פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מרץ 18, 2018

מבצעי החג של ניופאן

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


Haierהנו הינו מותג מוצרי החשמלהמוביל בעולם לשנת 2017! חברת Euromonitorהבינלאומית המובילה במחקרי שוק דירגה אתHaier כמותג מוצרי החשמל המוביל בעולם בשנת 2017 - בפעם התשיעית ברציפות!


Haier, המשווק בישראל ע"י ניופאן דורג על ידי חברת המחקר הבינלאומית Euromonitor כמותג מוצרי החשמל המוביל בעולם בשנת 2017 . חברת המחקר הבינלאומית Euromonitorהמובילה במחקרי שוק דירגה השנה אתHaier כמותג המוביל בעולם בפעם התשיעית ברציפות! הדירוג נעשה בבחינה וניתוח מספרי של המכירות ברחבי העולם כולו והתייחסות פרטנית לתחומים וקטגוריות מוצר. כמו כן, מצאה חברת המחקר Euromonitorכי Haierהוא מותג המקררים המוביל בעולם זו הפעם העשירית ברציפות! Haier דורג במקום הראשון כמותג ויצרן מוצרי החשמל הגדול בעולם, מותג ויצרן המקררים הגדול בעולם, מותג מקפיאים הגדול בעולם, מותג מקררי היין  הגדול בעולם ומותג מכונות הכביסה והמייבשים הגדול בעולם.
מורן דאי, מנהלת שיווק ניופאן מציינת כי דירוג מותג Haier

מכבי שירותי בריאות במחוז המרכז מזמינה את הציבור ל"מכבי בג'ינס על הבר" ברביעי הקרוב, 21.3, במסגרתו יתקיימו הרצאות מרתקות של רופאים בברים ברחבי תל אביב. כל ההרצאות יתקיימו בין השעות 19:00 ל-20:30 והכניסה אליהן לא כרוכה בתשלום.

מאת שולמית אטיאס
מכביבג'ינסעלהבר מה הקשר בין קנביס למיניות, כיצד מתמודדים עם סטרס והאם ומתי כדאי להקפיא ביציות? מכבי שירותי בריאות במחוז המרכז מזמינה אתכם ברביעי הקרוב, 21.3 לשבע הרצאות מרתקות של רופאים בברים ברחבי תל אביב. כל ההרצאות יתקיימו בין השעות 19:00 ל-20:30 והכניסה אליהן לא כרוכה בתשלום. רשימת ההרצאות והברים: 1)להקפיא או לא להקפיא? שיחה על פוריות והקפאת ביציות עם פרופ' אבי בן הרוש, מומחה ברפואת נשים. כתובת: Dizzy Frishdon - דיזי פרישדון, דיזנגוף 121 תל אביב. 2)הרזיה, מטבוליזם ותזונת ספורט. צחי כנען, דיאטן קליני, יחשוף אותנו להיבטים חדשים במטבוליזם וטיפול להרזיה. האם לאכול פחות ולעשות הרבה ספורט יובילו אותנו להצלחה?
כתובת: בר הסימטא, דיזנגוף 122 תל אביב.
3)סקס, סמים וא‏‏לכוהול. עם ד"ר גלית  ארטום, מומחית ברפואת משפחה. כתובת: אילקה בר, דיזנגוף 148 תל אביב 4)למה לא אוגנדה? רפואה בעולם השלישי. עם ד"ר תמר ברופמן, מומחית ברפואת משפחה ובמחלות זיהומיות. כתובת: ג'וני בוי, פרישמן 39 תל אביב 5)סיר לחץ: התמודדות עם סטרס, מחלות ועומס. עם ד"ר דבי ווילקובסקי, מומחית ברפוא…