פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מרץ 8, 2018

ד'ר דבור מביא לנו את הבשורה של סודות ריפוי צמחי הגליל !

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
 צילום אסף רונן
מותג הקוסמטיקה הטבעית ד'ר דבור מביא לנו את הבשורה של סודות ריפוי צמחי הגליל לכל בית
מותג הקוסמטיקה הטבעית-  ד'ר דבור שהחל  כיוזמה של עסק חברתי לטובת קידום והעסקת נשים, מותג ישראלי כחול לבן, בינלאומי מצליח, החל להימכר גם בבתי המרקחת הפרטיים בארץ . מוצרי ד'ר דבור משלבים בין טכנולוגיה מודרנית לסודות הריפוי של צמחי הגליל.
מותג הדרמוקוסמטיקההטבעית ד'ר דבור, שפיתח ד'ר זיאד דבור בגליל, עולה מדרגה נוספת ומהיום תוכלו למצוא את כל המוצרים גם בבתי מרקחת פרטיים  הקרובים לביתכם. מוצרי ד'ר דבור זוכים להצלחה גדולה בשוקהסיני ומייצרים ביקושים גם בצרפת, רוסיה ולטביה. מאחורי המותג עומד ד'ר זיאד דבור, שפיתח את המותג לאחר שפרש מתפקידו כרוקח הראשי בצה'ל בדרגת סא'ל. כיום הוא מומחה לפרמקולוגיה, מרצה בכיר לכימיה אורגנית ופרמקולוגיה קלינית, חבר וועדת סל הבריאות ומפתח בגליל תעשיה דרמוקוסמטית טבעית, המשלבת בין יתרונות הטכנולוגיה המערבית לידע שנאסף על ידי דורות רבים בעדה הדרוזית ומתבסס על התרבות הדרוזית.
כל מוצרי ד'ר דבור

"נפגשים במזרחי טפחות"

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

רונה רמון  צילום תמיר בר שי
ציון 70 שנות ישראליות בסניפי מזרחי טפחות פעילות "נפגשים במזרחי טפחות" נכנסת לשנתה השישית
בין המרצים יתארחו:רונה רמון, שרה אנג'ל, יואב גינאי ולינור אברג'יל
ההרצאות פתוחות ללקוחות כל הבנקים וללא עלות

פעילות "נפגשים במזרחי טפחות" נכנסת לשנתה השישית ובמסגרתה נהנים לקוחות כל הבנקים מהרצאות מגוונות בתחומים שונים וללא עלות. השנה משיק הבנק פעילות המיועדת לחגיגות 70 שנים לישראל ב-20 סניפים ברחבי הארץ, בהם יתקיימו מגוון הרצאות ברוח כחול-לבן, אותן יעבירו מרצים שסיפורם האישי קשור ישירות למדינה ובעולמות שונים (ספורט, תרבות, ביטחון וסיפורים אישיים).
בין האושיות הישראליות אשר יתארחו בסניפי הבנק ויחשפו את סיפורם האישי, יהיו רונה רמון אשת האסטרונאוט אילן רמון ז"ל לה שתעביר הרצאה מרתקת על חייה כאשת האסטרונאוט הישראלי הראשון, שרה אנג'ל שתספר את סיפור חייה כאשת פושע, החיים בכלא, שיקום וחייה כסופרת, מהמקום הנמוך ביותר להצלחה ואושר, נועם גרשוני, נכה צה"ל לאחר מלחמת לבנון השנייה ואלוף פאראלימפי ישראלי…

תכירו את הסופר פוד שעומד להיכנס בכל בית בישראל: אבקת צבר אדום שמחזירה לכם את הבריאות בשלוק !

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


אבקת צבר אורלי אדום צילום שירה רז


כבר כמה שנים שאנו שומעים עדויות מסביב לעולם המשבחות את היתרונות התזונתיים של הצבר הישראלי שגדל ברמת הנגב. חוות צברי אורלי, המתמחה בגידול זן צברי אורלי, סוחפת אותנו לרמה חדשה של בריאות עם אבקת צבר אדום מיובשת בהקפאה מפרי אורגני המאפשרת ליהנות מכל היתרונות התזונתיים בשלוק אחד.

אחרי שהמחקרים הרפואיים קבעו באופן חד משמעי כי הצבר תורם רבות לבריאות האדם, ואף הגדירו אותו כ"הדבר הבא" בכל הנוגע לתזונה בריאה – גם אנחנו יכולים סוף כל סוף ליהנות מכל העושר הבריאותי במשקה אחד. מאחורי פיתוח מוצר ה"סופר פוד" עומדת חוות צברי אורלי (השוכנת ליד דימונה), המתמחה בגידול צבר אדום. המוצר הייחודי, שפותח ומוגן ע"י פטנט מאפשר ליהנות מכל היתרונות הבריאותיים של צברי אורלי במשקה מרוכז אחד כאבקה - בלי לסחוב קילוגרמים של צבר הביתה ובלי לעבוד קשה על הקילוף והחיתוך!!                             האבקה מגיע באריזה סטרילית, מאפשרת ליהנות משימוש יומי על ידי הוספת מים בלבד והיא בעלת חיי מדף ארוכים במיוחד. האבקה הארוזה בשקית …