קבועה לכפות הרגליים חיונית בעיקר בשל שתי בעיות עיקריות: האחת, העדר לחות מספקת לכף הרגל הגורם לעור יבש וסדוק והשנייה, הסרת ה"קאלוס" (עור גס וקשה - שכבות עור מתות) מנקודות הלחץ והעקבים.
קרם לחות לרגל הוא בבחינת מוצר חובה, בדיוק כמו קרם הלחות לפנים. הרגליים נושאות את כובד משקלנו באלפי הצעדים שאנחנו צועדים מדי יום ותפקידו של הקרם לרכך את העור ולאפשר את הסרת העור הגס והקשה הצומח בעיקר סביב העקב משום שמדובר באזור שלא מוזרם אליו דם כראוי. בהעדר שימון וסיכוך ראוי עור כף הרגל מתייבש, נעכר אך כשמזינים אותו כהלכה הוא משתפר במהירות מפתיעה.
CND מצרפת קרם טיפולי שיקומי לכפות הרגליים המבוסס על מלפפונים. התכשיר מיועד לתרום להזנה עמוקה, לריכוך העור וכן לעזור לשמור על גמישותו. איזון רמת הלחות בכף הרגל תמנע יובש קשה העשוי להוביל לחתכים ולסדקים.
מדוע מלפפונים?
סגולותיו הבריאותיות והקוסמטיות של המלפפון זוהו כבר בתקופה קדומה מאד. המלפפון היה פופולרי במיוחד בקרב …

קולקציית קיץ 2017 של CND

תמונה
המותג הבינלאומי CND השיק את קולקציית קיץ 2017 בסניף הדגל של המותג ברמת גן (מגדלי התאומים, ז'בוטינסקי 22) במעמד הגב' אמי טוואס – נציגת המותג בישראל, באירוע נכחו נציגי המותג מארה"ב: הגב' דניס דנטה – מנכ"ל בינלאומי למותג, וג'ו ריאני.

RHYTHM & HEATקצב קובני בקולקציית קיץ 2017 של CND
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
55 שנה של מלחמה קרה בין המעצמה הגדולה בעולם לבין המדינה הקטנה שבים הקאריבי הגיעו לסיומן ב-20 ביולי 2015 וחידוש היחסים עם ארה"ב הוליד פריחה אומנותית רבה בקובה. חידוש היחסים הדיפלומטיים בין שתי המדינות הוביל לפתיחת שערי הברזל של קובה לאזרחים אמריקאים ומאז כינון היחסים עם אמריקה רבים מבקשים לבקר בקובה וליהנות מהאווירה המיוחדת שלה. לא מעט תיירים מגיעים אליה בשל הסצנה המוזיקלית החזקה שבה ובהתאמה, זינקה תעשיית האופנה על היעד האקזוטי החדש, הציבה את המוזיקה הקובנית בשילוב עם שמחת החיים הטבעית של התושבים, והסגגנוניות שמאפיינת את כהשראה מרכזית רבים.
CND המותג האמריקאי למוצרי לק וציפורניים אינו מתעלם מהשתלטותה של תעשיית האופנה על קובה והוא צועד א…

"שוורצקופף פרופשיונל" מבית קוצרן הנקל מרחיבה את סדרת BC Repair Rescue ומשיקה שני כוכבים חדשים- טיפול S.O.S אקספרס וסרום הגנה מזין!

תמונה
מאת:שולמית אטיאס
שני המוצרים החדשים משלימים את שגרת הטיפוח, הטיפול והשיקום של שיער פגום, עייף ורגיש, או שיער שעבר טיפולים כימיים
"שוורצקופף פרופשיונל" מבית קונצרן הנקל מרחיבה את סדרת BC Repair Rescue המוכרת והאהודה, ומשיקה שני חידושים המתאימים לכל סוגי השיער: טיפול אקספרס S.O.S וכן סרום הגנה מזין.
סדרת BC Repair Rescue בעלת פורמולציה מתקדמת וטכנולוגייתCell Perfector  חדשנית, הבלעדית ל"שוורצקופף פרופשיונל", הממלאת את החללים במשטח השיער ויוצרת מחדש את המשטח הטבעי של השיער באופן מדויק מאוד- הקרוב לשלמות טבעית. זהו הסוד של כל קו המוצרים!
טכנולוגייתCell Perfector  החדשנית, המיושמתבכלסדרות BC Hairtherapy מסייעת להתחדשות מיטבית של משטח השיער, לבנייה מחדש של מבנה השיער, עמוק בתוך תאי השיער. במצבו הטבעי והבתולי, השיער מכיל שכבת הגנה של ליפידים המורכבת ממולקולות עם שרשרת של 21 פחמנים. מצבי סטרס חיצוניים, טיפול כימי או שימוש במכשיר עיצוב שיער בחום, מזיקים למשטח השיער וכל השרשרת נשחקת. נכון להיום טכנולוגיות טיפוח שיער יכולות ליצור מחדש שרשרות של עד 12 מולקולות בלבד. טכנולוגייתCell…

G-SHOCK ו- BABY-Gמציגים קולקציית שעונים בצבעי לבן לחג השבועות

תמונה
מותגי השעונים G-SHOCK ו- BABY-Gמציגים קולקציית שעונים בצבעי לבן לחג השבועות
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
חברת טי אנד איי, יבואנית שעוני CASIO ביניהם שעוני G-SHOCK, BABY-G, זיפו- מצתים, לדרמן, לד-לנסר ועוד, מציגה מגוון שעוני G-SHOCKלגברים ושעוני BABY-G לנשים בצבעי לבן.

חברת "זן-בר" השיקה את סדרת הפריכיות מכוסמת במהדורה חדשה – בטעם משופר וכן משיקה מוצר חדש בסדרה – "פריכיות כוסמת עם ממרח חרובים"

תמונה
זן-בר - סדרת פריכיות כוסמת צילום - אייל קרן

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
חברת "זן-בר", יצרנית מוצרי מזון טבעיים, השיקה את סדרת הפריכיות מכוסמת בטעם טבעי - במהדורה חדשה – בטעם משופר. בסדרה פריכיות כוסמת בתוספת מלח וללא תוספת מלח. החברה השקיעה בפיתוח טכנולוגיה חדשנית המשפרת את טעם הכוסמת תוך שמירה על הערכים התזונתיים שלה.
בנוסף, השיקה "זן-בר" מוצר חדש בסדרת הפריכיות – "פריכיות כוסמת עם ממרח חרובים". הפריכיות מיוצרות מזרעי הכוסמת ומעליהן ממרח חרובים מתוק ומפנק.
הנטורופת עמוס זנבר, מציין כי הכוסמת היא קטנייה המשמשת מקור טוב לעמילן ולחלבון. היא עשירה בוויטמיני B ובמינרלים כגון סלניום, אבץ, אשלגן, סידן וברזל. לכוסמת אינדקס גליקמי נמוך ולכן היא משביעה לזמן רב. כמו כן היא מכילה כמות גבוהה של ביופלבנואיד – נוגד חמצון חשוב בשם רוטין המשפר את האלסטיות של כלי הדם ומסייע למניעת לחץ דם גבוה.
קו מוצרי הפריכיות, כמו כל מוצרי "זן-בר", לא מכילים חומרים משמרים ולא צבעי מאכל.
הפריכיות בטעם טבעי מזינות וטעימות. אפשר למרוח עליהן גבינה, קוטג', טחינה, א…