פוסטים

מציג פוסטים מתאריך ינואר 2, 2018

מותג המשקפיים המוביל מקליפורניה PRIVATE VINTAGE COLLECTION משיק קולקציה ייחודית וטרנדית במיוחד לרגל השנה החדשה.

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

הקולקציה מכילה מגוון משקפי שמש וראייה בצבעוניות עכשווית. בין המשקפיים ניתן להשיג משקפי ראייה בצורה חתולית, צורה גיאומטרית ועוד. בגזרת משקפי השמש ניתן להשיג מגוון משקפיים בצורת נשיקה ובחיתוכים שונים ואופנתיים, צבעוניות מטאלית, קולור בלוק, משקפי שמש מתוכשטים ועוד.
הקולקציה מציעה מגוון רחב של משקפי שמש וראייה במחירים אטרקטיביים הנגישים לכל כיס ולראשונה המותג מציע את שירות עדשות הראייה בסניפים!
ניתן להשיג בדיזינגוף 240 ת"א, קניון עזריאלי ת"א וקניון עזריאלי הוד השרון.
לדף האינסטגרם של המותג: https://www.instagram.com/privatevintagecollection_il/

 private vintage collection צילום רותם לבל

מונה טורס!! אם אתם ספונטאניים, מסוגלים לארוז מזוודה ולהתארגן לטיסה במהירות... טיסות ברגע האחרון הן בדיוק בשבילכם!!

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

ככה פותחים שנה במונה טורס!!
אם אתם ספונטאניים, מסוגלים לארוז מזוודה ולהתארגן לטיסה במהירות... טיסות ברגע האחרון הן בדיוק בשבילכם!!
 פגישת עסקים מהיום להיום ?? רוצים להפתיע את בן או בת הזוג או אפילו את עצמכם בחופשה קצרה ??
מונה טורס מציעה מחירים זולים ואטרקטיביים ליעדים מגוונים.
טיסות שכר למהירי החלטה 4-9.1.2018 – לרנקה                   $156 3-7.1.2018 – ורנה             $179 3-10.1.2018 – זנזיבר         $287
חופשה ברגע האחרון – על בסיס BB 8-10.1.2018            בוקרשט        Ibis Gara De Nord ***      $332 9-12.1.2018            פראג                     Centre Plaza***      $357 12-15.10.2018רומא                       Centre 1-2 ***       $435 10-15.1.2018                   ברלין  Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz ****         $485
חבילות סקי זולות – כולל העברות

רשת יינות ביתן, מקבוצת יינות ביתן- פותחת את שנת 2018 עם מגוון מבצעים ופסטיבלים קולינריים בסניפים ברחבי הארץ

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
רשת יינות ביתן תציע מגוון מבצעים ופסטיבלים קולינריים לרגל פתיחת שנת 2018
רשת יינות ביתן, מקבוצת יינות ביתן- הקמעונאית השנייה בגודלה בישראל, פותחת את שנת 2018 עם מגוון מבצעים ופסטיבלים קולינריים בסניפים ברחבי הארץ. הקמפיין "ינואר של מבצעים" נערך במסגרת מהלך שיווקי רחב היקף של הקבוצה בהשקעה של 5 מיליון שקל והוא ימשך לאורך כל חודש ינואר.
בכל שבוע יתקיים בכל סניפי הרשת פסטיבל שונה שיתוקשר בכל אמצעי המדיה ובסניף ויתמקד בתחום אחר- את השבוע הראשון יפתח "פסטיבל בשר ויין" במסגרתו נציע מבצעי בשר חזקים ועמוקים במיוחד. לדוגמא:  5 ק"ג שניצל עוף פרוס טרי רק ב 100 ₪ וגם 4 ק"ג בשר טחון טרי רק ב 100 ₪ (בקנייה מעל 100 ₪)
ארז אייזנברג סמנכ"ל השיווק של קבוצת יינות ביתן: "אנו בקבוצת יינות ביתן פותחים את שנת 2018 בכל הכוח לטובת כל לקוחותינו ומציעים קשת רחבה של מבצעים חזקים שטרם היו כמותם במגוון רחב מאוד של תחומים, כך שכל אחד יוכל למצוא את מה שמתאים לו. המבצעים בכל רשת יישקפו את האיכויות שלנו במגוון המחלקות"
יינות ביתן "…

רשת "מגה בעיר" מקבוצת יינות ביתן, פותחת את שנת 2018 עם מבצעים אטרקטיביים לכל אורך חודש ינואר.

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
מגה בעיר תציע מגוון מוצרים במחירי מבצע אטרקטיביים לרגל פתיחת שנת 2018


רשת "מגה בעיר" מקבוצת יינות ביתןהקמעונאית השנייה בגודלה בישראל, פותחת את שנת 2018 עם מבצעים אטרקטיביים לכל אורך חודש ינואר.: מגוון עצום של מוצרים ב- 18 שקלים בלבד. הקמפיין שנקרא "ינואר של מבצעים" נערך במסגרת מהלך שיווקי רחב היקף של הקבוצה בהשקעה של 5 מיליון שקל.
בכל שבוע הרשת תציע עשרות מוצרים במחיר מיוחד של 18 שקלים למוצרים מובילים – כאשר בכל שבוע המבצעים ישתנו. לדוגמא: פתיתים/ אטריות אסם – 4 יח ב18 ₪חלב יוטבתה בבקבוק 1 ליטר 3 יח ב 18 ₪ מגוון קטניות 500 ג"ר סוגת 5 יח' ב 18 ₪נייר טואלט סנו סופט 24 יח – 18 ₪מגוון חטיפי עלית (פסק זמן/מקופלת....) 6 יח' ב 18 ₪. ארז אייזנברג סמנכ"ל השיווק של הקבוצה "אנו בקבוצת יינות ביתן פותחים את שנת 2018 בכל הכוח לטובת כל לקוחותינו ומציעים קשת רחבה של מבצעים חזקים שטרם היו כמותם במגוון רחב מאוד של תחומים, כך שכל אחד יוכל למצוא את מה שמתאים לו. המבצעים בכל רשת יישקפו את האיכויות שלנו במגוון המחלקות"

היום התקיים כנס צהל והחברה הישראלית לזכרו של ראל אמנון ליפקין שחק במרכז הבינתחומי בהרצליה

תמונה
כנס צהל והחברה הישראלית


פנל תקשורת על הממלכתיות בתקשורת אמנון לורד,אריה גולן,אילנה דיין,בהנחיית טלי ליפקין שחקהממלכתיות בצבא.פרופ הלברטל.אלוף מיל.עמי אילון.אלוף תמיר היימן מפקד המכללות וראש אמ"ן המיועד


מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
כנס צהל והחברה הישראלית לזכרו של ראל