פוסטים

מציג פוסטים מתאריך פברואר 7, 2018

"הקולות הנורדים" הוא קונצרט הפתיחה לפסטיבל מוסטונן-פסט טאלין - תל-אביב ה- 5. הקונצרט יתקיים ב-14-15.2 במוזיאון תל-אביב

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

ווצס מוסיקלד 
פסטיבל טאלין תל  אביב- מוסטונן

הקולות הנורדים "הקולות הנורדים" הוא קונצרט הפתיחה לפסטיבל מוסטונן-פסט טאלין - תל-אביב ה- 5. הקונצרט יתקיים ב-14-15.2 במוזיאון תל-אביב בהפקת הפסטיבל בחרו את "הקולות הנורדים" כקונצרט הפתיחה, שיבוצע על-ידי התזמורת הקאמרית הישראלית ובניצוח ונגינה (כינור) של אנדרס מוסטונן. בנוסף אליו ינגנו עם התזמורת הקאמרית הישראלית הצ'לנית נעה חורין, הצ'לנית המובילה של התזמורת, המקהלה הקאמרית ווצ'ס מוזיקלס וסולנים מאסטוניה. הקטעים שיבוצעו: ·באך - שני פרקים ממיסה ברביס בסול מאז'ור ·בוקריני - ביתו של השטן ·

סיפור כיסוי Cherchez La Femme החל מתאריך22 בפברואר בסינמטק תל אביב, בקולנוע כוכב רמת השרון וברחבי הארץ

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
סיפור כיסוי
Cherchez La Femme
סרטה של סו עבדי
A film by Sou Abadi
תקציר
ארמן ולילה הם שני צעירים מאוהבים. הם מתכננים לעבור לניו יורק ללימודי המשך, אבל מספר ימים לפני נסיעתם חוזר מחמוד אחיה הגדול של לילה מתימן. בתימן מחמוד עשה שינוי גדול. הוא מנסה להשפיע על חייה של לילה ולהרחיק אותה מהחבר שלה. איך יצליח ארמן לשחרר את לילה? לעיצת חברו הדרך היחידה שבה יכול ארמן להיכנס לביתה של לילה הוא במעטה של בורקה. למחרת אישה חדשה מסתובבת ברחובות פריז עטויה בבורקה ושמה בצרפת שחרזדה, האישה שבפני קסמה מחמוד לא יכול לעמוד.

זוכה פרס חביב הקהל בפסטיבל האירופאי לסרטי ביוגרפיה.

יוצרים
בימוי ותסריט: סו עבדי Sou Abadi
צילום: איב אנג'לו Yves Angelo
עיצוב הפקה: דני גוטייהDenis Gautelier
עיצוב תלבושות: ג'סטין פירסJustine Pearce
עריכה: וירז'יני ברואנן Virginie Bruant
מוסיקה מקורית: ז'רום רבוטייהJérôme Rebotier
הפקה: מיכאל ג'נטילMichael Gentile

שחקנים
ארמן: פליקס מואטי Félix Moati
לילה: קמילה ג'ורדנהCamélia Jordana
מחמוד: וויליאם לבגיל William Lebg…

ניסאן תערוך תחרות בינלאומית: 2018 NISTEC - בקרב טכנאי רכב

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


יואל קרסו צילום אלעד גוטמן חברת ניסאן תערוך תחרות בינלאומית: 2018NISTEC- בקרב טכנאי רכב
ניסאן ישראל תשלח נציג לאחר תחרויות ומיונים שיערכו בארץ
יואל קרסו : "מטרת קונצרן ניסאן להכשיר מכונאי רכב מיומנים לטיפול במכוניות מתקדמות טכנולוגית ומכוניות העתיד, כדי שהמכונאים יגיעו לעבודה עם הידעוהכליםשישמשו אותם בעתיד הקרוב ".
חברת ניסאן הבינלאומית תערוך תחרות בקרב מכונאי רכבברחבי העולם:ניסאן - NISTEC.מטרת התחרות לעודד טכנאי רכב לטיפול/תיקון במכוניות מתקדמות טכנולוגית ומכוניות העתיד.
בתחרות ישתתפו כול המדינות המשווקות את המותג, מאירופה, ארה"ב, דרום אמריקה, המזרח הרחוק והמזרח התיכון.
התחרות כוללת 5 שלבים שונים. 3 שלבים ראשונים יערכובמסגרת תחרות ארציתבההשתתפו 120 טכנאי רכב , שעובדים במרכזי השירות בלבד. התחרות כוללת בין היתר ידע תאורטי ומעשי, תחנות עבודה עם רכבים תקולים בנושאים הבאים: ניהול מנוע ;מערכת מיזוג;מצלמות היקפיות: מערכת נעילת דלתות; מערכת ידיים חופשיות וטיפולים.
הזוכה הישראלי שיבחר לאחר מיונים קפדניים, ישתתף בשלב הראשון בתחרות המיועדת לא…

מחלבת בארי משיקה גבינה חדשה בשם "מדבר" לרגל "פסטיבל דרום אדום"

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.comלרגל "פסטיבל דרום אדום" מחלבת בארי משיקה גבינה חדשה בשם "מדבר" לכבוד חג הכלניות השנתי של צפון הנגב "פסטיבל דרום אדום" החל בכל שנה בחודש פברואר, מחלבת בארי- גבינות בוטיק אונליין, משיקה גבינה חדשה בשם מדבר הקרויה על שם האופי האקלימי של האזור. מדבר היא גבינה בהשראת גבינות אלפיניות, אך יש לה מאפיינים אזוריים מובהקים. במסגרת הפסטיבל בכל סופי השבוע של פברואר תוכלו לטעום מהגבינה החדשה לצד כל הגבינות מהסדרה הפרטית של המחלבה, ביניהם גם גבינת "הכלנית" בהשראת קממבר הקרויה על שם הפרח האדום המאפיין את אזור צפון הנגב. מדבר היא גבינהמוצקה, רכה וחלקה.היא מאופיינת בטעם מתקתק עם נגיעות של מליחות וטעמה משתנה והופך עמוק יותר ככל שהיא מתיישנת. לגבינה הצעירה טעם אגוזי אשר נהיה מורכב ומרוכז יותר עם ההבשלה. לאחר הבשלה של כחמישה חודשים, נוצרים בגבינה סדקים קטנים המקנים לה מרקם גרגיגי ומיוחד. מדבר מתאימה במיוחד לאפיהכיוון שטעמה מובחן אך לא משתלט. היא נמסה היטב ולכן היא מתאימה גם לפונדובעיקר בשילוב עם גבינת "אשכול" גם היא…