פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יולי 8, 2018

אבוט משיקה בישראל את סדרת הדגל Similac Gold עם רכיב הHMO

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

סימילאק הראשונה להביא לעולם, ועכשיו גם לישראל, את פריצת הדרך הגדולה ביותר בעשור האחרון בתחום תחליפי חלב לתינוקות:

אבוט משיקה בישראל את סדרת הדגל Similac Gold עם רכיב הHMO- - הרכיב התזונתי השלישי בגודלו בחלב אם, המסייע לצמצם את הפער בין מערכות החיסון של תינוקות הניזונים מתמ"ל לבין אלו של תינוקות יונקים1:

לאחר כשני עשורים של מחקרים פורצי דרך של מדעני החברה, אבוט הינה חברת תחליפי החלב הראשונה בעולם שמביאה את בשורת התזונה החיסונית של 2’-FL HMO לתינוקות הניזונים מתמ"ל, ובכך מציגה סטנדרט חדש בתחום תזונת תינוקות.

לאחר השקה בארה"ב בסוף 2016, שזכתה להצלחה חסרת תקדים ומתוך למעלה מ- 100 מדינות בעולם שבהן משווק סימילאק, ישראל נבחרה להיות בגל המדינות הראשון, אחרי ארה"ב, שמשיק הרכב פורץ דרך זה, שנבחר להעדפה מס.1 של רופאי הילדים בארה"ב6. 

אבוט משיקה בימים אלו בישראל את סדרת Similac Gold, שלבים 1,2 ו-3, עם רכיב ההגנה החיסונית HMO, אשר תהווה מעתה את ההרכב המתקדם ביותר של החברה בתחום התמ"ל ובשורה מהפכנית בתחום.


מהו HMO?
HMO, Hum…

ביום שלישי ה- 10.7 שידור מחצית גמר בפסטיבל הבירה - אירועי קיץ בצים סנטר מעלות חודש יולי!

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.comקרוסלת מטוסים - לונה פארק

פעילויות צים סנטר מעלות – יולי  2018 הפעילויות ללא עלות
3.7.18 – 20:00-15:00- מתנפח טיפוס 8.7.18 – 20:00-16:00- בריכת סירות 9.7.18 – 20:00-14:00- לונה פארק לילדים (סירת פיראטים, ג'יארו, מטוסים) 10.7.18- 19:30-17:30- פסטיבל בירה - הפנינג חצי גמר מונדיאל-פסטיבל בירה של  יין בעיר עם הקרנת חצי גמר מונדיאל עם דוכני מזון, פינות ישיבה, מוסיקה ואווירה טובה.
23.7.18 – 19:30-1730עמדות לונה פארק 24.7.18 - 17:30 - צ'יקולולו עם המופע "שמח בשכונה" - כוכב הילדים ציקולולו במופע שמח ומקפיץ לכל המשפחה עם כל השירים שכולנו גדלנו עליהם.
29.7.18- 20:00-17:00-  תותח קצף

בית החולים ליס ליולדות ונשים שבמרכז הרפואי איכילוב ת"א מציב לראשונה בישראל סטנדרט חדש עם פתיחת מחלקת אשפוז ליולדות בתנאי אשפוז המפוארים המתקדמים ביותר ברפואה הציבורית בישראל.

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

לראשונה ברפואה הציבורית בישראל: נפתחה מחלקת יולדות חדשה ומפוארת הכוללת 51 חדרים פרטיים המרכז הרפואי איכילוב ת"א ממשיך להציב סטנדרט חדש ברפואה הציבורית בישראל עם פתיחת מחלקת יולדות הכוללת 51 חדרים פרטיים * בחדרים: מיטה למלווה, מחמם מגבות וארוחה אישית עד לחדר בית החולים ליס ליולדות ונשים שבמרכז הרפואי איכילוב ת"א מציב לראשונה בישראל סטנדרט חדש עם פתיחת מחלקת אשפוז ליולדות בתנאי אשפוז המפוארים המתקדמים ביותר ברפואה הציבורית בישראל. לצד מחלקת האשפוז החדשה, נפתחה גם מחלקת יילודים (תינוקייה) מרווחת לנוחיות ההורים והמלווים. המחלקה החדשה כוללת 51 חדרי אשפוז אישייםליולדותשבתוכם:מיטה מתכווננת ליולדת, מיטה נפתחת למלווה, שירותים ומקלחת אישים כולל מחמם מגבות, כורסת הנקה, פינת החתלה, מסך אישי לכל יולדת ללא תשלום וארוחה אישית ליולדת שתוגש לחדר . הכניסה לחדר, באמצעות כרטיס מגנטי. פרופ' יריב יוגב, מנהל בית חולים ליס ליולדות ולנשים מציין כי: "בית חולים ליס ליולדות ולנשים הוא מרכז הלידה השני בגודלו בישראל עם למעלה מ-11,000 לידות בשנה וכולל את כל…

השבוע נערך בבית ציוני אמריקה בתל-אביב כנס התחדשות עירונית שיזם משרד עוה"ד רז-כהן פרשקר ושות' לרגל זכייתו כמוביל בישראל בתחום ההתחדשות העירונית במדד Dun's

תמונה
צלם טל שובל


מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


את הערב פתחו מר סמי מצלאווי, מנכ"ל חברת הבניה מצלאווי ויעקב אטרקצי, מנכ"ל חברת הבנייה אאורה בדברים ולאחריהן הרצו עו"ד מיכה גידרוןועו"דמשה רז-כהן, בנושאי מיסוי עסקאות תמ"א ופינוי בינוי ועוד.
מנכ"לי חברות הבניה ישבו בפאנל הפותח זה לצד זה בנעימים על אף שביום-יום הם מתחרים על אותם פרוייקטים ושטחים לבנייה.
בתמונה מימין לשמאל: עו"ד קרן פרשקר, סמי מצלאווי, יעקב אטרקצי ועו"ד משה רז-כהן.

רז-כהן ניתח את שוק ההתחדשות העירונית וניבא כי בשנים הקרובות יהוו עסקאות ההתחדשות העירונית כ- 30% מסך עסקאות הנדל"ן בגוש דן ותטפסנה עד לנתח של כ-50% מהשוק משום שמדוברב"עסקאות חיים" עבור דיירים רבים, שבתחילה התקשו להפנים אך כיום מבינים זאת היטב, הם ומקבלי ההחלטות ברגולציה וברשויות. "לקח לכולם זמן להבין... שאלה הן עסקאות משנות-חיים".

פנסי לדלנסר בדגמים חדשים!

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
פנסי ראש ופנסים קטנים המתאימים למחנות קיץ, טיולים בארץ ובחו"ל וספורט בשעות הלילה עוצמות אור וצריכת חשמל נמוכה
חברת הפנסים וגופי התאורה "לדלנסר"מפתחת ומייצרת מכלול רחב של מוצרי תאורה, המבוססים על פטנט רשום, ניצול טכנולוגיות חדשניות מעולם המוליכים למחצה ומעולם האופטיקה, המשלבות בין עדשה פנימית בפנס ורפלקטור פנימי. לכל פנסי לדלנסר בקרת טמפרטורה, כך שהפנס לא יתחמם ויסכן את המשתמש.
מוצרי לדלנסר שואפים להגדיר מחדש את התחום בכדי לאפשר התאמה מושלמת לדרישות כל משתמש. כל פנס של לדלנסר מאופיין באיכות בנייה ללא פשרות, עוצמת תאורה חזקה ומפתיעה המושגת באמצעות יישום הטכנולוגיה החדשנית בתחום, זמני פעולה ארוכים במיוחד ושימוש בסוללות סטנדרטיות. זו הסיבה שפנסי לדלנסר הפכו לאורך השנים לבחירה המועדפת על גופים צבאיים, כוחות הצלה, צלמים מקצועיים, גופים תעשייתיים ועוד, בכל העולם.מבחינת עיצוב ונוחות, אין שני להם, יעידו על כך עשרות פרסי עיצוב וארגונומיה שזכו בהם במהלך השנים. מוצרים לדוגמא: פנסי ראש עם יכולות תאורה חסרות תקדים, פנסי כיס קטנטנים המאירים בצור…

סנו משיקה את מגבוני סנובון

תמונה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com סנובון מגבונים לחיטוי מושב האסלה צלם מוטי פישביין.
חדש מסנו! לפני שמתיישבים...מחטאים!   מגבוני סנובון לניקוי וחיטוי מושב האסלה
סנו משיקה את מגבוני סנובון - מגבונים לניקוי וחיטוי מושב האסלה, לשמירה על ההיגיינה בבית ומחוץ לבית. מגבוני סנובון אנטיבקטריאלים ומצטיינים בכושר חיטוי של 99.9% מהחיידקים (בהשוואה למגבונים רגילים שאינם מחטאים). המגבונים לניקוי וחיטוי מושב האסלה נבדקו דרמטולוגית ומכילים אלכוהול לייבוש מהיר של האסלה. מעולים לחיטוי בבית אחר ילדים ה"מפספסים" את מושב האסלה או לשמירה יומיומית על היגיינה. ומחוץ לבית - מחטאים לפני שמתיישבים במשרד, בטיולים, בבית הספר ובמקומות ציבוריים. מגבוני סנובון קלים ונוחים לנשיאה בתיק הודות לאריזת TO GO.

·20 מגבונים באריזה

להשיג בכלרשתות השיווק
חברת סנו התחדשה באתר ובו טיפיםומידע על מוצרים, שימוש נכוןוהדרכה בעולמות התוכן. למידע נוסף היכנסו לאתר סנו - www.sano.co.il ולפייסבוק

לרגל עונת טיולי הקיץ משיקה סנו את סנו די ג'ונגל, מגן אישי בתוספת 30% DEET להגנה מקסימלית מפני יתושים

תמונה
תאילנדגלפגוסהודו ארה"בפיליפיניםיפן ויאטנםניו זילנדסוואנהקניהטואיצ'יצ'ילהקוריאהאתיופיה מרוקו תורכיה


מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

צלם: מוטי פישביין
חדש !