פוסטים

מציג פוסטים מתאריך דצמבר 24, 2017

שכונת בבלי פותחת את הלב ומסייעת לנזקקים בשבוע מעורבות תושבים

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
צילום: יח"צ ארגון פתחון לב. בתמונות : נציגים ממרכז קהילתי בבלי, מארגון פתחון לב ומתנדבים. אירועי התרמה במרכז קהילתי בבלי יחד עם ארגון פתחון לב:


כחלק מ"שבוע מעורבות תושבים" אותו מציינים השבוע בעיר תל אביב-יפו, בחר מרכז קהילתי בבלי לקדם ביחד עם ארגון פתחון לב יומיים של אירועי התרמה. האירוע יכלול את עובדי המרכז, מתנדבים מטעם פתחון לב ומתנדבים מתוך הקהילה, המונה כ-1,000 משפחות. התרומות הן עבור משפחות נזקקות שארגון פתחון לב מסייע להן. אירועים אלו יתקיימו בכניסה למרכז הקהילתי בבלי, בימים שני ושלישי הקרובים (25-26.12.2017) בין השעות 10:00-18:00. מבין התרומות יאספו ביגוד, הנעלה, כלי בית, צעצועים, מוצרי מזון יבש וכן תרומות כספיות. ניסים ציוני, מייסד ארגון פתחון לב: "אנו נרגשים על היוזמה המבורכת שמוביל מרכז קהילתי בבלי ת"א-יפו יחד עם ארגון פתחון לב במסגרת 'שבוע מעורבות תושבים'. הקהילה והציבור הרחב הם הלב המסייע לנזקקים, ואנו מחבקים ומודים על תרומתם התמידית. בכל שנה נוספות עוד משפחות למעגל העוני, והגיע הזמן כי גם הממשלה תובי…

סנו משיקה מוצר חדש בסדרת "מקסימה בייבי": למייבש הכביסה BABY מבשם

תמונה
צילום: מוטי פישביין מחירים: 16.30 – 14.90 שקלים (לפי אתר מייסופרמרקט)
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

מוצר חדש בסדרת "מקסימה בייבי", היחידה שמציעה את כל הפתרונות לכביסת בגדי תינוקות: מרכך כביסה, ג'ל כביסה, אבקת כביסה ומסיר כתמים - מוצרים היפואלרגניים, שנבדקו דרמטולוגית ומתאימים לעור עדין ורגיש
חברת סנו, החברה הישראלית המובילה למוצרי טיפוח לבית ולכביסה, משיקה החורף, מבשם בייבי למייבש הכביסה בניחוח טאלק עדין העוטף את הבגדים ברכות לאורך זמן.
מבשם הכביסה בייבי, ככל המוצרים בסדרת "סנו מקסימה בייבי" היפואלרגני, נבדק דרמטולוגית ומותאם במיוחד לתינוקות ולבעלי עור רגיש.
"סנו מקסימה בייבי" הוא המותג היחיד המציע את כל הפתרונות לכביסת בגדי תינוקות: מרכך כביסה, אבקת כביסה, ג'ל כביסה, מסיר כתמים וכעת גם מבשם לכביסה. לכל סדרת "מקסימה בייבי" ניחוח עדין ונעים, כל מוצרי הסדרה היפואלרגניים, נבדקו דרמטולוגית ומתאימים לתינוקות ולבעלי עור רגיש.
מבשם בייבי למייבש הכביסה משווק באריזת 750 מ"ל.
מבשמי הכביסה של מקסימה מתאימים לבישום על בגדים, מגבות, מצעים ועוד. …