פוסטים

מציג פוסטים מתאריך דצמבר 5, 2017

"גן עדן לאורז" מופע חד פעמי חדש המשורר רוני סומק בדיאלוג חי ועסיסי עם אנסמבל קולי RANOT יתקיים במוצאי שבת ה- 9 בדצמבר 2017, בבית היוצר (האנגר 11) בנמל תל אביב.

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
"גן עדן לאורז" מופע חד פעמי חדש המשורר רוני סומק בדיאלוג חי ועסיסי
עם אנסמבל
קוליRANOT "גן עדן לאורז" הוא אחד משיריו של המשורר והאמן רוני סומק שהולחן במיוחד למופע החדש ויבוצע בו לראשונה
שנה לאחר מופע הגאלה החגיגי של אנסמבל הקולי RANOT  בניהולו המוסיקאלי  של המלחין, הפסנתרן והמעבד גדעון אפרתי , שהתקיים במרכז עינב בתל-אביב, חוזרים חברי ההרכב, המונה 30 זמרות וזמרים מיישובי הערבה הדרומית - "חבל אילות ", למופע חדש הכולל לחנים חדשים של גדעון אפרתי לשיריו של המשורר והאמן הרב תחומי רוני סומק, חלקם בביצוע משותף לו ולהרכב , לצד ביצוע קלאסיקות ישראליות ובינלאומיות מכל הזמנים.  "גן עדן לאורז", " קו העוני" , " בלאדי מרי" " שדות תעופה" הם כמה מהשירים משיריו של רוני סומק שהולחנו במיוחד למופע החדש ויבוצעו בו לראשונה. זהו שיתוף פעולה ראשון של סומק עם RANOT, שהחל עקב יוזמה של אפרתי. סומק הקליט חלק משיריו בעבר עם המוסיקאי אליוט שארפ, בניו יורק ובווינה. על שירתו זכה בין השאר בפרסראש הממשלהפרסיהודה …

BRADEX המציע ריהוט מעוצב ופתרונות אירוח נבחר לרהט את בתיהם של הזוגות המשתתפים בפורמט הריאליטי הבינלאומי "חתונה ממבט ראשון"

תמונה
מאת :שולמית אטיאס
מדפים עם מגירה Vector 349 שח
ברדקס סלון פינתי נפתח למיטה עם ארגז מצעים TARANTO 2790 שחרהיט ממבט ראשון!
ריהוט ופריטי העיצוב שירהטו את בתי המתמודדים בתוכנית חתונה ממבט ראשון מותג הריהוט BRADEX המציע ריהוט מעוצב ופתרונות אירוח נבחר לרהט את בתיהם של הזוגות המשתתפים בפורמט הריאליטי הבינלאומי "חתונה ממבט ראשון" שמככב בימים אלו בקשת 12. רגע אחרי שהסכימו והעזו להיפגש לראשונה מתחת לחופה, הגיעו הזוגות לחנות הקונספט של מותג הריהוט BRADEX  בתל אביב לבחור את הרהיטים שישמשו אותם כזוג טרי.
עם ההתקדמות בתוכנית אנו חושפים את פריטי הריהוט שיככבו על המרקע שלכם בזמן הקרוב, ומעניקים לכם כמה טיפים ממעצבת הבית של BRADEXלעיצוב ולהשגת מראה טרנדי ונקי, מבלי לשבור חסכונות-
שימרו על עיצוב מינימליסטי ופונקציונלי - עיצוב ברוח צעירה מתמקד בהיעדר פריטים מיותרים, חללים מרווחים ותחושת ניקיון ויעילות. תדאגו שלכל פריט תהיה פונקציה ברורה. השתמשו בפתרונות אחסון חכמים ורהיטים נוחים ויעילים.

לכבוד חנוכה, חברת סנו, מגישה שני מוצרים שיסייעו בהכנת מאכלי החג ובאירוח: סנו סושי רב מגבת ג'מבו

תמונה
מאת :שולמית אטיאס


חנוכה קל עם סנו
·סנו רב מגבת לספיגה מירבית לאחר טיגון ·תבניות אלומיניום לאפיה ואיחסנה של מאכלי החג
לכבוד חנוכה, חברת סנו, החברה הישראלית המובילה למוצרי טיפוח ואחזקה לבית מגישה לך שני מוצרים שיסייעו בהכנת מאכלי החג ובאירוח:
סנו סושי רב מגבת ג'מבו

מגבות נייר פרימיום - באריזת חסכון ובה 6 גלילים רגילים בגליל ענק אחד!
75 מגבות הנייר שבגליל, בגודל 27 ס"מ X 28 ס"מ כל אחת,  מיוצרות מתאית נקייה ומתאימות למגע עם מזון (מבלי להותיר סיבים על המזון) ולניקוי וניגוב משטחים. נוח במיוחד וחוסך את החלפת הגליל בתכיפות.
גליל הג'מבו חוסך נפח אחסון עצום בעגלת הקניות ובבית וכן חוסך בפסולת קרטון. בנוסף, לדפים שבגליל "קו ניקוב" מיוחד המאפשר שימוש חסכוני, כך משתמשים בכמה ניירות שצריכים מבלי לבזבז.


<