פוסטים

מציג פוסטים מתאריך ינואר 6, 2019

המותג kreuzberg kinder

תמונה
את המראה ההיפסטרי ניתן למצוא במותג הגרמני KREUZBRG KINDER שמציג קולקציה בהשראת שנות ה-70 הססגוניות, עם צבעוניות פסטלית ברוח התקופה יחד עם מטאליות מודרנית. בקולקציה מבחר מסגרות אופטיות בצורות שונות ומגוונות, סטייל ייחודי אך אוניברסלי ושימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים במיוחד. טווח מחירים : 650 -700 ניתן להשיג בחנויות הבאות: רשת I Optic אופטיקה עיניים ר"ג משקפיים בשינקין אסי משקפיים ושאר חנויות האופטיקה הנבחרות ברחבי הארץ

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הערב עם היועץ לביטחון לאומי של ארה"ב ג'ון בולטון, במעון ראש הממשלה בירושלים - 06.01.2019

תמונה
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם היועץ לביטחון לאומי האמריקאי ג'ון בולטון במעון ראש הממשלה בירושלים. צילום - קובי גדעון  לעמ 
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הערב עם היועץ לביטחון לאומי של ארה"ב ג'ון בולטון, במעון ראש הממשלה בירושלים
בסיום הפגישה ראש הממשלה בנימין נתניהו והיועץ לביטחון לאומי של ארה"ב ג'ון בולטון מסרו הצהרות משותפות לתקשורת.
השניים מקיימים כעת פגישת עבודה נוספת במסגרת ארוחת ערב.
דברי רה״מ נתניהו: ״ג'ון, ביקורך בישראל הוא הזדמנות לעשות שני דברים. ראשית, זאת הזדמנות להודות לממשל טראמפ על תמיכתו היוצאת מן הכלל בישראל.
הנשיא יצא מההסכם המסוכן עם איראן והחזיר את הסנקציות. זה הדבר הראשון. זה חשוב לארה''ב, לישראל ולעולם. כל מי שמבקש לבלום את התוקפנות האיראנית מכבד זאת מאוד.
שנית, הנשיא החליט להכיר בירושלים כבירת ישראל והעביר את השגרירות לכאן. זוהי החלטה היסטורית שאנחנו בירכנו עליה. בכל פעם שאני רואה את השגריר פרידמן, אני אומר: "טוב, לפחות זאת נסיעה קצרה." אנחנו מקבלים אותו בברכה, יחד עם כל שאר חברי המשלחת שלך.
שלישית, אתם מגבים את ישראל באו&#…

ט"ו בשבט 2019 בגן הבוטני גבעת רם בירושלים

תמונה
הגן הבוטני בשיא    הפריחה צילום צביה אדלר  מגוון פעילויות בהשתתפות המבקרים * שתילת פרחים ברחבי הגן * סדנת כדורי זרעי בר * יצירה מחומרים מהטבע * בחירות צלמרת החדשה של הגן * דפי צביעה ענקיים על הדשא * כתיבת ברכות לאילנות על קיר מיוחד ושלל פעילויות נוספות. שבת 19.01.2018 בין השעות 10:00-15:00 הפעילות כלולה במחיר הכניסה לגן, מנויים כניסה חינם, ילדים ירושלמים בליווי הורה 10 ₪ הגן הבוטני האוניברסיטאי גבעת רם שלוש שנים עברו מאז הבחירות האחרונות והזית רוצה להראות שהוא עדיין רלוונטי. בהשראת הבחירות הקרובות לממשלה החליט גם הוא, שהגיע הזמן!
לרגל חג ט"ו בשבט והבחירות לראשות הממשלה החליטו הצמחים לבחור מנהיג חדש לגן. במהלך ט"ו בשבט יפגשו מבקרי הגן את ה"מועמדים" ויכירו את המצעים השונים של כל אחד. מי יהיה מנהיג הגן? המבקרים מחליטים. כי מי שמצביע משפיע!
אז מי מתמודד? 'האלון' הפעיל החברתי, 'האלה' בעלת המצב הערכי, 'ההדס' המוביל את הפאן הירוק ורבים טובים אחרים. כל מבקר מוזמן לגשת לקלפי ולהצביע לצמח שלדעתו ראוי להיות מנהיג הגן.
בנוסף יהנו המבקרים משלל פעילויות טבע ירו…

רחל קוסמטיקה ביוטי סנטר

תמונה
ממליצה בחום !!!
רחל קוסמטיקאית - מרכז יופי ואסתטיקה רפואית
טיפולי יופי ...אנטי אייג'ינג...איפור מקצועי....לכלות.... הסרת שיער...  קורסי איפור וסדנאות 
כל הטיפולים במקום אחד מושב בית עזרא הגפן 203 0544551337 086723090


https://youtu.be/6I3BeAIYMxg

הסרטון ביוטיוב,  אלירן בן-עזרי עורך מדיה