פוסטים

מציג פוסטים מתאריך דצמבר 2, 2018

ראש עיר מדליק: כרמל שאמה הכהן, ראש העיר הנכנס של עיריית רמת גן בטקס הדלקת נר ראשון בבורסת היהלומים ברמת-גן

תמונה
_מימין בועז מולדבסקי, יורם דבש, כרמל שאמה הכהן, יעקב קטן, נסים זו ארץ
צילום: אחיקם בן יוסף
כרמל שאמה הכהן, ראש העיר הנכנס של עיריית רמת גן, ניצל את השעות המעטות, הפנויות שעוד נותרו לו, בטרם יכנס באופן רשמי לתפקידו כראש העיר רמת גן והגיע לקחת חלק ולהתכבד בהדלקת נר ראשון של חנוכה שנערכה אמש (יום א' 2.12) בבורסת היהלומים ברמת גן.
לפני הדלקת החנוכייה, נפגש שאמה הכהן עם יורם דבש נשיא בורסת היהלומים בלשכתו, שם אף נכחו בכירים וחברי הנהלת הבורסה נוספים.
במהלך השיחה ביניהם אמר דבש לשאמה הכהן כי הקשרים של בורסת היהלומים עם עיריית רמת גן הינם מאוד הדוקים והבורסה הינה חלק אינטגרלי ומאוד משמעותי בעיר רמת גן והוא מקווה כי היחסים הטובים ימשיכו גם בזמן כהונתו של שאמה הכהן.
ראש העיר כרמל שאמה הכהן אמר בדברי ברכתו כי "הבורסה היא הגאווה של רמת גן. תושבי העיר ואני רואים אתכם כמנוע הצמיחה של העיר. הצלחתכם הצלחת העיר, דאגתכם דאגת העיר. ככל שנלך יחדיו נקטוף יחד הצלחות."
לאחר מכן התקיים טקס הדלקת החנוכייה בהשתתפות למעלה מ-400 חברי בורסת היהלומים וחברי הנהלה, כשנשיא הבורסה וראש העיר התכבדו במצוות …

היום חשיפה ראשונה של התכנית שתחבר את תל אביב-יפו והערים הסמוכות לה ברשת של 110 קילומטרים של שבילי אופניים

תמונה
היום חשיפה ראשונה של התכנית שתחבר את תל אביב-יפו והערים הסמוכות לה ברשת של 110 קילומטרים של שבילי אופניים היום: חשיפה ראשונה של התכנית שתחבר את תל אביב-יפו והערים הסמוכות לה ברשת של 110 קילומטרים של שבילי אופניים