פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יוני 7, 2017

ניסאן רושמת עליה ניכרת של 30.1% במסירות כלי רכב בחמשת החודשים הראשונים של 2017 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
חברת ניסאן רושמת עליה של 30.1% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. מנתוני איגוד יבואני הרכב, עולה כי בחמשת החודשים הראשונים של השנה -  2017 , נמסרו 7191 רכבי ניסאן, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד שבה נמסרו 5,495  מכוניות , עליה ניכרת של  30.9% .
מסקירה של איגוד יבואני הרכב לתחילת שנת 2017 עולה כי ניסאן נמנת על חמשת המותגים הפופולאריים ביותר בקרב הנהג הישראלי, לצד יונדאי, קיה, טיוטה וסקודה. מבין כל הנ"ל  רשמה ניסאן את העלייה בשיעור הגבוה ביותר.

לדברי מורן סיטין מנכ"ל ניסאן ישראל: "מותג הרכב ניסאן ממשיך להרחיב את פעילותו בישראל ומחדש במגוון דגמים ייחודיים, המותאמים לצרכי הנהג הישראלי.  אנו שמחים  להיות בין  חמשת מותגי הרכב  הנמכרים ביותר בראשית שנת 2017, כך שדווקא כאשר בכל שוק הרכב נרשמת רגיעה בתחילת 2017 ועליה כוללת של 2.9% בלבד, לעומת התקופה המקבילה אשתקד, אנחנו רשמנו עליה משמעותית של 30.1% ".

לקראת שבוע הספר הישראלי, מהותי, מרכז פעילות חוויתי המאפשר חשיפה לערכים באמצעות משחק תוך הנאה, חבר למייסדות "חלבלוב" העיתונאית טלי הרדבאל והמעצבת הגרפית אירית חוסחאלק ויחד הם יצרו את "חלבלובון יום הולדת"

תמונה
מרכז מהותי משתף פעולה עם חלבלוב ומשיק את חלבלובון יום הולדת, מגזין פעילויות עם ערך מוסף לילדים מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

לקראת שבוע הספר הישראלי, מהותי, מרכז פעילות חוויתי המאפשר חשיפה לערכים באמצעות משחק תוך הנאה, חבר למייסדות "חלבלוב" העיתונאית טלי הרדבאל והמעצבת הגרפית אירית חוסחאלק ויחד הם יצרו את "חלבלובון יום הולדת" - מגזין פעילויות לילדים ולילדות מגיל 4 ועד 12 המכיל פעילויות, משחקים מהנים וסיפורים ושירים משעשעים בנושא יום הולדת, כולל לוח שנה עם מקום לכתוב תאריכים שצריכים, מקומות לצבוע, לכתוב, לצייר, להרהר ולאהוב. עמודי התוכן של מהותי בתוך חלבלובון יום הולדת כוללים פעילויות של העצמה אישית. לדוגמא, הילדים מתבקשים לכתוב מהם חלומותיהם, מה הם היו רוצים להגשים בשנה הקרובה, יש מקום לכתוב ברכה לעצמי ולבחור חומרי גלם לא שגרתיים לעוגה שלי כמו שמחה, חוויות, נשיקה ופתיחות.
"בדומה למהותי" מציינת אסנת גבעתי, מנהלת מרכז מהותי, "גם חלבלוב עוסק בערך מוסף, התבוננות, עבודה עצמית ומגיש תוכן על זמני – והחיבור היה די טבעי ומאפשר נקודות השקה רבות.יו…

מנכ"ל ebay ברופ טופ, מלא התפעלות ממלון ממילא !

תמונה
בתמונה: מימין שרון גוברין מנכל מלון ממילא ומשמאל דווין ווניג, מנכ"ל איביי. 
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

מנכ"ל ebay,דווין ווניג, הנמצא בימים אלו בארץ, הגיע עם צוותebay ישראל לאכול במסעדת רופ טופ, השוכנת על גג מלון ממילא ופועלת תחת ניצוחו של השף קובי בכר. מנכ"ל המלון, שרון גוברין בירך את מר דווין שהביע את התפעלותו מהמלון, מהמסעדה ולא פחות, מהנוף הנשקף ממנה - חומות העיר העתיקה.