פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יוני 21, 2017

Style Aromatherapy משיק סדרה חדשה מקצועית להיגיינה וטיפוח שיער גלי ומתולתל

תמונה
סטייל –סדרה חדשה- ארגן מקדמיה

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
מותג הטיפוח לשיערStyle Aromatherapy  משיק  סדרה חדשה מקצועית להיגיינה וטיפוח שיער  גלי ומתולתל
סדרת ארגן מקדמיה סדרה להורדת נפח לטיפול שמנים לשיער מועשרת בשמן ארגן ושמן מקדמיה המיועדת לטיפול בשיער גלי ומתולתל . הסדרה מועשרת בשמן הארגן המרוקאי המעניק הזנה עמוקה לשיער, גורם לרכות וגמישות, מגן על השיער מחשיפה לשמש ומטיפולים כימיים מעניק מראה זוהר ומלא ברק ומותיר את השיער עם תחושת קלילות רעננה. ושבמן המקדמיה – המופק מאגוז המקדמיה – עשיר במיוחד בויטמיני, אומגה 3+6, פרוטאינים ומינרלים, מטפח ומרכך את התלתלי, מוריד נפח ומשומר על הלחות הטבעית של השיער .
טכנולוגיה: בסדרות קיימת טכנולוגיה”NAA- Natural Anti-Aging”  המעניקה "אנטי איג'ינג" טבעי לשיער ולקרקפת, הזנה עמוקה, רכות וגמישות מוגברים ומאפשרת עיצוב קל ומדהים.
הסדרות מועשרות בשמנים ייחודיים לטיפוח השיער
שמן ארגן מרוקאי: •הוכח כמוצר טבעי שהופך את השיער לרך. •מטפל בקצוות מפוצלים ובשיער מקורזל. •מוסיף ברק טבעי לשיער.
שמן מקדמיה:

חופשת קיץ תשע"ז 700 אלף תלמידי העל יסודי יצאו לחופשת הקיץ,בתאריך ה-1.7.2016 יצטרפו אליהם עוד כמיליון וחצי תלמידי בתי הספר היסודיים וגני הילדים.

חופשת קיץ תשע"ז 700 אלף תלמידי העל יסודי יצאו  לחופשת הקיץ השר בנט לתלמידים: "אנימאחללכםחופשהנעימהבטוחהומשמעותית"
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
כ-700 אלף תלמידי העל יסודי, כיתות ז'-יב' סיימו , את שנת הלימודים, תשע"ז, ויפתחו באופן רשמי את חופשת הקיץ. בתאריך ה-1.7.2016 יצטרפו אליהם עוד כמיליון וחצי תלמידי בתי הספר היסודיים וגני הילדים.במהלך חופשת הקיץ, משרד החינוך יפעיל את תכנית "קיץ אחר" הכוללת מגוון פעילויות חווייתיות לילדים ובני הנוער ובהן: "בתי הספר של החופש הגדול","ערי הילדים והנוער", "מבלים בטוח לאילת" ועוד. שרהחינוך,נפתליבנט,איחללתלמידיםחופשהנעימהואמר: "תלמידותותלמידיםיקריםאנימאחללכםחופשהנעימה,בטוחהומשמעותיתהחופשהגדולהואהמשךישירשלמסלולההתפתחותהאישישלכםנצלואתהזמןכדילהתקדםולצמוח,טיילובארץהיפהשלנוהקדישואתהזמןלעשייהערכיתולעשייהלמעןהחברהבינתייםאנחנובמשרדהחינוךנמשיךלחזקאתמערכתהחינוךנמשיךלשפרתהליכיםולהשקיעבתשתיותחינוכיותכדישגםבשנההבאהכלאחתואחדמכםיוכללהמשיךולמצותאתמלואהפוטנציאלשגלוםבכםת…

סופר-פארם מזמינה לביוטי סיטי 2017- 4-7.7.2017, בביתן 1, גני התערוכה, ת"א.

תמונה
ביוטי סיטי 2017 סופר-פארם צילום אוהד רומנו סופר-פארם מזמינה,לביוטי סיטי 20174-7.7.2017, בביתן 1, גני התערוכה, ת"א. מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
לצד החידושים של מותגי היופי שיוצגו בחנות הפופ הגדולה והיפה בעולם מציע ביוטי סיטי עולם תוכן עשיר: תצוגות אופנה ייחודיות של דודו בר אור ושל ענבל דרור - שתי מעצבות ישראליות מובילות בעולם, הרצאות ופאנלים במגוון נושאים בהשתתפות ריטה, נועה תישבי, מירי מסיקה, מיה דגן, קורין גדעון, לוסי האריש, רות קוליאן, זהבה גלאון, איילה חסון, סנדרה רינגלר, לינור אברג'יל, אורנה דץ, פאולה רוזנברג, שלי גפני ועוד...  
סופר-פארם תקיים זו השנה ה-11 את ביוטי סיטי 2017. ביוטי סיטי משלב בין חוויית קנייה ייחודית  לבין תוכן מרתק– ביתן 1 בגני התערוכה הופך להיכל יופי, חנות פופ אפ הבנויה מביתנים מעוצבים ומושקעים במיוחד, בהם מציגים כל מותגי היופי את החידושים וכן מבצעים אטרקטיביים. על הניהול האומנותי של ביוטי סיטי מופקד מוטי רייפ, ועל הבמה יוצגו תצוגות אופנה בלעדיות של שתי מעצבות אופנה ישראליות בעלות קריירה בינלאומית: דודו בר אור, המעצבת המצליחה בארץ ובעולם, …

הקוסמטיקאי אלדד אביגד משיק בבלעדיות את : JUICY LASHES הטיפול החדשני שכבש את נשות אירופה מעניק תוצאות מדויקות במפגש אחד בלבד!

תמונה
הקוסמטיקאי אלדד אביגדלראשונה בישראל!
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
הקוסמטיקאי אלדד אביגד משיק בבלעדיות: JUICY LASHES - טיפול חדשני אשר במפגש אחד מגביה, מאריך ומעניק לריסים מראה צפוף וטבעי .
JUICY LASHES הינו טיפול טבעי המשלב הרמה וצביעה של הריסים ללא הדבקה או הלחמה - מה שהופך אותו לטיפול ייחודי וגמיש בזכות הטיפול הייחודי  אין צורך יותר  לעגל את הריסים לאחור, הריסים מוגבהים כלפי מעלה, וכך מעניקים לעיניים מבט עוצמתי וצעיר.
JUICY LASHES  מומלץ לכל מי שאוהבת את המראה העדין והטבעי, לבנות עם ריסים מסורבלים או ישרים מידי, אלה שמתעצלות לשים מסקרה כל יום.
משך הטיפול רק כ-45 דקות  והוא מחזיק בין 8- ל12  שבועות (תקופת זמן התואמת את אורך חיי הריס). מה שמאפשר לא  להתעסק עם הריסים.
מחיר:  300 ₪ לטיפול בודד
סטודיו ביוטי אלדד אביגד: <