פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אפריל 24, 2018

קניון עופר לב העודפים אשדוד, יקיים יריד עודפים ענק לנשים, בשיתוף רשת אופנת גולברי

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
יריד עודפים של עופר לב אשדוד בשיתוף מותג האופנה גולברי 
צילום יניב אדריקניון עופר לב העודפים אשדוד, יקיים יריד עודפים ענק לנשים, בשיתוף רשת אופנת  גולברי, הכולל  מגוון רחב של עודפי אביב-קיץ 2017.
היריד יתקיים החל מה-22.4.18 ועד ה-31.5.18 ויכלול את מיטב הקולקציות בהנחות משמעותיות.
בין הפרטים לנשים: שמלות, חצאיות, חליפות, אוברולים, חולצות, מכנסים, ג'ינסים,  טוניקות, עליוניות ואקססורייז כמו: תיקים, כובעים, צעיפים ועוד.
היריד יתקיים בין ה-22.4.18 יום א' ועד לתאריך 31.5.18.

קניון עופר לב אשדוד, מקבוצת קניוני עופר, יערוך יריד עודפים של רשת S.WEAR , המצטרפת למגוון רשתות ה-outlet בקניון.

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.comצילום:  תמי סגן כהן 
יריד העודפים הענק של S.WEAR  לקניון לב אשדוד
היריד יתקיים למשך חודשיים בין התאריכים 2.5-30.6.2018
קניון עופר לב אשדוד, מקבוצת קניוני עופר, יערוך יריד עודפים של רשתS.WEAR , המצטרפת למגוון רשתות ה-outlet   בקניון.
הרשת תציע ביריד עודפים של מגוון פריטים החל מ 28 ₪ , לנשים, גברים וילדים. בין הפריטים: חולצות, טייצים, שמלות, מכנסיים, תחתונים ועוד.
היריד יתקיים חודשיים, בין התאריכים 2.5.2018 עד ה -30.6.2018.
היריד יערך בכיכר העודפים קומה 1 מול גולף אנד קו.

הנהלת קניון עופר לב-אשדוד 08-8544051 www.lev-ashdod.co.il

קומפלקס האירועים החדשני WE בבאר שבע ,בבעלותו של איש העסקים נריה חזוט, הושק הערב באירוע חגיגי נוצץ ומפואר!

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


צילום: עידן הצילום

השקת אולם האירועים WE צילום עידן הצילום

"אחוה" משיקה טחינה אורגנית רגילה ומלאה בעיצוב חדש!

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

בתמונה: טחינה אורגנית מתוצרת "אחוה" (צילום: יעל האן).
אורגני מעוצב חברת "אחוה" משיקה טחינה אורגנית רגילה ומלאה בעיצוב חדש טחינה אורגנית מתוצרת "אחוה" בעלת הערכים התזונתיים והבריאותיים מהגבוהים בקטגוריה – עשירה בסידן, ברזל וסיבים תזונתיים וללא תוספת מלח • חברת "אחוה" שומרת על מעמדה כמותג הטחינה הנמכר בישראל לשנת 2017 חברת "אחוה", יצרנית הטחינה, חלוה ומוצרי מאפה, יוצאת במיתוג מחדש לאריזות הטחינה האורגנית מתוצרתה. החברה משיקה טחינה אורגנית רגילה וטחינה אורגנית מלאה בעיצוב חדש, השם דגש על יתרונותיה של טחינה אחוה – היותה טבעית לגמרי, ללא תוספת מלח ועשירה בערכים בריאותיים כמו סידן, ברזל ובסיבים תזונתיים. על פי דו"ח סטורנקסט לשנת 2107, מותג הטחינה של חברת "אחוה", הינו המותג הנמכר ביותר בישראל לשנת 2017, הובלת שוק עליו שומרת אחוה בשנים האחרונות. על פי הדו"ח, מחזיקה "אחוה" בנתח שוק כספי של 32.5% בקטגוריית הטחינה הגולמית ובנתח שוק כמותי של 41.6%.לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל הש…

eye-care sensitive extra של ד"ר פישר - מגבונים ייחודיים לאזור העיניים!

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

חדש בסדרת ד"ר פישר EYE CARE: EYE-CARE sensitive Extra מגבונים ייחודיים, עדינים, עבים ורכים במיוחד לניקוי יסודי של אזור העיניים העפעפיים והריסים סדרת מגבוני EYE-CARE מבוססת על פורמולה פטנטית ייחודית ממעבדות המחקר של ד"ר פישר, המומחים בפיתוח תרופות עיניים סטריליות כבר למעלה מ- 50 שנה. סדרת EYE-CAREהינה סדרה ייחודית ומתקדמת מסוגה בארץ ובעולם המיוצרת על פי תקני האיכות הגבוהים ביותר ותחת בקרת איכות קפדנית. סדרת EYE-CARE מיועדת לניקוי יסודי של העפעפיים והריסים מהפרשות שומניות, קרומים דביקים וקשקשי עין לסיוע בשמירה על בריאות העיניים.
ועכשיו חדש בסדרת אייקר! מגבוני ד"ר פישר sensitive ExtraEYE-CARE מתאימים לניקוי הריסים והעפעפיים לפני שימוש במשחות וטיפות עיניים ולהסרת איפור.מקלים גם במקרים של עיניים עייפות כתוצאה מצפייה במסכים (כגון טלוויזיה, מחשב, סמארטפון וכו').מכילים מרכיבים המסייעים בהרגעה, בריכוך ובהעשרה בלחות של אזור העיניים.מכילים מרכיבים פעילים, עדינים במיוחד, המסייעים בשמירה על ההיגיינה של אזור העיניים.ארוזים באריזה אישית, הרמטית…