פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מאי 7, 2018

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו השתתפו הערב בטקס לציון 70 שנה לצה"ל בלטרון.

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com - סטילס: חיים צח לע"מ ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו השתתפו הערב בטקס לציון 70 שנה לצה"ל בלטרון.
דברי רה"מ נתניהו: ״המראה הגדול הזה, של חיילי צבא עברי באלפיהם, היה נחשב  במשך דורות להזיה, לחזיון תעתועים. במשך 1,800 שנה, מאז מרד בר-כוכבא, לא קם לנו חיל עצמאי.
אבל בדורות האחרונים נוצקה מחדש שרשרת הגבורה של עמנו. מגיני ארצנו נקראו אל הדגל, ושוב זקפו את קומת העם. לכל אחד ואחד מאיתנו יש סיפור אישי, של משפחתו, שקשור בסיפור הנפלא של כולנו – סיפור תקומת ישראל. 
ביום הזה אני חושב על סבי, הרב נתן מיליקובסקי-נתניהו ז"ל. יום אחד, בסוף המאה ה-19, כשהיה תלמיד בישיבת וולוז'ין בבלארוס, עמד בתחנת רכבת עם אחיו הצעיר. לפתע הוא ראה קבוצה של בריונים אנטישמים מסתערים לעברם, מניפים אלות, צועקים: 'מוות לז'ידים'. סבי הספיק לומר לאחיו: 'ברח, ברח', והתייצב אל מול הבריונים בניסיון להצילו. הוא הוכה מכות איומות והיה על סף מוות. בעודו מדמם בבוץ ובשלג, אמר לעצמו בשארית כוחותיו: 'איזו בושה! איזו בושה! שצאצאי המכבים מתבוססים כך על …

מחר יושק מתחם ה-SOHO, מרכז בילוי חדש הצמוד לאיקאה בפולג. במתחם הושקעו 300 מיליון ₪, והוא יתמקד בעיצוב לבית ובקולינריה !

תמונה
SOHO_קרדיט evolve media

 SOHO_קרדיט צילום קובי לחמיש   


מאת :שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
SOHO - מרכז הבילוי, העיצוב והלייף סטייל היחיד בישראל מתחם SOHOנתניה, בסמוך לאיקאה יפתח מחר  ב-9.5.18 המתחם החדש, בו הושקעו 300 מיליוני שקלים, צמוד לאיקאה יציע חוויית קניה, בילוי ופנאי של חנויות לעיצוב הבית לצד מסעדות ובתי קפה  והכל תחת קורת גג אחת מתחם SOHO החדש בפולג הוא מתחם לעיצוב הבית, הלייף סטייל והקולינריה היחיד בישראל. זהו המתחם הראשון מסוגו בארץ המשלב חוויית קניה מושלמת של חנויות עיצוב וריהוט לבית לצד מסעדות ובתי קפה. על עיצוב המבנה האדריכלי יוצא הדופן של המתחם, בו השקיעו אלקטרה נדל"ן ובן אפרים בנייה וייזום כ-300 מיליוני שקלים, ניצח האדריכל רמי וימר, ששאב השראתו ממודלים אייקוניים בעולם. הקונספט המוביל של ה-SOHO המשלב קניה, בילוי ופנאי, הוא מגמה המתפתחת במרכזי עיצוב לבית בשווקים בינלאומיים תוך שימת דגש על חוויה, נוחות ונגישות. המתחם ממוקם בלב מתחם פולג, בצמוד לאיקאה ומשתרע על שטח של כ-27,000 מ"ר מתוכן 4 קומות מסחר, 4 קומות משרדים, סופרמרקט גדול ו–3 קומות חניון תת קרקעי ענק. ה-SOH…