פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יוני 28, 2018

טקס סיום קורס טיס מספר 176 בבסיס חיל האויר בחצרים

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
טקס סיום קורס טיס מספר 176 בבסיס חיל האויר בחצרים. ראש הממשלה בנימין נתניהו. צילום - קובי גדעון  לעמ. דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס סיום קורס טיס, "מסדר כנפיים", בבסיס חצרים: ״משפחות יקרות, אני מודה לכן על החינוך הערכי והציוני של הבנים והבנות. אתם גידלתם אותם, והמדינה מתברכת בפרי גידולכם - חיל האוויר מתברך בכם, כל הכבוד לכם.
בני משפחתו של לוחם דובדבן, רונן לוברסקי ז"ל, וחבריו לצוות מיחידת דובדבן - אני שמח שביום חגם של הגיבורים באוויר, נוכחים גם הגיבורים על הקרקע.
משפחת אריאל, שמוסיפה לשאת את לפיד השליחות של תמר הבלתי נשכחת, נזכור אותה לעד, אנחנו שמחים ביום שמחתכם, ואני אומר: איזו משפחה למופת!
קהל נכבד, ראשי רשויות, ראשי ערים, כולל השייח' מוואפק טריף, ראש העדה הדרוזית,
וכמובן מי שנמצאים גבוה מעל כולם - הטייסים, הטייסות, הנווטים והנווטות החדשים. כולנו בוטחים בכם, כולנו מצדיעים לכם, כולנו גאים בכם.
זהו יום חיל האוויר. בחודש שעבר השתתפתי בכנס מפקדי חילות האוויר של עשרים מדינות שהתארחו בבסיס תל נוף, אני חייב להגיד לכם, ולך מפקד חי…

השקת סטוקי בישראל-חברת סגל קיבלה את הזיכיון הבלעדי למותג סטוקי בישראל

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


סטוקי - עגלת XPLORY V6 צילום יחצ חול


חברת סגל קיבלה את הזיכיון הבלעדי למותג
סטוקי בישראל

בימים אלה משיקה את עגלת Xplory v6

חברת סגל מייבאת ומשווקת ריהוט לתינוקות למעלה מ-70 שנה והפכה במרוצת השנים לבית למותגי תינוקות מובילים. לאחרונה קיבלה את הזיכיון הבלעדי בישראל למותג סטוקי ובימים אלה משיקה את הדבר הבא בתחום העגלות Xplory v6.

רוני סגל, מנכ"ל ובעלים חברת 'סגל': " אנו נרגשים על הבחירה בחברת סגל לשיווק והפצה של מוצרי חברת סטוקי בישראל זאת בעקבות הצלחת המותג בחו"ל והביקוש בארץ. אנו מתכוונים להרחיב בהמשך את ליין המוצרים ולהגדיל אותו בצורה משמעותית כדי להציע לקהל הישראלי את כל ההיצע האיכותי והמעוצב של חברת סטוקי".

לראשונה מגיעה החברה הסקנדינבית לשיווק על ידי חברה מובילה ומוכרת בישראל ותחת מותג בשוק הישראלי, למרות שמוצריה נמכרו פה בעבר. חברת סגל הישראלית נבחרה לשווק את מוצרי החברה הייחודיים והאיכותיים. בין המוצרים הראשונים אשר יגיעו לישראל וישווקו על ידי חברת סגל: כיסא ה-Tripp Trapp האייקוני, Flexi Bath  האמבטיה המתקפל…