פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יוני 25, 2018

לפני שמיליוני ישראלים יוצאים לחופשה ועונת הנסיעות תפתח באופן רשמי ד"ר דבור, מומחה לפרמקולוגיה ובעלים של מותג הדרמקוסמטיקה הטבעי ד"ר דבור ממליץ לנו על אלו מוצרי טיפוח באמת חשוב לקחת במזוודה

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

מי פרחים ארומטים דר דבור מחיר 80 שקלים צילום אסף רו
ד"ר דבור : גם במהלך טיול אין סיבה לפגוע בשגרת הטיפוח היומית שלנו - מספר  עצות יופי שימושיות ביותר לקראת החופשה הבאה שלך: . 1. לחות: מומלץ למרוח קרם לילה מזין ועשיר בלחות בלילה לפני שאת עולה לטיסה. זה יעזור להגדיל את הלחות בעור לפני שאת חושפת אותו להשפעות של התייבשות ושל לחץ משתנה כמו שיש במטוס . 2. להמעיט באיפור: השתדלי להמעיט בשכבות האיפור ולהסתפק כמה שניתן במים ארומטיים מאזנים ובקרם לחות. 3. ריענון העור עם מים ארומטיים: כדי לרענן את האיפור תוך כדי טיסה/ נסיעה, להרגיש רעננים ולתת לחות מידית לעור מומלץ להשתמש במים ארומטיים ולהוסיף טיפה של קרם לחות לפי הצורך. 4. עור שמנוני: כדי למנוע מהעור השמנוני לצאת משליטה תוך כדי נסיעה, מומלץ להצטייד במי קמומיל או לבנדר לאיזון העור ולהשתמש בתרחיץ מקומי לפצעים אשר עלולים לצוץ. 5. טיפול שפתיים: מומלץ להשתמש בחמאה לשפתיים אשר שומרת על שפתייך ומקנה להם לחות לאורך זמן ומטפלת במפגעי הנסיעה, שינויי הלחות ומזג האוור. 6. עיניים נפוחות: כדי להקטין את הנפיחות מתחת לעי…

מסעדת גשן - חוויה של שפע ואיכות כמו בארץ גשן

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
חוויה של שפע ואיכות  כמו בארץ גשן

על המסעדה
אֶרֶץ גֹּשֶׁן היא אזור במצרים העתיקה המוזכר במקרא כמקום מושבם של בני ישראל מירידתם למצרים בימי יעקב ועד יציאת מצרים. על פי הצעתו של יוסף לאחיו, בקשו בני יעקב מפרעה לגור בארץ גשן בשל היותם רועי צאן ואֶרֶץ גֹּשֶׁן מתוארת במקרא כאזור בעל אדמה פורייה עם שפע של שטחי מרעה.
את חווית השפע של בני ישראל בארץ ֹּּגשֶׁן מקבל כל אורח שמגיע למסעדה, עם כניסתו לתוך  חוויה המורכבת משפע ואיכות, אוכל ברמה גבוהה, שירות מקצועי, חייכני ואדיב.
גֹּשֶׁן היא מסעדת בשרים כשרה הפועלת כ- 10 שנים בסצנת המסעדות בתל אביב. המסעדה מציעה מבחר נתחי בשר טריים ונתחים המיושנים במקום. הנתחים הטריים מגיעים מרמת הגולן ונתחי הבשר המיושנים מיובאים מאורוגוואי ונבחרים בקפידה. המסעדה מציעה מנות דגים, מנה צמחונית, מגוון מנות ראשונות ברמה גבוהה מאוד, ומספר מצומצם יותר קינוחים ואיכותיים במיוחד.
כל המוצרים במסעדה טריים, כל המנות בלי יוצא מן הכלל כולל מנות הקינוח נעשים במקום, תוך תשומת לב קפדנית על איכות ונראות.
בין מבחר המנות הראשונות תוכלו למצוא :

מנור מדיקל חוגגים את לידת התינוק ה-500 ומשיקה מיזם משותף עם בנק הפועלים: הלוואה בגובה עד 200,000 ₪ למימון הליכי פונדקאות ותרומת ביציות.

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

הצוות של מנור מדיקל, החברה הוותיקה בתחום הפונדקאות ותרומת הביצית בארץ, יחגוג בעוד כשבועיים את לידתו של התינוק מספר -500 בפרויקט הפונדקאות.
לרגל החגיגות השיקו בקבוצת מנור מיזם משותף עם בנק הפועלים אשר מטרתו לסייע לזוגות רבים המעוניינים להגשים את חלום ההורות.
המיזם הינו מתן הלוואה המותאמת במיוחד למימון תהליך פונדקאות או תרומת ביצית, בפריסת תשלומים גמישה ונוחה במיוחד לתקופה של 10 שנים בריבית מועדפת.
גובה ההלוואה הינו עד 200,000 ₪.
עמי מנור, נשיא מנור מדיקל אומר: "לכל זוג יש את הזכות הבסיסית להקים משפחה ולהפוך להורים. אך לצערנו כ-15% מהזוגות בישראל המבקשים להרות, נזקקים להתערבות רפואית של טיפולי פוריות שונים או פונדקאות ותרומת ביצית.
תהליכי פונדקאות ותרומת ביצית אינם דבר זול  אך אנו סבורים שתהליכים אלו חייבים להיות נגישים
לכולם ולא רק לאנשים בעלי אמצעים ולכן אנו משתדלים לעשות הכל בכדי לסייע ולהקל מבחינה כלכלית עד כמה שניתן.