פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מרץ 21, 2018

כנס שנתי על שם מאיר דגן ז"ל.ראש המוסד ואלוף בצהל.

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

כנס מאירדגן לבטחון ואסטרטגיה 2018 
של האקדמיה נתניה

 פאנל בהנחיית נחמה דואק: השגריר לשעבר שפירו.דר יערי ( מומחית לסעודיה)צבי מגן( לשעבר שגריר ישראל ברוסיה וחוקר במכון למחקרי בטחון) תמיר פרדו ( ר המוסד לשעבר)

כנס שנתי על שם מאיר דגן ז"ל.ראש המוסד ואלוף בצהל.

הכנס עמד בצל הפרסום על תקיפת הכור בסוריה לפני 10 שנים , לדגן היה חלק מכריע במודיעין ובקבלת ההחלטה על התקיפה.
בין המרצים ראל במיל יעלון שר הבטחון והרמטכל לשעבר ונשיא המדינה   ראובן ריבלין.
כולם ציינו את החוב שאזרחי ישראל חייבים למאיר דגן על מעשים שהשתיקה יפה להם עד היום, ושנתנו בטחון לעם ולמדינה.
אולם תשובה היה מלא בחברים , פקודים ואנשי אקדמיה.

תמי בניטה – כוהנת כנסי הקוסמטיקה המקצועית שכובשת את ישראל

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

תמי בניטה. צילום דביר כחלון.


תמי בניטה – כוהנת כנסי הקוסמטיקה המקצועית שכובשת את ישראל
אשת העסקים, תמי בניטה, החלה את דרכה המקצועית בעולם הכנסים הקוסמטים כשכירה ועבדה למעלה מעשור עד שהבינה שדרך עצמאית כמקבלת ההחלטות, יותר מתאימה לה. היא החלה לבנות את החברה לכנסי קוסמטיקה מקצועית במו ידיה לפני כ- 7 שנים והוא החל להכות גלים במהירות. תוך זמן קצר התקבלה הצעה מחו"ל לזיכיון של מגזין "קבין" היוקרתי שמתפרסם כל רבעון.
תמי מסבירה כי קוסמטיקה מקצועית היא מגוון המוצרים שהקוסמטיקאית משווקת בעצמה והם אינם נמכרים בחברות הפארם. היא מעידה כי היא מפיקה את כנסי הקוסמטיקה מתוך רצון להעצים את הקוסמטיקאיות עצמן, במקום שהן יעצימו חברות ענק, לחבר ביניהן ולספק מענה לא מסחרי להעצמה אישית ועסקית, בענף בו בעלות עסק רבות אינן יודעות לנהל אותו ביעילות. את הדרך החלה תמי ללא חששות מכישלון עסקי, משום שהאמינה בעצמה. הדבר היחיד שהעסיק אותה הוא הרצון הבלתי מתפשר להצליח לשלב בהצלחה בין אימהות לקריירה ובין העסק למשפחה. הרצון הזה הוא חלק ממה שמניע אותה והיא מקפידה לש…

ד"ר פישר משיקה את "Procto-Soft"

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
מחיר 19.90 שח .צילום יעל האן.
 צילום יעל האן. מחיר 24.90 שח
חדש! ד"ר פישר משיקה את "Procto-Soft" - מגבונים היגייניים לניקוי יסודי והרגעת האזורים האינטימיים מגבוני פרוקטו-סופט מתאימים במיוחד לסובלים מטחורים וגירויים באזורים האינטימיים ומתאימים לניקוי יסודי, להקלה והרגעה מקומית. טחורים הינם תופעה שכיחה ממנה סובלים נשים וגברים כאחד. כמחצית מהאוכלוסייה תסבול מטחורים מעת לעת ולעיתים במשך תקופות ארוכות. טחורים הם כלי דם מורחבים הנוצרים כתוצאה מלחץ מקומי מתמשך וגורמים לכאבים עזים ולתחושת אי נוחות המתבטאת בגירויים, גירודים ודימומים. הסיבות להופעתם של טחורים הן שעות ישיבה מרובות, הריון, לידה, משקל עודף, פעילות גופנית מאומצת ותזונה לא נכונה הגורמת ליציאות קשות. הטיפול בטחורים משולב וכולל תזונה נכונה, פעילות גופנית, משחות ייעודיות ושמירה על היגיינה מקומית.

"מיין באזאר" בר-מסעדה –מוסד יפואי שמשלב קהילתיות, משפחתיות אמנות ,אלכוהול ואוכל טוב,הבר הוקם על ידי אביעד מאיה ועומרי רבינוביץ'!

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

המקום הכי הכי בשוק הפשפשים: "מיין באזאר"
"מיין באזאר" הוא בר-מסעדה –מוסד יפואי שמשלב קהילתיות, משפחתיות, אמנות וכמובן – אלכוהול ואוכל טוב. הבר הוקם על ידי אביעד מאיה ועומרי רבינוביץ', חברי ילדות, שמטרתם הייתה להקים מקום בעל ערך מוסף לבליינים ולתושבי האזור. "החיבור שלנו ליפו היה טבעי מהרגע שעברנו לגור בה. הקרבה לים, השכונה שעוד לא התפתחה, האנשים, הטעמים, הריחות, הצלילים, הכל 'ישב' לנו נכון.אנחנו זוכרים את הסמטה הצדדית שבה נמצא הבר כחשוכה ועזובה. בעזרת 'מיין באזאר' ואופיו הססגוני, החיינו אותה ונתנו לה אופי חי, מזמין ותוסס." התפריט מורכב מחומרי גלם מקומיים, טריים ואיכותיים ומשלב אוכל מקומי עם אווירה של בר שכונתי, נינוח ונעים. בין המנות ניתן למצוא מזטים עונתיים, סלטים טריים, כריכים המוגשים בלחם מרוקאי, מאפים ופיצות שנאפים במקום. עומרי ואביעד מציינים את הלחמג'ון כמנת הדגל במקום – מאפה בשר המתובל ה"כפתה אחרה" – תבלין מיוחד המיוצר רק בטורקיה. במהלך שעות היום מציע "מיין באזאר" חומ…