פוסטים

מציג פוסטים מתאריך דצמבר 14, 2017

דוד דאור והתזמורת הקאמרית הישראלית

תמונה
דוד דאור - קרדיט אלעד גוטמן

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

"תפילה לדוד" – קונצרט חוצה גבולות הקונצרט "תפילה לדוד" מביא שיתוף פעולה יוצא דופן בין הקונטרה-טנור דוד דאור והמנצח והצ'לן דימיטרי יבלונסקי, על ציר הזמן בין מוזיקת בארוק קלאסית ויצירות עכשוויות.
השילוב מייצר הרמוניה שמיימית בין ויוואלדי ובאך מצד אחד ושירי תפילה עברית מצד שני

הקונצרטים יתקיימו בליווי התזמורת הקאמרית הישראלית ב- 2 מועדים: 13.12 – 19:00 - מוזיאון ת"א לאמנות (18:30 הרצאה של אירנה פרידלנד) 14.12 –20:00 - מוזיאון ת"א לאמנות
"תפילה לדוד" הינו קונצרט בסדרת הסולנים של התזמורת הקאמרית הישראלית ומהווה מפגש בין שני אומנים גדולים: דוד דאור – קונטרה-טנור ודימיטרי יבלונסקי – מנצח וצ'לן. במסגרת הקונצרט יבוצעו מגוון יצירות הנעות על רצף כרנולוגי, החל מיצירות בארוק קלאסיות וכלה בלהיטים של דוד דאור, ביניהם: "אבינו מלכנו" של סטרייסנד מצד אחד ו-"agnus dei"  של באך מצד שני.
"הקונצרט בניצוחו של המנצח והצ'לן דימיטרי יבלונסקי וגם אני סקרן לקראת החיבור ה…

לכבוד חגיגות חג המולד, עיריית תל אביב-יפו בשיתוף שבט הצופים האורתודוקסים יפו תציב עץ אשוח בגובה 15 מטר, בכיכר השעון ביפו.

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
הדלקת עץ חג המולד בכיכר השעון ביפו
לכבוד חגיגות חג המולד, עיריית תלאביב-יפו בשיתוף שבט הצופים האורתודוקסים יפו תציב עץ אשוח בגובה 15 מטר, בכיכר השעון ביפו. אירוע ההדלקה של העץ החגיגי יתקיים ביום ראשון, 17 בדצמבר 2017, בשעה 18:00 במעמד ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי. בנוסף, רחוב יפת יואר באורות חג מולד מיוחדים, מבית האצ"ל ועד רחוב הבעל שם הטוב. עץ חג המולד יואר מדי לילה עד ה-20 בינואר 2018.

LG מכוונת לשוק טלוויזיות הפרימיום עם טכנולוגיית ה-OLED המובילה בשוק

תמונה
LG SIGNATURE OLED TV W LG SIGNATURE OLED TV W
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
LGסללה את הדרך עבור שפע של מכשירי חשמל ואלקטרוניקה לבית, אולם המחויבות שלה לפיתוח של טלוויזיות ובמיוחד טכנולוגיית OLEDקבעה סטנדרט חדש של מצוינות על פיו ימדדו הטלוויזיות בעתיד הקרוב. LGהצליחה להגדיל את חלקה בשוק טלוויזיות הפרימיום באמצעות טלוויזיות ה- OLEDשלה, אותן החלה לייצר החברה לראשונה בשנת 2013. בזכות הקפיצה הענקית של טכנולוגיית ה- OLED, קיבלה LGדריסת רגל משמעותית בתעשיית ה- OLEDעם מומחיותה הטכנולוגית של LGבתחום .טלוויזיית ה-OLED של LGכבר שולטת בדירוג הרייטינג והרוויחה את התואר "מלכת הטלוויזיה". טכנולוגיית הOLEDמייצגת שינוי מרעיש בתחום עיצוב הטלוויזיה, תוך ניצול מקור אור העשוי מחומר אורגני כדי לאפשר לכל פיקסל להיות מואר ולהיכבות באופן עצמאי. ה- OLEDמכיל פיקסלים שיכולים לפלוט בנפרד את הצבע האדום, הירוק והכחול הדרושים ליצירת תמונה מלאה. הצבע השחור נוצר על ידי הפעלה וכיבוי של הפיקסל, ולא על ידי חסימת תאורה אחורית. התוצאה היא צבע שחור מוחלט, אותו צבע שחור המזוהה עם טלוויזיית ה-OLED