פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אוקטובר 23, 2018

טיפים ועצות לספורטאים ומתאמנים להקלה על התכווצויות/ פציעות ספורט וכאב

תמונה
פעילות גופנית היא ללא ספק חשובה, רק רבים מאתנו לא מודעים לכך שאינטנסיביות ועומס האימונים עשויים לגרום להתכווצויות ופציעות ספורט. על מנת שלא להיפגע  באימונים ולא להרגיש כאב, מומחי המותג פרסקינדול בשיתוף מאמן הריצה מושיקו ישרים, מעניקים  מספר טיפים ועצות שכדאי שכל מתאמן/נת יאמצו.
במהלך פעילות ספורטיבית, השרירים מתכווצים ומתקצרים, מומלץ לבצע לאחר כל אימון 5-10 דקות של תרגילי גמישות.
בתום אימון בעצימות גבוהה, העייפות וכאבי השרירים בעקבותיו יגיעו רק ביום למחרתולעיתים אף יומיים לאחר מכן. כדאי לבצע פעילות אירובית קלה כגון:  רכיבת אופניים, לסיוע שחרור השרירים.
כאשר מבצעים כל פעילות ספורטיבית,  השרירים עליהם עבדנו נפגעים ולאחר מכן בונים את עצמם כחזקים יותר. חשוב להקפיד על תזונה של פחמימות וחלבונים לחיזוק השרירים הללו.
יש להתאים ציוד ונעלי ספורט לסוג האימון בכדילחסוך מהגוף כאבים מיותרים.
רצוי להשתמש בג'ל או ספריי פעיל לשחרור והקלה מיידית,  לאחר אימון בעצימות גבוהה וכן, גם אם אין כאב נקודתי, על מנת למנוע כאבים לאחר אימון.
כאשר הכאב כבר מורגש והוא נקודתי וחד, ניתן להשתמש בפרסקינדולפאטץ המכיל 5 מדבק…

יום צילומים למותג טייפ איט ולמעצבת השיער זהבית מורסי

תמונה
מימין למשאל קארין עליה אופיר יוסף זהבית מורסי ולורן עליה
סערה בשערה! המותג Tape It עושה מהפך בתחום ה Hair Styling בישראל! כמה פעמים עמדת מול המראה והתבאסת שיש לך יום שיער גרוע? זה קורה לכולנו וכשהשיער לא מסתדר – כל היום לא מסתדר. המותג Tape It הוא זה שהולך לשנות את כל כללי המשחק ולעשות לך סדר בראש, עם תוספות שיער איכותיות ועמידות במיוחד שיגרמו לשיער שלך להיראות מלא נפח, זוהר ובריא בכל מצב. החזון מאחורי Tape It הוא הרבה יותר מסתם עוד מותג תוספות שיער. מדובר בהעצמה נשית של ממש ומתן הזדמנות לכל אישה באשר היא להרגיש יפה, נשית ובטוחה בעצמה כי כידוע, הכל מתחיל בראש ומקרין על האישיות שלנו. אופיר יוסף, הבעלים והיזם של המותג Tape It, מוביל את המהלך ביחד עם זהבית מורסי, מעצבת שיער בכירה מבית לוריאל פרופשיונל המשמשת כשגרירת המותג ופרזנטורית שלו ומתמחה בשיקום שיער, בהדרכות למעצבי שיער ושימוש בתוספות שיער במספרה היוקרתית שלה בשיטת טייפ איט – הדבקת תוספות שיער בצורה המאפשרת תוצאה מרשימה במיוחד. מורסי שואפת להפיץ את בשורת תוספות השיער Tape It וחולמת להעניק לכל אישה בטחון ושלווה פנימית שלדבריה, לא יכולים …