פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אפריל 22, 2018

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון אביגדור ליברמן השתתפו בהרמת כוסית עם הרמטכל ראל גדי איזנקוט ופורום מטכל, לכבוד יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון אביגדור ליברמן, הרמטכ''ל גדי איזנקוט וחברי פורום מטכ''ל- הרמת כוסית לרגל 70 שנה לעצמאות ישראל. צילום - קובי גדעון לע''מ . ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון אביגדור ליברמן השתתפו בהרמת כוסית עם הרמטכ"ל רא"ל גדי איזנקוט ופורום מטכ"ל, לכבוד יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל.
רה״מ נתניהו: ״אני שמעתי היום את הדברים של שר החוץ של איראן שמאשים את ישראל בהפרת החוק הבינלאומי. זה שר חוץ של מדינה ששולחת מל״טים חמושים נגד ישראל וטילים נגד סעודיה. שמעתי גם את המילים המתונות שלו, ויש פער עצום בין המילים לבין המעשים של משמרות המהפכה, שמקדמים צבא נגד ישראל במטרה מוצהרת להשמיד את מדינת ישראל. אני לא מתרשם מהמילים. אני סומך על הפורום הזה ועל צבא ההגנה לישראל שערוך לכל אפשרות ולכל תרחיש. אני מרים כוסית למדינת ישראל ולצה"ל״.
https://youtu.be/AMu5GmgFl_k
• וידאו הופץ ע"י לע"מ • סטילס: קובי גדעון, לע"מ

הבוקר התקיים תדרוך עיתונאים במלון הילטון ת"א לקראת הג'ירו ד'איטליה - אחד ממרוצי האופניים היוקרתיים והחשובים בעולם שלראשונה בהיסטוריה יצא מגבולות אירופה ויתקיים בישראל ב-4 במאי.

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

המבצע הלוגיסטי של הפקת הג'ירו  ד'איטליה בישראל יוצא לדרך
בתדרוך עיתונאים שהתקיים הבוקר (ראשון) לקראת ה-""Big Start Israelג'ירו ד'איטליה - אחד ממרוצי האופניים היוקרתיים והחשובים בעולם שלראשונה בהיסטוריה יצא מגבולות אירופה ויתקיים בישראל ב-4 במאי, נחשפו כל המספרים מאחורי הפקת הענק כשברקע מתחילות ההקמות וההיערכות לאירוע הספורט הגדול ביותר שנערך בישראל
הבוקר (ראשון) התקיים תדרוך עיתונאים לקראת הג'ירו ד'איטליה - אחד ממרוצי האופניים היוקרתיים והחשובים בעולם שלראשונה בהיסטוריה יצא מגבולות אירופה ויתקיים בישראל ב-4 במאי. התדרוך כלל סקירה מקיפה אודות ההיערכות לאירוע הספורט הגדול ביותר שהתקיים בישראל אי פעם הכרוך במבצע לוגיסטי חסר תקדים במסגרתו יגיעו לרכוב בכבישי ישראל 176 מהרוכבים הטובים בעולם, סביבם יעבדו כ-1,200 אנשי צוות ועוד מאות אנשי תקשורת וכתבים זרים וישראליים.
את התדרוך פתח איש העסקים והפילנתרופ סילבן אדמס – הבעלים של קבוצת הרכיבה הישראלית המקצוענית הראשונה "סייקלינג אקדמי" ומי שאמון על הבאת הגי'רו ל…

מתחם עופר סנטר נצרת עילית פותח מתחם קניות נוסף בהשקעה של 15 מיליון ש"ח בעתיד יוקם מעל המתחם החדש בניין משרדים

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

הרחבת מתחם עופר סנטר נצרת עילית צילום המערכת 
מתחם עופר סנטר נצרת עלית מתרחב: פותח מתחם חנויות נוסף ובניין משרדים
מתחם החנויות החדש עתיד להיפתח באוגוסט 2018
גודל המתחם החדש כ-1,400 מ"ר ויוקמו בו חנויות של הרשתות והמותגים המובילים
בעתיד יוקם מעל למתחם החדש בניין משרדים
ההשקעה במתחם החדש נאמדת בכ-15 מיליון ₪
מתחם עופר סנטר נצרת עלית, הנמנה על קבוצת קניוני עופר, ממשיך בתנופת ההתפתחות וההתרחבות. בימים אלו שוקדים על הוספת מתחם קניות חדש שעתיד להיפתח באוגוסט 2018, ומשתרע על שטח של 1,400 מ"ר.
המתחם קניות הנוסף מתווסף לשטחי המתחם הקיים ששטחו הכולל יעמוד על כ-18,500 מ"ר. בעתיד יקום מעל למתחם החנויות, בניין משרדים.
לדברי רוחה אבקסיס מנכ"ל עופר סנטר נצרת: "מותגים ורשתות מובילים כבר חתמו על חוזים לפתיחת חנויות במתחם החדש, ביניהם: רשת תכשיטי סברובסקי, פייר קארדן, מותג מוביל לאופנת נשים NETWORK, נעלי פאפיה לילדים, אופטיקנה, מסעדת "ביגה", ממתקי הידידות (מותג מוביל בארץ לממתקים מזרחיים ככנאפה ובקלואה) ועוד.


לדברי אבקסיס: "אנ…

קניון עופר רחובות, מקבוצת קניוני עופר, יקיים יריד בייבי - להורים וילדים, שיערך ביום רביעי ה-25.4.18

תמונה
קניון עופר רחובות צלם שי ווליץ  פסטיבל בייבי קניון עופר רחובות צילום המערכת
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.comיריד בייבי בקניון עופר רחובות: ריקודים, הרצאות, ליווי התפתחותי בשילוב מוזיקה
הכניסה ללא תשלום
קניון עופר רחובות, מקבוצת קניוני עופר, יקיים יריד בייבי -להורים וילדים, שיערך ביום רביעי ה-25.4.18, בין השעות 10:30-17:00.
במסגרת היריד יוקם מתחם מיוחד בו יתקיימו מופעים לקטנטנים, ריקודים עם הפעוטות והילדים בהנחיית טלי גרינברג, ליווי התפתחותי בשילוב מוזיקה ואביזרים לגילאי לידה עד זחילה. במסגרת היריד יתקיים מתחם יעוץ אישי ומתחם צילום מקצועי.
הפסטיבל יתקיים ביום רביעי ה-25.4.18 בין השעות 10:30-18:00. ויכלול בין היתר: מתחם צילום מקצועי, ריקוד עם מנשאים, ריקודים עם קטנטנים, ליווי התפתחותי ועוד. כמו כןמתנה לכל משתתף/ת ביריד.
תכנית היריד: יום רביעי- 25.4.18 10:30-ליווי התפתחותי בשילוב מוזיקה ואביזרים לגילאי לידה עד זחילה בהנחיית טלי גרינברג

מרס ישראל משיקה את מהדורות האביב הלבנות של M&M, סניקרס וטוויקס

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


הקולקציה הלבנה של השוקולדים של מרס

מרס ישראל משיקה את מהדורות האביב הלבנות של M&M, סניקרס וטוויקס

מרס ישראל משיקה מהדורות מיוחדות המותאמות לטעם הקהל הישראלי של מותגי השוקולד האהובים M&M, סניקרס וטוויקס. מדובר במהדורה מוגבלת ומיוחדת של שוקולד לבן. ע"פ נתונים בינלאומיים קטגוריית השוקולד הלבן הינה הקטגוריה הצומחת ביותר בעולם השוקולד. המהדורות החדשות מושקות בישראל כחלק ממהלך בינלאומי נרחב.
המהדורות החדשות כוללות:
M&M שוקולד לבן- השוקולדים האהובים והצבעוניים מוצעים עתה עם שוקולד לבן איכותי בציפוי הצבעוני והמוכר של-  M&Mומוצעים באריזה של 47 גרם ובמחיר מומלץ של 4.90 שקלים.

סניקרס בודדים + אריזת רביעיות- סניקרס חטיף הנוגט והקרמל בתוספת בוטנים ומצופה כולו שוקולד לבן, מוצע עתה במארז רביעיות במהדורה מוגבלת. מוצע במחיר של סניקרס בודד 3.90 שקלים, סניקרס רביעייה 11.90.

טוויקס בודדים- טוויקס שוקולד לבן הכולל ביסקוויט וקרמל מצופים בשוקולד לבן מוצע במחיר של 3.90 שקלים

אולי סדן רז, מנהלת השיווק של מרס ישראל, מציינת בהתאם למגמות העולמיות בת…