פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מרץ 25, 2018

אתי קסטרו קובי מחט ועירית ענבי חוגגים עם סדרת טלוויזיה חדשה לילדים

תמונה
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

יעקב כגן ואסתר קסטרו. 
צילום סאלי פרג  
הפתעה גדולה הייתה על סט צילומי סדרת הטלוויזיה החדשה לילדים "חגיגה בחצר עם אסתר" בכיכובה של אסתר (אתי) קסטרו, ביום חמישי האחרון, כשבמהלך הצילומים פסעה לתוך אולפן הצילומים הרבנית הידועה חסיה בוקעי, אשר מלווה את אסתר בשנים האחרונות בתהליך ההתחזקות שהיא עוברת.
הצוות בראשותו של הבמאי קובי מחטוביוזמת קסטרו אשר גם הפיקה ומככבת בסדרה, יחד עם השחקנים עירית ענבי ואסףמשה הופתעו מאוד מהגעתה של הרבנית, אשר סיפרה להם כי משנודע לה על צילומי הסדרה, החליטה שהיא חייבת להגיע לסט ולברך את כל הנמצאים ולאחל הצלחה גדולה וברכה לכולם.
אסתר שהתרגשה יותר מכולם לראות את הרבנית סיפרה כי היא מלווה אותה בשנים האחרונות בתהליך ההתחזקות אותו היא עוברת והיא מתייעצת ומקבלת את ברכתה של הרבנית בכל דבר שהיא עושה.
אך מי שהתגלתה ככוכבת אמיתית בצילומי הסדרה היא נועה זרעיה בת ה-9 בתה של אסתר קסטרו ובעלה לשעבר הסטנדאפיסט ואיש הטלוויזיה שבי זרעיה, אשר זהו תפקידה הראשון בטלוויזיה והיא תככב כילדה בסדרה "חגיגה בחצר עם אסתר".

דוגמנית העל ג'יג'י חדיד משיקה קולקציית משקפי שמש למותג ווג, עם אווירת רטרו-שיקית במיוחד, רשת אירוקה משיקה את הקולקציה החדשה במחיר מיוחד: 559 ₪.

תמונה
מאת:שולמית אטיאס  shulamit.atias@gmail.com


GIGI HADID X VOGUE #SHOWYOURVOGUE
חדש ברשת אירוקה: קולקציית קפסולה של ג'יג'י חדיד לווג
דוגמנית העל ג'יג'י חדיד משיקה קולקציית משקפי שמש למותג ווג הכוללת 7 דגמים ייחודים המביאים סגנונות שונים של יופי עם אווירה רטרו-שיקית במיוחד.
לאור הצלחת הקולקציות הקודמות של ג'יג'י חדיד בארבע השנים האחרונות, החליטו בווג לחבור לחדיד פעם נוספת. חדיד, מבין הדוגמניות המצליחות ביותר בעולם בעלת עשרות קולקציות קפסולה בעיצובה ובהשראתה ממשיכה להפתיע ולחדש כל פעם מחדש.
הקולקציה החדשה, שתשווק ברשת אירוקה, הינה מהדורה מוגבלת הכוללת 7 דגמים ייחודיים, המביאים סגנונות שונים של יופי עם אווירה רטרו-שיקית במיוחד. גולת הכותרת של הקולקציה היא מבחר משקפי שמש חתוליים וצרים במראה בלתי נשכח עם מגוון רחב של עדשות שקופות בצבעי פסטל – צהוב, ורוד, תכלת ועוד.

בצילומי הקמפיין החדש, ג'יג'י מציגה את הסטייל האישי שלה לקיץ 2018 באווירה אורבנית וזוהרת על רקע חופי הים המרהיבים של איביזה באווירה שמשית, זוהרת, חושנית, שובבה והרפתקנית. הקולקציה קוראת לנו הנשים, להעז ולהציג…