פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אוקטובר 22, 2018

פרוייקט המראות של ''שבירו חולון'' באופקים

תמונה
שבירו חולון - קאנטרי אופקים. חב' ''שבירו חולון'' ייצרה ועיצבה 200 מ''ר של מראות בקאנטרי קלאב באופקים.
חב' ''שבירו חולון'' סיימה בימים אלו הקמת פרוייקט של עיצוב , ייצור והרכבה של כ-200 מ''ר של מראות קריסטליות מיוחדות בחדרי הכושר , חדרי המחול, הסטודיו, מקלחות והקאנטרי קלאב באופקים. גב המראות עבר תהליך טכנולוגי מיוחד שגם במקרה של שבירת המראות – הזכוכית לא מתנפצת ולא נופלים רסיסים שיכולים לפצוע את המתעמלים במכון הכושר. שווי הפרוייקט כ-100,000 ש''ח.


פסטיבל הקולינריה הבינלאומי Round Tables by American Express חוזר בפעם הרביעית, השנה הפרויקט יושק ב"קונדיטוריית שמו"

תמונה
צילום ישראל אלפסה

השנה הפרויקט יושק ב"קונדיטוריית שמו" בה יוגשו קינוחים ייחודיים שיצר הקונדיטור מיקי שמו בהשראת המדינות מהן מגיעות השפיות לישראל
הקינוחים השונים נוצרו בהשראת המדינות מהן מגיעות השפיות לדוגמה:
לכבוד השפית מקולומביה יצר שמו קינוח בעל שלושה מרקמים העשויים מפירורי שטרוייזל על בסיס שקדים, זילוף מוס וניל עם מחית מנדרינות המבושלות עם גרגירי וניל איכותי. לכבוד השפית מהונג קונג יצר שמו קינוח המכיל פודינג אורז מתוק ומעט דביק עם קוביות של פירות שהושרו ברוטב סוכר ועוד
בשבוע ההשקה לקוחות אמריקן אקספרס ייהנו מהטבה  1+1 תמורת נקודות בקניית הקינוחים הייחודיים
פסטיבל הקולינריה הבינלאומי Round Tables by American Express, המפגיש בין המסעדות והשפים הטובים בעולם למסעדות הטובות בישראל, חוזר בנובמבר הקרוב לסיבוב רביעי והשנה בהובלת כוח נשי, שבע שפיות המסומנות כמובילות בתחומן, מעוטרות כוכבי משלן, זוכות תחרויות נחשקות ובעלות מטבחים מרתקים מהמדינות: איטליה, שוויץ, לונדון, ניו יורק, ספרד, קולומביה ומקסיקו יגיעו ארצה.
הפסטיבל מביא מדי שנה טעימה ממיטב השפים המובילים ברחבי העולם לישראל. השנה הו…

קולקציית החורף של FIVE US

תמונה
פייב אס צילום חלי פרידמן 
גולן נהרדעא תקשורת שיווקית. ושלומי רחימי
פייסבוק: Golan Nehardea Communication - גולן נהרדעא קומיוניקיישן אינסטגרם: golanneardea

היום FIVE US    השיקו את קולקציית החורף

אקולקציית החורף של FIVE US
היום השיקו פייב אס מותג האופנה הנחשק והאהוב בעיצוב שלומי רחימי את קולקציית חורף 2018-19, המושפעת מהכפר הגלובלי ומשדרת טרנדים, שיק וסטייל מוקפד, בינלאומיות אורבניות ונשיות במראה הקז'ואל היומיומי שמתאים גם לכל שעות היום, לנשים עסקיות, עובדות, יוצרות שמחפשות מענה אופנתי ומדויק. 
פייב אס חרטה על דגלה מראה של אישה ללא גיל. הקולקציה הוצגה בשואו רום בבית פנורמה בן צבי 84 ת"א שם ניתן לקנות גם ליחידים ומשווקת גם בחנויות ובבוטיקים ברחבי הארץ.
צילום: חלי פרידמן את הקולקציה ניתן להשיג בבוטיקים המובילים בישראל.
פייסבוק