פוסטים

מציג פוסטים מתאריך פברואר 20, 2018

מותג החיתולים והמגבונים 'בייביסיטר' מעניק במתנה בייביסיטר לשנה*

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

מותג החיתולים והמגבונים 'בייביסיטר' מעניק במתנה בייביסיטר לשנה*

בייביסיטר, מותג החיתולים והמגבונים המשווק על ידי ניאופרם מוצרי צריכה, יוצא במבצע ייחודי תחת הכותרת 'שחררו את הסבתא', במסגרתו יעניק ל-10 זוכים  הטבה ייחודית: תקציב לבייביסיטר לשנה.
איך זוכים? כל מי שרוכש חיתולי בייביסיטר מוזמן להיכנס למיניסייט ייעודי של המותג בכתובת:www.baby-sitter.co.il, למלא פרטים אישיים ואת מס' החשבונית ולהיכנס להגרלה לקבלת ההטבה. כל אריזה מקנה מקום נוסף בהגרלה. ההטבה הינה תקציב של 4,550 ₪ אשר חושב עפ"י ממוצע עלות בייביסיטר פעם בשבוע לשנה. מוגבל ל-10 זוכים. הזוכים יוכלו להשתמש בסכום כראות עיניהם.
לדברי ירדן בארי מנהלת השיווק של בייביסיטר: "אנחנו בבייביסיטר כל הזמן מקשיבים לצרכנים שלנו וחושבים איזה ערך מוסף אנחנו יכולים להעניק להם. חשבנו לעצמנו מה הורים לילדים קטנים הכי צריכים והגענו למסקנה שזה בייביסיטר שתשמור על הילדים ותאפשר להם זמן חופשי. אולי לא נחסוך להורים את החיפוש אחר בייביסיטר, אבל לפחות נחסוך להם את התשלום אשר מהווה לעיתים…

מרפאת כללית סמייל מגדל המאה תל אביב , נבחרה למרפאה המצטיינת בקטגורית המרפאות הגדולות של רשת כללית סמייל

תמונה
מאת:שולמית אטיאס
shulamit.atias@gmail.com

מגדל המאה מצטיינת צילום באדיבות כללית סמייל מרפאת מגדל המאה : המרפא המצטיינת של כללית סמייל מרפאת מגדל המאה : המרפא המצטיינת של כללית סמייל

מרפאת כללית סמייל מגדל המאה תל אביב , נבחרה למרפאה המצטיינת בקטגורית המרפאות הגדולות של רשת כללית סמייל. השיקולים בבחירת המרפאה המצטיינת כוללים קריטריונים של מצויינות רפואית ומצויינות בשירות.  
האות הוענק לצוות המרפאה באירוע השנתי של הרשת, שהיא כיום רשת מרפאות השיניים הגדולה בישראל ומהגדולות בעולם, ומונה 99 מרפאות שיניים בפריסה ארצית.
צוות המרפאה כולל את המנהל הרפואי ד"ר דן פרי, את לימור שמאי ואת נוליה בניאשווילי.
"הדרך הטובה ביותר לעשות עבודה נהדרת היא לאהוב את מה שאתה עושה" אמר ד"ר אורון שמואלי, הרופא המרחבי הראשי של איזור המרכז על הזכיה.
"מרפאה מצטיינת" אומר ד"ר סלוצקי, הרופא הראשי של כללית סמייל ומומחה לרפואת שיניים ציבורית "היא למעשה קו מחבר בין כל הצוותים הרפואיים בסניף: רופאי שיניים מומחים, רופאי שיניים כללים, שינניות, סייעות, והצוות הניהולי כולו, לבין המחויבות ואפילו…