פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מאי 3, 2018

טרנד הטיולים של דור ה- S יוצאים ל"טיול הגדול" לדרום אמריקה לגלות את הסודות של פרו ובוליביה !

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


peru-gili-haskin
Peru-Gili-Haskin


bolivia-salar-naama-sharon

דווקא אנשים בוגרים, יוצאים ל"טיול הגדול" לדרום אמריקה לגלות את הסודות של פרו ובוליביה
טרנד "הטיול הגדול "בגילאי דור ה-Sשאנחנו חווים כיום וכפי שכבר נצפה לא מעט גם בתוכניות הריאליטי מתחזק בשנים האחרונות . להמליץ על טיול כזה לצעירים ברוחם זו קלישאה שחוקה, אבל לדברי המומחים של חברת אקו טיולי שטח ,דווקא אנשים בוגרים, שחוו ועשו וטיילו ,צמאים יותר להכיר תרבויות חדשות,אוהבים היסטוריה, טבע ובני אדם.
פרו ובוליביה משלבות תרבות וטבע, נופים ואתרים. ומזמנותמפגש עם תרבויות אינקאיות ופרה-קולומביאניות אחרות, לצד מפגש עם תרבות קולוניאלית ועכשווית. "הטיול הגדול" עובר בנופים מגוונים, עשירים ומרהיבים לאורך הרי האנדים, אגמים, יערות גשם ונופים אורבניים וכפריים, ומאפשר לחוות עולם מופלא ונסתר.
יחד, הן מהוות יעד למטיילים שמחפשים ריגושים, נופים, טבע מלא הוד. מפגש עם אוכלוסיה מקומית מרתקת ותרבויות עתיקות ומסתוריות. רכס האנדים מיתמר וחוצה את מרכז פרו ובוליביה, עם נוף של הרים מושלגים, יע…

הצגה חדשה על בימת תיאטרון החאן: "העולם האחר" מאת ג'ניפר היילי, בבימויה של איה קפלן ,מגיעה להצגות בכורה בתל אביב (בית ציוני אמריקה) ביום שלישי 15 במאי

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com(קרדיט צילום: יעל אילן) ."העולם האחר" מגיעה להצגות בכורה בתל אביב (בית ציוני אמריקה)
ביום שלישי 15 במאי בשעות 18:00 ו-21:00

"בסוף המחזה, העולם פשוט לא נראה אותו הדבר" The guardian) ).

עלילה:
מוריס, בלשית משטרה צעירה ושאפתנית, מגלה באינטרנט מתחם חדשני ומסתורי המזמין אנשים לממש תשוקות אפלות. לאחר מבצע בילוש סודי היא מצליחה ללכוד את "פּאפּא", יוצר המתחם המסתורי, ולהביא אותו אל חדר החקירות. החקירה הופכת לקרב מוחות מסוכן שמאיים לחשוף סודות מעברה של מוריס ולהרוס את החקירה ואת חייה. העלילה המותחת נעה בין חדר החקירות לבין אותו מתחם יפהפה, המהווה גן עדן לפושעים, ומביאה את המחזה אל סופו המפתיע והמתוחכם.

"העולם האחר" הינו מחזה עטור שבחים ופרסים, ביניהם פרס סוזאן סמית בלאקברן לשנת 2012. ב"טלגרף" הבריטי הגדירו את המחזה: "דרמה חדה ומטלטלת",  ב"וושינגטון פוסט" בארה"ב סיכמו: "מבט חכם ושונה על מוסר בעולם הווירטואלי".

 את המחזה כתבה המחזאית האמריקאית ג'ניפר היילי והוא הוצג …